Статьи

Випадає волосся при грудному вигодовуванні - що робити? Причини і методи боротьби з втратою волосся

  1. причини
  2. Як зменшити випадання волосся при годуванні груддю

ви недавно стали мамою, і ваш малюк радує більше за всіх на світі? Але поступово бачите більше випали волосинок на гребінці, знаходите їх на подушці?

З усіма жінками після пологів трапляється подібне. Не потрібно турбуватися, якщо випадає волосся при грудному вигодовуванні.

Що робити для їх порятунку? Повністю запобігти цьому фізіологічне явище не можна, але змінивши спосіб життя, можна зменшити його інтенсивність і тривалість.

причини

Розглянемо основні причини втрати волосся після пологів і під час годування грудьми: Розглянемо основні причини втрати волосся після пологів і під час годування грудьми:

  • Гормональні коливання;
  • Авітаміноз на тлі лактації;
  • Емоційне перенапруження і синдром хронічної втоми;
  • Дія лікарських препаратів, родових ускладнень.

По-перше, головним винуватцем може бути природний гормональний дисбаланс, відбувається відновлення звичайного стану організму після виношування дитини. В кінці вагітності концентрація естрогену в крові, завдяки діяльності плаценти і яєчників, досягала значень, що багато в чому перевищували стандартні. Вони були необхідні для розвитку плода і підготовки до пологів. Змінювався цикл життя волосся, і ті, що завершили своє існування, продовжували затримуватися на голові. Зачіска виглядала краще і гущі. Тепер рівень жіночих гормонів повертається в допологову норму, і локони приймають той вигляд, який мали до зачаття сина або дочки.

На тлі зменшення естрогенів може тимчасово підскочити рівень чоловічого гормону (дигидротестостерона), що погано діє на волосяні цибулини. Інший можливий збій, що вірогідний на тлі дефіциту йоду в їжі годуючих мам - дисфункція щитовидної залози і розвиток гіпотиреозу (недостатня продукція гормонів ЩЗ). Пролактин гіпофіза, який запускає лактацію, зменшує термін життя волосся, може поміняти їх структуру і колір - тому волосся у златовласок кілька темніють, а кучері можуть випростатися або перетворитися в хвилі.

По-друге, для вироблення молока організму потрібні додаткові ресурси. У жінки прискорюється метаболізм і їй потрібно отримувати більше поживних речовин.

Якщо їжа недостатньо калорійна і бідна на необхідні вітаміни і мінерали, вони будуть вилучатись з депо в тілі жінки - з волосся, кісток, нігтів, зубів.

Погіршує стан волосся дефіцит кальцію, заліза, вітамінів В1, В6, В12, А, Е і С.

По-третє, впливає емоційний настрій матері. Післяпологова депресія, емоційне перенапруження через постійний стрес, зміна звичного ритму життя, хронічний недосип теж не сприяють здоров'ю волосся. У жінок часто немає часу для догляду, і локони не отримують тієї уваги, що раніше. Це теж позначається на їхній якості.

По-четверте, якщо ви народжували з допомогою хірургів (кесарів розтин) і для знеболювання застосовувався наркоз, можуть бути побічні ефекти у вигляді відмирання частини волосяних фолікулів. Якщо були інфекційні ускладнення (висока температура, будь-які запальні процеси), то ймовірно порідіння волосяного покриву.

Причин випадіння волосся після народження дитини багато: авітаміноз, нервове виснаження, гормональні розлади Причин випадіння волосся після народження дитини багато: авітаміноз, нервове виснаження, гормональні розлади. Після пологів сильно випадає волосся: що робити? Загальні рекомендації по догляду та своїм волоссям: шампуні, вітаміни, масла, правильне харчування.

Відгуки людей про використання шампуню Тианде від облисіння читайте тут .

Якщо у вас не виходить визначити, чому випадає волосся, вам допоможе фахівець. Пройшовши за цим посиланням https://hairs-club.ru/lechenie-volos/vypadenie/silno-vypadayut-volosy-chto-delat.html ви дізнаєтеся, до якого лікаря звернутися і які методи лікування алопеції існують.

Як зменшити випадання волосся при годуванні груддю

У годуючої мами випадає волосся - що робити? Щоб зберегти якомога більше волосся на голові, дотримуйтеся наступного порядку дій.

  1. Застосовуйте лікувальну косметику для ослаблених і пошкоджених волосся, підберіть відповідні шампуні, бальзами та кондиціонери. Обполіскуйте локони після миття відварами трав (лопух, ромашка, кропива, подорожник, м'ята, аїр). Робіть маски з природних компонентів (реп'яхову та інші рослинні масла, молочні продукти, житній хліб, фруктові пюре, яйця, дріжджі, вівсяні пластівці). Це активно живить і зміцнює ваші локони.
  2. Відріжте посічені кінчики на 5-десять сантиметрів, при необхідності укоротите волосся до плечей або тимчасово перейдіть на коротку стрижку.
  3. Якісно і різноманітно харчуйтеся, дотримуйтеся режиму дня. У вашій їжі повинно бути достатньо свіжих овочів і фруктів, злаків, різних м'ясних і рибних страв. Виключіть смажені, копчені, солоні, надмірно жирні продукти. Якщо на дворі зима, приймайте мультивітамінні комплекси.
  4. У догляді за волоссям використовуйте дерев'яні гребінці з широкими зубами і щітки-масажери. Уникайте металевих гребінців з густими зубчиками, великої кількості шпильок і шпильок. Не робіть стягають зачісок, на час забудьте про тугих гумках, кінському хвості і вузлі на маківці.
  5. Не сушіть голову феном, м'яко промокніть її рушником і нехай висихає самостійно. Чи не найкращий час для різних приладів і засобів для укладання - плойки і прасування, гелів, лаків, мусів.
  6. Не робіть хімічну завивку, не фарбуйте і не мелірують волосся до моменту відлучення дитини від грудей.
  7. Через зміни гормонального фону ці процедури можуть бути не успішними, більш того діючі речовини можуть проникнути всередину організму і потрапити в молоко, завдавши шкоди маляті.
  8. Захищайте волосся від дії сонячних променів (ультрафіолет). У спеку носите капелюшок або панаму. Взимку і восени під дощем або снігом теж не нехтуйте головними уборами, накиньте на локони капюшон.
  9. Щовечора робіть масаж голови протягом 10-п'ятнадцяти хвилин. М'якими круговими рухами пройдіться по всій її поверхні. Починайте від чола і скронь, потім переходите через верхівку до потилиці. Цим ви поліпшите місцевий кровообіг і, в результаті, живлення волосяних фолікулів. Корисним буде китайський акупрессурних масаж з впливом на біологічно активні точки голови, шиї, тулуба та кінцівок.
  10. Намагайтеся менше нервувати, кожен день знаходите хоча б кілька хвилин для себе. Стане в нагоді аутотренінг, позитивне самонавіювання, вправи з різних видів йоги. По можливості, піддавайтеся регулярним, нехай і невеликим, фізичних навантажень. Це допоможе зняти психоемоційне напруження і відновить ваші сили.

Випадання волосся під час грудного вигодовування - нормальна подія, який мав би викликати надмірного занепокоєння, якщо не переходить розумних масштабів. Інакше зверніться до лікаря для проведення необхідних досліджень і підбору індивідуального лікування. Якщо цей процес протікає відносно благополучно, під час ужиття заходів для захисту волосся, ви збережете свою зачіску, і трохи пізніше вона знайде ще кращий вигляд.

неприємність, як втрата волосся, може статися як у чоловіків, так і у жінок неприємність, як втрата волосся, може статися як у чоловіків, так і у жінок. Облисіння у жінок: причини , Діагностика, лікування алопеції (мезотерапія, біокапіллярное відновлення волосся).

Вам буде цікаво почерпунть досвід людей з відрощування волосся в домашніх умовах. Народні рецепти масок для волосся ви знайдете в цієї темі.

Відео на тему



Але поступово бачите більше випали волосинок на гребінці, знаходите їх на подушці?
Що робити для їх порятунку?
Після пологів сильно випадає волосся: що робити?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: