Статьи

Як відіпрати рушники в домашніх умовах: як вивести плями, прання з використанням підручних засобів

  1. Класична прання і відбілювання
  2. Як відбілити кухонні рушники (відео)
  3. Як відіпрати рушники (відео)
  4. Класифікація рецептів відпирання рушників з вигляду плям

Для тих, хто шукає способи відіпрати рушники, абсолютно не зайвим буде дізнатися, як це зробити з найменшими витратами як за часом, так і по фінансам. Таким чином можна продовжити їм не тільки життя, але і зберегти вироби в отличном состоянии надовго. Ну і як результат - уславитися хорошою і акуратно господинею. Для тих, хто шукає способи відіпрати рушники, абсолютно не зайвим буде дізнатися, як це зробити з найменшими витратами як за часом, так і по фінансам

Для тих, хто шукає способи відіпрати рушники, абсолютно не зайвим буде дізнатися, як це зробити з найменшими витратами як за часом, так і по фінансам

Класична прання і відбілювання

Звичайна прання рушників підійде в основному для тих виробів, які були в користуванні на кухні 1-3 дні. В цьому випадку їх рекомендується відпирати в пральній машині-автомат без додаткових опцій. При цьому температуру води, якщо виріб з бавовни, потрібно виставити на 90 ° С, а для кольорового текстилю - до 60 ° С.

Відмінно допоможе видалити плями грамотно підібраний пральний порошок, який не тільки посилить ефект прання, але і збереже колір вироби. Якщо ж коштів на дорогі порошки не вистачає або в будинку відсутня пралка, то допомогти в проблемі допоможе перевірений роками бабусин рецепт. Він грунтується на базі компонентів, які зазвичай є в кожному будинку: це сіль, оцтова кислота, сода і господарське мило.

Ось вони-то і допомагають найчастіше впоратися з відбілюванням і очищенням від жиру та інших плям, гарантовано і за малі фінансові розтрати.

Ось вони-то і допомагають найчастіше впоратися з відбілюванням і очищенням від жиру та інших плям, гарантовано і за малі фінансові розтрати

Звичайна прання рушників підійде в основному для тих виробів, які були в користуванні на кухні 1-3 дні

Досвід старших поколінь ніколи не буває зайвим, тому для тих, хто дотримується цього методу, слід виконати наступні дії:

  1. Налити холодну воду у відро або тазик.
  2. Розчинити в цій воді кухонну сіль з розрахунку 1 ст. л. на 1 л води.
  3. Опустити в цей розчин брудні Рушничок на 2-3 години, а потім віджати їх якомога сильніше, щоб випрати замочені подібним чином вироби вручну в рясно намилені розчині або в пралці з додаванням звичайного порошку.

Ще одним бабусиним засобом, яке чудово дезінфікує і відбілює пожовклі від експлуатації кухонне приладдя, є сода. Вона відмінно ліквідує і плями від жиру. Розчин цей готується просто: до його складу входить всього лише тепла вода і сода. У цьому розчині спочатку потрібно випрати брудну білизну, а потім у знову приготовленої аналогічної суміші його рекомендується прокип'ятити. Навіть якщо після прання по даним рецептом залишаться цятки, то їх легко буде потім виварити в содовому розчині. У цьому випадку вони гарантовано зникнуть.

У цьому випадку вони гарантовано зникнуть

При особливо сильних забрудненнях впоратися з ліквідацією плям здатні рослинне масло і оцет

На замітку: таз з рушниками після кип'ятіння бажано винести остигати на балкон або веранду, т. К. Виварювання має властивість видавати досить неприємний аромат.

Як відбілити кухонні рушники (відео)

Корисні поради

Перед початком прання варто дотримуватися деякі поради:

  1. Розділіть зону використання рушників на кухні, тобто не витирайте ними стіл або варильну плиту, а також не хапайте ними гарячі сковорідки або чайники. Привчитеся витирати ними тільки руки після миття посуду або продуктів. Інші очисні заходи щодо ліквідації плям, наприклад, з-під соняшникової олії або розлитого випадково соку і іншого бруду з кухонних поверхонь (т. Е. Плити або столу), виробляєте шляхом використання спеціально призначених для цього гігроскопічних губок або паперових серветок.
  2. Як можна частіше проводите зміну кухонного приладдя, використовуваних для витирання рук після миття посуду або продуктів, тобто забруднені на чисті екземпляри. Хоча б раз на тиждень.
  3. Вибирайте тканини з лляної або вафельної текстури, не купуйте для витирання рук на кухню махрові вироби, т. К. Вони довго сохнуть і є джерелами утворення небезпечних мікробів.
  4. Білі рушники бажано додатково відбілити сухим відбілювачем або періодично кип'ятити, щоб вивести з них всю осів бруд.
  5. При приготуванні грандіозних обідів користуйтеся сухими одноразовими серветками, тому що вони не тільки допоможуть заощадити ваші сили і фінанси, а й збережуть довше чистоту.
  6. Вигладжують рушники за допомогою звичайної праски, так як доведено, що м'яті екземпляри, вивішені для експлуатації на кухонний гачок, брудняться швидше, ніж випрасувані.

Вигладжують рушники за допомогою звичайної праски, так як доведено, що м'яті екземпляри, вивішені для експлуатації на кухонний гачок, брудняться швидше, ніж випрасувані

У разі відсутності бажання займатися пранням кухонних рушників та іншими подібними побутовими проблемами порятунком може стати використання при готуванні або споживанні їжі на кухні одноразових паперових кухонних серветок.

Як відіпрати рушники (відео)

https://www.youtube.com/watch?v=teeM0IY5yL8

Класифікація рецептів відпирання рушників з вигляду плям

Нижче представлений список способів очищення рушників з вигляду плям. Наприклад, плями від чаю, кави або какао допомагає вивести сіль, нашатирний спирт або гліцерин. Жирні плями добре виводить господарське мило, а також сода, засіб для миття посуду і харчова сіль.

Сліди від фруктів, овочів та інших харчових соків або ж червоного вина можна ліквідувати за допомогою шампуню, лимонної кислоти або солі. Крім іншого, оцтова кислота допомагає впоратися з цвіллю на тканини, а нашатирний спирт і господарське мило - зі слідами зелені.

Крім іншого, оцтова кислота допомагає впоратися з цвіллю на тканини, а нашатирний спирт і господарське мило - зі слідами зелені

Перед пранням уважно ознайомтеся з рецептами подібної тематики, потім підберіть саме ваш спосіб, і рішення проблеми не доставить особливих турбот, а ви залишитеся задоволені виконаною роботою.

Сухий відбілювач допомагає при стандартному відбілюванні, а ось гірчичний порошок, марганцівка і борна кислота також нітрохи не гірше відбілюють рушники, пожовклі від часу, проте при більш суворих вимогах.

При особливо сильних забрудненнях впоратися з ліквідацією плям здатні рослинне масло і оцет. В цьому випадку кухонний текстиль перед пранням рекомендується замочити в теплій воді з додаванням оцту, а через 50-60 хвилин випрати вироби в пральній машині. Потім потрібно буде приготувати металевий таз з окропом, в який потрібно буде всипати стакан прального порошку, 2 ст. л. сухого відбілювача і 2 ст. л. соняшникової олії. Далі перемішати все в однорідну масу, зняти таз з вогню і відразу ж занурити в нього рушники, бажано сухі. Коли вода охолоне, вийняти вироби з розчину і ретельно прополоскати в холодній чистій воді. На думку господинь, це найдієвіший спосіб по відпиранню кухонних рушників в домашніх умовах.

Com/watch?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: