Статьи

= ВЕЧІРНІЙ КІНОЗАЛ - = Смерть у Венеції =. Обговорення на LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Вівторок, 04 Сентября 2012 р 19:24 + До цитатника


1971 р Італія, Франція   Режисер: Лукіно Вісконті / Luchino Visconti   В ролях: Дірк Богард, Ромоло Валлі, Марк Барнс, Нора Річчі, Маріса Беренсон, Керол Андре, Бьорн Андресен, Сільвана Мангано, Леслі Френч, Франко Фабрі
1971 р Італія, Франція
Режисер: Лукіно Вісконті / Luchino Visconti
В ролях: Дірк Богард, Ромоло Валлі, Марк Барнс, Нора Річчі, Маріса Беренсон, Керол Андре, Бьорн Андресен, Сільвана Мангано, Леслі Френч, Франко Фабрі ..
Старіючий композитор Густаф фон Ашенбах приїжджає до Венеції - відновити сили, змінити обстановку, знайти спокій і знайти натхнення. Це не сивий дід, але вік - він в душі, в погляді. Серед відпочиваючих його увагу привертає хлопчик Тадзіо. Він не може повірити своїм очам - справжня краса існує і вона тут рядом..Фільм, перш за все, про красу, про любов і смерть, муках і джерелі творчості, про тлінність людського життя і всього сущого. Всі ці вічні питання представлені глядачеві через болісні переживання головного героя картини - композитора Густава фон Ашенбаха.
Психологічно тонка, делікатна за настроєм і почуттю, філософська на думку, блискуче відшліфована по літературній формі новела німецького письменника Томаса Манна здавалася теоретично неперекладної на мову іншого мистецтва. Але ось з'явилася картина, яку не міг не зняти видатний італійський режисер Лукіно Вісконті. Правда, інший свій улюблений проект «У пошуках втраченого часу» йому здійснити так і не вдалося. Імпресіоністичний розповідь Манна, в який вплітаються драматичні ноти, начебто не можна порівняти з багатотомної епопеєю-інтроспекцією француза Марселя Пруста. Але обидва твори ставляться до етапних, ключових для літератури XX століття і значущі для загальної скарбниці світової культури. Щоб врятувати фільм, Лукіно Вісконті був змушений відмовитися від гонорару, а інші учасники стрічки навмисно зменшують свою винагороду, щоб тільки з'явилися гроші на фільм. На каннському фестивалі глядачі дуже тепло прийняли стрічку, але комусь із членів журі вона все-таки не припала до душі. У підсумку головний приз дістався англійської фільму Джозефа Лоузі «Посередник», що дуже засмутило Вісконті. Щоб якось згладити ситуацію, а, може, розуміючи, що об'єктивно «Смерть у Венеції» була сильнішою, Вісконті дають спеціальний приз.


процитовано 42 раз
сподобалося:

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: