Статьи

Фольга і омбре | Нейл-арт: мистецтво розпису нігтів

для модного манікюру в стилі «металік» можна використовувати спеціальні лаки, а можна зробити свої нігтики по-справжньому сяючими за допомогою фольги. Зрозуміло, звичайна фольга, якою користуються на кухні, для дизайну не підійде. Слід використовувати спеціальну дуже тонку фольгу, яка продається в спеціалізованих магазинах товарів для нігтів. Така фольга може бути гладкою, тисненою і у вигляді вузьких смуг - різновид вибирається залежно від того, який результат потрібно отримати. Найзручніше користуватися фольгою із захисною плівкою, яка оберігає фольгу від випадкових ушкоджень при створенні дизайну. Коли фольга наклеюється на нігті, захисну плівку легко видалити.

Незалежно від необхідного дизайну техніка приклеювання фольги завжди одна і та ж. Як же це робиться?

  • Крок перший. З фольги необхідно акуратно вирізати шматочки потрібної форми. Необхідно використовувати дуже гострі ножиці;
  • Крок другий. Нігтьові пластини очистити від забруднень і знежирити. Нанести на них основу під манікюр, дати їй повністю висохнути;
  • Крок третій. Тепер потрібно обробляти кожен ніготь окремо. На нігтьову пластину наноситься лак обраного відтінку, і поки покриття не висохло, до нього приклеюється шматочок фольги. Для того щоб підчепити шматочок фольги, слід використовувати звичайну ватяну паличку або ж ватний або марлевий джгутик. Один кінець джгутика змочується у воді, і до цього кінця легко прилипає фольга. Тепер залишається перенести шматочок фольги на ніготь;
  • Крок четвертий. Як тільки шматок фольги покладений на ніготь, його необхідно відразу ж розрівняти сухим кінцем ватної палички, щоб поверхня фольги залишилася гладкою;
  • Крок п'ятий. Коли лак повністю висохне, фольга буде надійно приклеєна до нігтя. Можна закріпити результат шаром прозорого покриття, це дозволить зберегти дизайн надовго, але зробить його трохи менше сяючим.

У продажу можна знайти також так звану «перекладну» фольгу. Техніка виконання манікюру з подібною фольгою дещо інша. Така фольга приклеюється виворітного стороною до нігтів на шар спеціального клею, розрівнюється, після чого акуратно знімається проти росту нігтя. На нігтьових пластинах залишається тонке покриття з інтенсивним металевим блиском. При бажанні можна замість суцільного покриття нанести на нігті вишукані блискучі візерунки - для цього клей наноситься на ніготь у вигляді малюнка. Слід пам'ятати, що клей для перекладної фольги псується при мінусовій температурі, тому краще не купувати його у невідомих продавців, які не можуть забезпечити правильні умови зберігання засобу.

За допомогою фольги можна створювати найрізноманітніші малюнки на нігтях, які будуть виглядати просто сліпуче. Дуже цікаво виглядає перекладна фольга з модною імітацією малюнка шкур екзотичних тварин, голографічними зображеннями, перламутром.

Ефект «омбре» в домашніх умовах

Манікюр з ефектом «омбре» як і раніше в моді. Метод найшвидшого манікюр з плавним переходом відтінків виглядає настільки розкішно, що навіть не віриться, що такого приголомшливого ефекту можна домогтися в домашніх умовах. Тим часом, зробити манікюр з ефектом «омбре» порівняно нескладно.

Дизайнери пропонують два різновиди такого манікюру: відтінки можуть змінюватися на одному нігті або від одного нігтя до іншого. Другий варіант особливо простий у виконанні: слід взяти два флакончика лаку, наприклад, червоний і білий, і змішувати їх в різних пропорціях. Для фарбування нігтя на великому пальці використовується самий темний тон, а для фарбування нігтя на мізинці, відповідно, найсвітліший, або навпаки. Для нанесення проміжних відтінків підійде очищена кисть від старого лаку, для їх змішування можна використовувати будь-яку ємність і навіть саморобну палітру з листа фольги.

Ще більш ефектно виглядає перехід кольорів на одному нігті. Для виконання такого манікюру потрібно два або три лаку, гармонійно поєднаних між собою за кольором, косметичний спонж, шматочок губки, рідина для зняття лаку і ватяні палички, крем для рук.

  • Шкіру навколо нігтя слід ретельно змастити жирним кремом для рук , Після чого знежирити нігтьові пластини рідиною для зняття лаку і нанести основу під лак;
  • Після висихання основи можна приступати до манікюру. Потрібного ефекту можна досягти двома способами. Наприклад, використовуючи шматок зволоженою губки або косметичного спонжа. Найзручніше відрізати від губки невеликий шматочок, який відповідає розміру нігтя, змочити його в воді і віджати. На губку нанести товстим шаром світлий і темний відтінки лаків;
  • М'яким рухом притиснути спонж до нігтьової пластини, щоб світлий відтінок лаку знаходився в області основи нігтя, а темний - ближче до кінчика. Щоб отримати плавний перехід відтінків, можна трохи зрушити спонж до основи нігтя;
  • Інший спосіб нанесення градиентного манікюру вважається трохи більше трудомістким. На косметичний спонж наноситься спочатку тільки світлий відтінок лаку. Після цього спонж слід притиснути до основи нігтя, зафарбувавши таким чином нігтьову пластину наполовину. Лаку слід дати повністю висохнути. Після цього аналогічним чином на кінчик нігтя наноситься лак більш темного відтінку;
  • Залишки лаку знімаються з кутикули і пальців ватною паличкою, змоченою в рідині для зняття лаку;
  • Останній штрих - нанесення на ніготь захисного покриття з блиском. Модний і оригінальний манікюр з ефектом «омбре» готовий.

Секрети градиентного манікюру

Головний секрет градиентного манікюру - правильний підбір кольорів. Початківцям краще не експериментувати з яскравими контрастними відтінками: результат може виглядати грубо і незграбно. Набагато кращого ефекту можна досягти, використовуючи пастельні відтінки або різні за насиченістю тону одного кольору.

Наприклад, завжди елегантно буде виглядати перехід від ніжно-рожевого до насичено-вишневому або від небесно-блакитного до ультрамаринового. Пастельні відтінки зазвичай добре поєднуються один з одним: блідо-блакитний, світло-жовтий, ніжно-рожевий і салатовий виглядають радісно і яскраво, але в той же час не зухвало. Світлі відтінки особливо добре підходять для літа, темніші і драматичні краще залишити для холодної пори року. Небажано поєднувати різні текстури лаків - глянцеві, матові і перламутрові. Це не відноситься, втім, до лаку з блискітками: світлі нігті з блискучими, сяючими кінчиками на піку моди.

Освоївши основні прийоми градиентного манікюру, можна спробувати робити переходи квітів не тільки по довжині нігтя, але і по ширині або по діагоналі. Останні варіанти особливо добре підходять для власниць широких нігтів.

Градієнтну основу можна використовувати для подальшої розпису нігтів - на такому тлі особливо цікаво виглядають перекладні картинки, фольга, стрази, блискітки та інші декоративні елементи.


Статті по темі

Як же це робиться?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: