Статьи

Як правильно купати дитину

Як купати: купати з губкою або без неї Як купати: купати з губкою або без неї?

На одне з найчастіших питань батьків ми відповідаємо так - до того як відпаде залишок пуповини (між десятим і двадцятим днем ​​після народження), краще обмивати дитини губкою, щоб не намочити кінчик пуповини. Робити це потрібно так: покладіть дитину на м'яку, рівну поверхню (наприклад, на чистий рушник). Покладіть поруч з дитиною миску з теплою водою і змочуйте губку або фланелеву тканину сouturier в ній. Дитина повинна бути тепло загорнута, висувайте одну кінцівку за раз і обережно мийте її. Насухо витріть вимиту ділянку і почніть мито наступну кінцівку. Якщо ви випадково намочили пуповину, обережно витріть її рушником насухо.

Купання у ванні

Коли відпаде пуповина, дитина буде готовий до цього купання в тазику або ванні. Підстелити рушник на дно ванночки, щоб воно стало м'яким. Варто також залучити до процедури партнера, який допоможе утримувати слизького мокрого малюка. Заздалегідь підготуйте всі, що вам знадобиться, щоб не бігати і шукати все це в процесі купання. Ось приблизний список:

великий рушник
М'яка фланелева тканину
ватні тампони
Дитяче мило або гель
Дитячий шампунь, не подразнює очі, якщо потрібно
Дитячий гребінець або щітка
Хоча в списку присутній мило, часто воно не потрібно, оскільки більшість бруду змивається водою. Мило може займати природне зволоження дитини і сушити шкіру.

Вам буде потрібно близько 5 сантиметрів (2 дюйма) тепло води, щоб забезпечити малюка ефективної ванній. Спробуйте розмістити теплу фланель на животі, щоб дитина не замерз. Ці ранні ванни не повинні бути довгими або складними, але вони дійсно потрібні. Тримайте дитину міцно і ніжно змивайте будь накопичений бруд або в'ялу шкіру. Завжди тримайте одну руку на дитину, коли вона приймає ванну. Це очевидно коли вона новонароджений, і вам потрібно тримати голівку і спинку, коли ви миті її. Але це стосується і старших дітей, які можуть сидіти самостійно. Коли ви миєте їх, особливу увагу звертайте на:

Ділянці геніталій і підгузників.
Долоні і ступні. Перевіряйте чистоту між пальцями.
Обличчя і шию. Якщо піт або бруд накопичилися навколо очей, використовуйте ватяні подушечки, витираючи бруд за допомогою ніжних висхідних рухів.
прихований бруд

Новонароджені можуть не дуже забруднюватися, але вони накопичують бруд в місцях, на які вони можете і не буде. Обов'язково перевірте:

Складки, де згинаються ноги, на шиї і стегнах.
Пахви - тут може накопичуватися пух одягу.
Позаду вух.
Догляд за волоссям

Не у кожної дитини є повноцінне волосся при народженні, але якщо у вашої дитини воно є, мийте його обережно дитячим шампунем без сліз при необхідності. Просто нанесіть краплю шампуню на волосся і залиште його на короткий час перед змивом - не треба втирати або скребти в цьому віці. Мийте волосся дитини в останню чергу, щоб дитина менше перебувала в мильній воді.

Нарешті, не дивуйтеся, якщо ваша дитина буде плакати під час прийому перших декількох ванн. Вона просто реагує на незвичайні відчуття. Температура в кімнаті повинна бути теплою, а вода ванній комфортної (див. Інформацію про температуру води нижче), і заспокоюйте малюка, погладжуючи його і співає. Незабаром дитина полюбить купання.

Заходи під час купання

Під час купання дитина може дуже радіти, але ви повинні пам'ятати два питання про безпеку: температура води і ніколи не залишати дитину одну.

Занадто гаряча, щоб терпіти

Шкіра дитини чутлива від вашої. Як наслідок, вода для купання, що нібито комфортна для вас буде дуже гаряча для неї. Перед тим як ви кладете дитину де поруч з водою, перевірте її зап'ястям або ліктем - ці зони більш чутливі до гарячого ніж рука. Вода повинна бути теплою, але не гарячою! Деякі інші поради:
Купіть термометр для ванни. Оптимальною температурою для купання дітей є 32 ° С / 90 ° F або нижче.
Щоб попередити випадкові опіки, включите нагрівач води на 49 ° С / 120 ° F.
Сам вдома?

Головний момент, який слід запам'ятати при купанні дитини, ніколи не залишати її одну. Навіть на кілька секунд. Діти можуть потонути навіть в 2-3 см води за час, який ви витрачаєте на відкриття дверей або відповідь на телефонний дзвінок. Не ризикуйте. Якщо вам потрібно щось зробити під час купання дитини, завжди оберніть його і беріть з собою.

<a href=»http://domtkani.com.ua/» title=»сouturier»> сouturier </a>

Читайте також:

Як купати: купати з губкою або без неї?
Сам вдома?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: