Статьи

Що робити для засмаги. Як отримати гарну засмагу

  1. Неодмінні правила гарної засмаги
  2. Підсилювач засмаги - як прискорити засмагу
  3. Ніжний і шоколадну засмагу на морському курорті
  4. Масло для гарної засмаги
  5. Креми для правильного загару
  6. Продукти для гарної засмаги
  7. Як убезпечити себе під відкритим сонцем?
  8. Коли краще зіграти?
  9. Як краще зіграти?
  10. Що ще потрібно пам'ятати?
  11. Як зберегти засмагу?

Щоб правильно засмагнути на сонці, потрібно це вміти. Тому що в іншому випадку відпочинок запросто може перетворитися на кошмар. Щоб відтінок вашої шкіри став шоколадним за короткий проміжок часу, при цьому щоб не обпеклася шкіра, необхідно слідувати запропонованим радам.

Кому ж засмагати шкідливо?

Слід обережно зіграти людям, які володіють світлою шкірою і блондинистого волоссям. А так же власникам великої кількості родимок великого розміру і людям з великою пігментацією. Шкіра таких людей дуже схильна до опіків сонцем, а промені ультрафіолету можуть викликати у них безліч неприємних хвороб.
Для таких людей один вихід - якісний автозагар.
У тому випадку, коли ви знаєте, що загоряючи на сонці ви з користю проведете час і не нашкодите своєму здоров'ю, то запам'ятайте кілька правил.

Це, безумовно, тільки деякі з природних засобів, які ви можете використовувати для лікування себе в разі сонячних опіків . Якщо ви все ще знаєте інших, ви можете поділитися ними з нами, залишивши коментар нижче. Сонце дуже важливо для кожної людини. Без цього на Землі не було б життя. Однак, незважаючи на цю дуже важливу функцію Сонця, необхідно знати, що перебування в ультрафіолетових променях корисно до тих пір, поки воно не буде на місці. Як з литовської прислів'я: «Занадто багато, це не здорово».

Сонце випускає кілька типів променів: гама, інфрачервоне, ультрафіолетове, рентгенівське і видиме на очі світлові промені. Ультрафіолетові промені є найбільш важливими і кращими променями в організмі людини. Особливо важливо знати, яка країна найкраще підходить для заходу. Одна з найбільш пам'ятних речей - Бажано бути якомога більш тіньової на піку сонця. Тому, коли ви проводите свою відпустку в теплих країнах, розслабтеся в тіні дерева або парасольки в розслаблюючу час - і там ви отримаєте ультрафіолетові промені, щоб ваша шкіра отримала гарний відтінок.

В післяобідній час, сонячні промені найпекучіші, рекомендується проводити цей час в тіні. Лікарі радять засмагати в першій половині дня, бажано до одинадцятої години, тоді сонячні промені не завдадуть шкоди здоров'ю.

Так само, перш ніж занурюватися в воду, слід обробляти шкіру захисними засобами, тому що промені ультрафіолету здатні проникати на глибину в півтора метра.

Більшість людей знають, що ультрафіолетові промені інтенсивні влітку опівдні і ранній вечір. Тому людям рекомендується залишатися на сонці об 11 годині і 15 годин кожен день влітку. Але для пристрасних мандрівників це може бути занадто простий і неточний рада.

Інтенсивність ультрафіолетових променів змінюється в різних регіонах Землі в залежності від пори року і часу доби. Наприклад, весняне сонце в Литві може бути трохи небезпечно, але в країнах Екватора в цей час Сонце може бути надзвичайно сильним.

Головним словом влітку має бути «вода». Жага - це функція захисту нашого тіла. Однак цей механізм значно послаблюється усіма підсолоджувачами, підсилювачами смаку, алкоголем, тютюном та іншими хімічними харчовими добавками. Тому організм часто приймає серйозне зневоднення, не відчуваючи спраги. Найпростіше правило в тому, що влітку необхідно пити багато чистої негазованої води і як можна більше солодкого лимонаду.

У тому випадку, коли ви дуже рясно потієте, мазати сонцезахисним кремом слід ще частіше, тому що піт може знижувати його захисні властивості.
Що робити, щоб не дістати опік від ультрофиолет?

Не в якому разі не йдіть на пляж, не взявши сонячні окуляри і капелюшок. Важливо запам'ятати, що сонце може викликати появу зморшок, а так само волосся втратять свій колір і вигорить, стануть ламкими.

Беручи сонячні ванни, бажано кожні десять хвилин перевертатися і підставляти сонця інші ділянки тіла, по черзі. Через одну годину перебування на відкритому сонці слід сховатися парасолькою або зайти під навіс.
Після загоряння слід прийняти ледве теплий душ і змастити тіло жирним кремом, щоб наситити шкіру.

Неодмінні правила гарної засмаги

Попередньо, днів за десять до очікуваного відпочинку, необхідно провести кілька процедур в солярії, щоб шкіра була готова до рясного загару. Кілька коротких відвідувань солярію додадуть шкірі ніжний золотий колір, а так само створять натуральний щит від лютих сонячних променів.
Перші дні, що ви будете відпочивати на пляжі, використовуйте захисний крем . Головне не забувати, що найбільш ніжні місця це шкіра грудей, а так же ніс і плечі. Бажано постійно, з інтервалом в півгодини, обробляти їх сонцезахисним кремом.

Відпочиваючи в таких жарких країнах, як Африка, Італія і Іспанія спочатку не можна бути на пляжі не в тіні більше 10 хвилин поспіль. Поступово, по дню, можна продовжувати час, який ви проводите на відкритому сонці. Але більше ніж один годину поспіль зіграти не рекомендується. Дотримуючись цих порад загар обов'язково порадує вас своїм ніжним золотистим кольором.

Підсилювач засмаги - як прискорити засмагу

Найшвидший і прекрасний шоколадного кольору загар можна отримати вживаючи свіжі абрикосові та морквяні соки в період пляжного сезону.
Самим нешкідливим способом, щоб підсилити загар вважається застосування особливих кремів, які містять речовини, що підсилюють загар.
Ці кошти треба застосувати в перші дні перебування на курорті. Ці крему є стимуляторами, які запускають інтенсивне виробництво організмом меланіну. Так само він здатний запобігти сонячний опік, він поживний і зволожуючий. Результатом його використання буде стійкий і ідеальний загар.

Так само хороший варіант прискорення засмаги є нанесення крему для засмаги, який має ефект «тингл». Ці крему провокують посилений приплив крові до шкіри, тому меланін починає вироблятися з подвоєною швидкістю. Слід протестувати даний крем на невеликій ділянці тіла, тому що він може викликати алергічну реакцію . Від припливу крові шкіра червоніє. Не бажано мазати такі крему на блідою і не засмаглій шкірі, а так само не слід обробляти ним особа.

Ніжний і шоколадну засмагу на морському курорті

Як зробити так, щоб засмага блискавично і рівномірно покрив шкіру на всьому тілі? Секрет найякіснішого засмаги в тому, що його можна отримати тільки біля води. Справа в тому, що вода може відобразити промені сонця, при цьому посилити їх дію у багато разів. Шкіра загоряє миттєво, навіть тоді, коли ви плескалися у воді.

Щоб загар посилився, не слід вилазячи з води витирати тіло, нехай краще воно обсохне природним шляхом. Але в цьому випадку шанси обгоріти збільшуються, адже краплі води, як оптичні лінзи, збільшують інтенсивність ультрафіолету.

Так само, загоряючи біля води, шкіра зволожуватиметься природним чином, тому що вологе повітря не дасть шкірі пересихати і пом'якшить її. Але використовувати захисні від сонця крему все одно варто обов'язково.

Масло для гарної засмаги

Масло відмінно може зволожувати, насичувати шкіру, прискорюючи вироблення меланіну. А ще масло покриває тонкою плівкою тіло, яка може розгладити шкіру і зупинити раніше старіння. Натирати їм шкіру можна відразу після купання, в ванній або безпосередньо виходячи на море. Масло, після опускання в воду, може змитися, тому слід нанести ярмо повторно. Слід обережно користуватися хімічними і синтетичними маслами, адже вони здатні викликати алергію. У застосування таких захисних масел є один хвилин, на шкіру липне пісок.

Креми для правильного загару

Щоб гарантовано опік сонця обійшов вас стороною, потрібно використовувати тільки такі вироби, що мають захист SPF. Ці крему сприяють шкірі в утриманні рідини, не допускають передчасне поява зморшок і гарантують захист від ультрафіолету. Фактори SPF в них можуть досягати позначки 50. Це означає, що вибирати крем бажано відповідно до свого фототипу шкіри. Світлої і сприйнятливою шкірі підійде захисний крем з найбільшим фактором SPF.
Якщо ви будете присутні на сонці в послеполуденное час, то сонцезахисний засіб повинно мати індекс SPF не менше 30, а краще і більше. Смуглокожіх можна скористатися SPF 10.
Намазувати крем слід легкими рухами, кожні пів години. Якщо крему буде занадто густо нанесений, то ефект вийде зовсім не такий, крем буде нагріватися і зможе нашкодити шкірі.
Бажано застосовувати креми для засмаги, які мають властивості, які можуть посилювати вплив променів сонця. Засмага в такому випадку обов'язково стане рівномірний і найкрасивішим.

Перш ніж купити крем для засмаги доведеться уважно прочитати етикетку, щоб він випадково не опинився лосьйоном для засмаги в солярії. Подібний засіб не має компонентів, які зможуть захистити шкіру від ультрафіолетових променів, використовуючи цей засіб на пляжі можна обгоріти.

Так само ви можете скористатися маслом, яке посилить ваш загар. застосовуючи природні косметичні масла , Можна також отримати рівний загар, не завдаючи шкоди організму. Буде дуже зручно придбати флакон масла, саме для засмаги від перевірених та відомих компаній (Ейвон, Нівея, Гарн'єр). Складаються вони з природних масел, різних вітамінних комплексів і антиоксидантів. Так само, вони містять SPF чинники, що забезпечують надійний захист від сонця.

Продукти для гарної засмаги

Гідний, ідеальний, золотистий загар дуже залежить від продуктів, які вживаються під час відпочинку. Головний природний активатор, який прискорює вироблення меланіну, це бета-каротин, за допомогою його шкіра придбає шоколадний відтінок. Помічено багатьма жінками, що вживаючи продукти оранжевого кольору (Морквина, абрикоси), загар набуває яскравість і блиск. Так само бета-каротин містять червоний перець, яблука і груші.
Така амінокислота, як тирозин, може надавати великий вплив на вироблення меланіну. Він міститься в рибі і червоному м'ясі.
Так само необхідно вживати вітаміни С і Е, збагачувати свій організм селеном і лікопін. Найоптимальнішим варіантом буде вітамінний комплекс.

Як і коли засмагати найкраще? У солярії або на відкритому повітрі? Як убезпечити себе і зберегти смаглявий відтінок надовго? Тут ви знайдете кілька простих порад , Які дозволять вам зіграти правильно і безпечно.

Ми завжди заздримо природному золотому відтінку шкіри, яким природа нагородила деяких людей. Мріючи мати смагляву шкіру, вирушаємо на пляж. Сьогодні багато говорять і про користь засмаги (вітамін D, фосфоро - кальцієвий обмін, зміцнення імунітету, вироблення серотоніну) і про небезпеку перебування під відкритим сонцем (опіки, прискорене старіння шкіри, злоякісні новоутворення). Проте, можна отримати золотий відтінок шкіри, не ризикуючи своїм здоров'ям, просто дотримуючись певних порад.

  • Насамперед, потрібно точно визначити до якого типу належить ваша шкіра, щоб з'ясувати її чутливість до ультрафіолетового опромінення.
  • Відповідно до типу шкіри необхідно придбати захисний крем, а краще і правильніше кілька видів крему з різним ступенем захисту, а також лосьйони після засмаги.
  • Про всяк випадок потрібно мати засіб від опіків (найоптимальніший і швидкодіючий варіант - це спрей пантенол).
  • Далі слід позбутися омертвілих клітин шкіри - почистити її скрабом, а ще краще зробити глибокий пілінг, відвідавши сауну або турецьку лазню.
  • Запасіться вітаміном С і Е, а також включите в щоденний раціон морква, персики і овочеві салати з помідорами, присмачені оливковою олією.
  • Перевіреним і досить ефективним способом прискорення засмаги є прийом свіжовичавленого морквяного соку перед сеансом.

Перевіреним і досить ефективним способом прискорення засмаги є прийом свіжовичавленого морквяного соку перед сеансом

Як убезпечити себе під відкритим сонцем?

Якщо ви тільки починаєте приймати сонячні ванни, нанесіть на шкіру побільше сонцезахисного крему з максимальним показником захисту SPF, який сховає вас від небезпечного ультрафіолетового випромінювання. При використанні такого крему час засмаги істотно збільшиться, але зате ви можете не бояться сонячних опіків. Багато креми для засмаги, наявні в продажу, допоможуть вам отримати гарний колір шкіри і одночасно забезпечити захист від сонця.

Тепер, коли ви готові зустрітися віч-на-віч з сонцем, не боячись опіків, слід побоюватися перегріву
Тепер, коли ви готові зустрітися віч-на-віч з сонцем, не боячись опіків, слід побоюватися перегріву. Спочатку не варто перебувати на сонці протягом тривалого періоду. Проявіть трохи терпіння і дозвольте ультрафіолету надавати вашій шкірі колір за короткі проміжки часу. Почніть з півгодини, поступово збільшуючи періоди перебування під палючими променями на 10 - 15 хвилин. У будь-якому випадку, меланін виробляється за 30 -50 хвилин, і подальше перебування на відкритому сонці безглуздо.
Якщо правильно провести адаптацію, ви зможете підготувати базовий загар, який незабаром і переросте в глибокий. Зі збільшенням часу слід зменшувати рівень сонцезахисного крему, який застосовуєте.

Коли краще зіграти?

Оптимальний час для засмаги з 10 до 12 ранку, так як в цю пору сонце не в зеніті і його промені розсіяні. Увечері продовжити процедури можна тільки після 16 -17, а вдень сонця краще уникати.

Пора року також сильно впливає на придбання засмаги. В середині літа сонце, очевидно, буде суворим, так що обмежте перебування під палючими променями і проводите більше часу в тіні, під парасолькою або тентом. У тіні теж можна отримати гарний і навіть більш рівну засмагу. Навесні і на початку осені сонце не так активно і у вас більше шансів безпечно отримати необхідний колір шкіри.

Навесні і на початку осені сонце не так активно і у вас більше шансів безпечно отримати необхідний колір шкіри

Як краще зіграти?

Якщо ви віддаєте перевагу засмагати лежачи, простежте за тим, щоб ноги розташовувалися завжди у напрямку до сонця. Загоряючи на спині, не опускайте голову, інакше шия залишиться білою. Частіше міняйте положення для досягнення найбільш рівної засмаги.

Але найякісніший відтінок виходить при активному відпочинку, скажімо, прогулянка по береговій лінії протягом півгодини в обидва кінці, дуже ефективна для засмаги - адже вода активно відбиває сонячні промені.

Але найякісніший відтінок виходить при активному відпочинку, скажімо, прогулянка по береговій лінії протягом півгодини в обидва кінці, дуже ефективна для засмаги - адже вода активно відбиває сонячні промені

Щоб уберегти шкіру від старіння і висушування - вона зволожить тіло зсередини. Використовуйте зволожуючі спреї для тієї ж мети зовні.

Скупавшись, обов'язково промокніть тіло рушником, щоб позбутися від крапель води, що дають ефект лінзи.

Пам'ятайте, що засмага проявляється протягом 2 годин. Повернувшись з пляжу обов'язково прийміть душ і скористайтеся кремом або лосьйоном після засмаги, пом'якшувальною шкіру.

Що ще потрібно пам'ятати?

Володарям світлої шкіри, перед початком пляжного відпочинку, слід Кращим способом для цього є відвідування солярію. Плюс соляріїв - повний контроль над процесом. Устаткування налаштовується так, що ви навряд чи отримаєте опіки.
Як і на пляжі, в солярії потрібно поступово привчати шкіру до впливу ультрафіолету. Цей процес займе близько шести-восьми сеансів по 5 -10 хвилин. Для досягнення найкращих результатів проводите сеанси кожні два дні. Тривала дія жорсткого опромінення в солярії небезпечно. Щоб уникнути опромінення, слід дуже акуратно зменшувати часовий інтервал між кожним сеансом.
Також рекомендується використання спеціальних лосьйонів, які дозволяють шкірі швидко поглинати УФ-світло. Простіше кажучи, застосовуючи лосьйон для засмаги, ви отримуєте хороший, рівний загар за більш короткий проміжок часу.

Як зберегти засмагу?

Повернувшись з моря, якийсь час не користуйтеся отбеливающими засобами, а також утримайтеся від відвідування саун і процедур відлущування. Можна підтримати загар відвідуванням солярію раз в тиждень. Існує доступне і хороше народний засіб - щодня вранці і ввечері протирайте шкіру крепкозаваренним чорним чаєм.

Слідкуйте за дієтою, вживаючи достатню кількість продуктів з високим вмістом бета - каротину (морква, обліпиха, щавель, шпинат і ін.) І виключивши продукти відбілюючі шкіру (огірки, лимони, молоко)


) І виключивши продукти відбілюючі шкіру (огірки, лимони, молоко)


Рекомендуємо також

Коли краще зіграти?
Як краще зіграти?
Що ще потрібно пам'ятати?
Як зберегти засмагу?
Кому ж засмагати шкідливо?
Що робити, щоб не дістати опік від ультрофиолет?
Як і коли засмагати найкраще?
У солярії або на відкритому повітрі?
Як убезпечити себе і зберегти смаглявий відтінок надовго?
Як убезпечити себе під відкритим сонцем?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: