Статьи

Як відновити волосся після хімії?

  1. Що таке хімічна завивка
  2. Відновлення волосся після хімії

Всім відома крилата фраза, що виражає прагнення жінок змінити зовнішній вигляд волосся: кучеряве волосся потрібно розпрямити, а прямі - завити. Дівчата з прямим волоссям накручують волосся для того, що зробити красиву зачіску, надавши волоссю об'єм і легкість.

Пряме волосся для їх власниць - буденність, кучеряві - новизна, грайливість і шарм. Заради краси жінки здатні на багато, часом небезпечні, експерименти з волоссям.

Створити красиві кучері можна в салоні краси або перукарні, пройшовши процедуру хімічної завивки. До того як зважитися на хімічну завивку, дівчата задаються питанням: «Що таке хімія і так вона шкідлива, як кажуть?», А після їх турбує відновлення волосся після хімії.

», А після їх турбує відновлення волосся після хімії

Що таке хімічна завивка

Красиві великі і хвилясті локони або дрібні кучері-пружинки здатні перетворити жінку до невпізнання. Заради створення бажаної зачіски дівчата використовують різні методи: від «бабусиних» способів накрутки пасом на папір, до завивки волосся ультрамодними електроприладами. Завивка на різних волоссі тримається по-різному, в одних дівчат кучері розпадаються через дві години після накрутки, а у інших зберігаються до трьох днів.

Найефективніший спосіб зберегти локони надовго був винайдений на початку минулого століття. Це хімічна завивка або просто хімія. Вона змінює структуру волосся, завиваючи пряме волосся так сильно, що кучері тримаються кілька місяців, до півроку і більше.

Представниці прекрасної статі з побоюванням підходять до цієї процедури, так як волосся після хімії, хоч і набувають довгоочікуваний вид, страждають від хімічного впливу. Вони пересушується, позбавляються внутрішньої вологи.

Сьогодні процедура хімічної завивки значно відрізняється від тих, що проводили і спочатку, і в другій половині двадцятого століття. Перукарі двадцять першого століття зробили революцію в області застосування процедури хімічної завивки волосся. Шкода, заподіяна волоссю, завдяки використанню новітніх косметичних препаратів стає мінімальним.

Види хімії:

Кислотна. Хімічний засіб, яке наноситься на волосся, містить кислоту. Підходить жінкам зі здоровими волоссям і протипоказано, якщо шкіра чутлива, а волосся тонке, м'які, сухі. В результаті процедури виходять досить жорсткі кучері. Така хімія сильно псує волосся, але ефект зберігається дуже довго, близько шести місяців.
Лужна. Така хімія м'якше по впливу і дешевше, ніж кислотна. Виходять пружні, але природні на вигляд кучерики. Завитки зберігаються до трьох місяців. Не підходить лужна хімія жінкам з жорстким волоссям.
Нейтральна. Ефект пружних завитків досягається за рахунок пом'якшення пасом. Підходить будь-якого типу волосся і в залежності від нього тримається від трьох до шести місяців.
Амінокислотна. Локони не псуються, а й тримаються недовго. Протеїни та амінокислоти не тільки живлять, а й лікують. Це скоріше не хімічна, а амінокислотна завивка. Не підходить довгим важким волоссю.
Біозавивка. Склад застосовуваного кошти не включає хімічних речовин (аміак, кислота, перекис водню), як при лужної або кислотної завивки. Кудрі виходять стійкими і блискучими. Тримається від трьох місяців і більше. Є багато різновидів біозавивка: біокарвінг, біотекстурірованіе, гофре, афро, зигзаг і інші.

Є багато різновидів біозавивка: біокарвінг, біотекстурірованіе, гофре, афро, зигзаг і інші

Існують і інші види хімії, в тому числі такі, які зачіпають не все волосся, а лише деякі пасма або прикореневу частину волосся.

Щоб завивка виглядала краще, перед процедурою рекомендується підстригати кінчики волосся. Волосся на кінчиках завжди слабкіше, ніж в прикореневій зоні, тому постраждають найбільше, пересушатся і «згорять», опинившись під впливом хімічних речовин.

Відновлення волосся після хімії

Волосся після хімії потребують особливого догляду і відновлення, так як стають сухими і слабкими.

З метою відновлення і лікування, пошкоджених хімією волосся, застосовуються спеціальні маски, шампуні, лосьйони, ополіскувачі. Краще якщо ці кошти з професійної серії. Дуже ефективними виявляються і засоби, приготовані в домашніх умовах за рецептами народної медицини.

Обпалені кінці волосся неможливо відновити, тому їх рекомендується стригти.

Жінкам після хімічної завивки рекомендовані вітаміни А, В1, В2, РР і інші, що відновлюють волосся зсередини вітаміни, а також правильне харчування . Корисні молочні продукти: молоко, кефір, сир, йогурт і інші.

Розчісувати завиті хімічно пасма краще гребінцями з натуральних матеріалів з рідкими зубчиками.

Не рекомендується сушити і без того пересушені хімією волосся засобами для укладки і феном. Якщо зовсім немає часу чекати поки шевелюра сама висохне, можна застосовувати режим холодного повітря. Найкращий варіант - дати волоссю висохнути самостійно, злегка промокнув їх м'яким рушником.

Не можна проводити фарбування волосся безпосередньо перед або після хімічної завивки, так як в складі фарби для волосся є хімічні речовини. Хімічні реакції в обох процедурах схожі.

До складу таких масок входять тільки натуральні інгредієнти.

Рецепти лікуючих домашніх масок для волосся після хімії:

Кефір. Проста і доступна маска. Знадобиться тільки кефір. Його потрібно нанести на сухі, чисті волосся перед сном, обмотати голову целофановим пакетом, укутати рушником. На ранок змити кефір з волосся теплою водою. Процедуру проводити 1 раз в тиждень, не частіше.
На горілці. Знадобиться один яєчний жовток, одна чайна ложка соку алое або лимона і двадцять грам горілки. Всі інгредієнти змішати, втерти в коріння волосся, тримати півгодини, помити голову з шампунем. Робити один раз в тиждень.

Робити один раз в тиждень

На основі оливкового масла . Інгредієнти: яєчний жовток, дві столові ложки оливкової олії, одна столова ложка дріжджів і одна столова ложка вершків. Всі компоненти перемішати і підігріти на водяній бані. Втерти в шкіру голови, обернути її рушником, залишити на сорок хвилин. Потім теплою водою помити голову, використовувати шампунь. Робити так один або два рази на тиждень.
на касторовій олії . Мед, сік ріпчастої цибулі і касторове масло змішати в рівних пропорціях і нанести на волосся. Накрити целофановим пакетом і рушником, тримати сорок хвилин. Обполоснути відваром ромашки аптечної, а після чистою теплою водою. Процедуру можна проводити кілька разів на тиждень.

Якщо дотримуватися всіх рекомендацій і робити лікувальні маски, то через два - три тижні можна досягти бажаного результату: гарне волосся не тільки покладені в пишну, кокетливу зачіску, але і сяють здоров'ям.

До того як зважитися на хімічну завивку, дівчата задаються питанням: «Що таке хімія і так вона шкідлива, як кажуть?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: