Статьи

Як правильно нанести макіяж в домашніх умовах фото покроково

  1. Поради візажистів
  2. Основні правила хорошого макіяжу
  3. Аналізуємо особливості свого обличчя
  4. Тип шкіри
  5. Колір очей
  6. форма особи
  7. Колір волосся
  8. проблемні зони
  9. Головні помилки макіяжу
  10. етапи макіяжу
  11. Підготовка шкіри обличчя
  12. Маскування проблемних зон
  13. Нанесення тональної основи
  14. Фіксація тони пудрою
  15. Корекція обличчя сухими коректорами
  16. промальовування брів
  17. Покроковий макіяж очей
  18. нанесення рум'ян
  19. макіяж губ
  20. фіксація макіяжу
  21. Як правильно вибрати косметику
  22. На чому можна заощадити?
  23. На чому не варто економити?
  24. Відео урок
  25. Легкий макіяж на кожен день
  26. Простий бюджетний мейк ап
  27. Вечірній макіяж для виходу в світ

Кожна жінка і дівчина зобов'язана знати прості правила нанесення макіяжу. Вони допоможуть завжди виглядати красиво і доглянуто, не завдаючи шкоди шкірі.

З чого ж починається велике таїнство і яка послідовність? Які важливі секрети знають візажисти?

Поради візажистів

Грамотно нанесений макіяж здатний красиво підкреслити ваші достоїнства і приховати всі недоліки. Ще якихось 5 років тому, цю таємницю знали тільки професійні візажисти. Сьогодні ж кожній дівчині є море інформації про те, як стати красивою за допомогою косметики. Кращі візажисти світу вже давно відкрито говорять про свої секрети.

Основні правила хорошого макіяжу

Приступаючи до макіяжу, пам'ятайте, що найголовніше в будь-якому макіяжі:

  1. ідеальний тон особи;
  2. акуратні доглянуті брови.

Що ми маємо на увазі, кажучи «ідеальний тон«? Колір тонального засобу повинен відповідає кольору обличчя, а використання кольорового коригуючого консілера при наявності проблемних зон (синці, прищі, шрами, темні кола під очима) обов'язково.

Ще пару років тому ми не приділяли так багато уваги брів. Сьогодні ж в магазині декоративної косметики з'явилася велика кількість продуктів саме для них. Що ж трапилося? Вся справа в тому, що візажисти зрозуміли, як важливі гарні брови в макіяжі в цілому. Неохайні бровки здатні зіпсувати навіть самий ідеальний макіяж. Занадто тонкі перещіпанние або, навпаки, дуже товсті масивні - це те, чого варто уникати. Ідеальний варіант - натуральна форма.

Ну і наостанок хочеться сказати, що дуже важливо не перевантажувати особа косметикою. Сьогодні все частіше дами грішать цим, тому професіонали кажуть, що краще «недо», ніж «пере».

Аналізуємо особливості свого обличчя

Дуже важливо сісти перед дзеркалом і вивчити всі особливості свого обличчя, щоб знати, що потрібно підкреслити, а що акуратно приховати.

Тип шкіри

Будь-макіяж починається з підготовки шкіри обличчя, а в процесі враховуємо всі особливість дерми.

  1. Суху шкіру додатково зволожує, припудрюємо тільки в «Т» зоні (лоб, ніс, підборіддя).
  2. Жирну - матіруя, добре припудрюємо, не використовуємо хайлайтер, періодично використовуємо матирующие серветки, щоб прибрати жирний блиск.
  3. Нормальну - просто зволожуємо і злегка припудрюємо «Т» зону.
  4. Зріла дерма вимагає кошти з ефектом ліфтингу.
  5. Молода шкіра любить рідкі тональні засоби.
  6. Шкіру з наявністю акне маскуючи за допомогою зеленого коректора і тонального кошти високою покриває здатністю, припудрюємо (це зробить прищі менш помітними, так як пудра прибирає всі тіні і працює, як фотошоп).

Колір очей

В даному випадку ми має на увазі правильний вибір відтінку тіней. Відповідні тіні зроблять ваші очі яскравіше і більш насиченим, невідповідні - тьмяними і втомленими.

форма особи

Приступаючи до корекції особи, варто правильно позначити зони висветленія і затемнення.

Колір волосся

Блондинки можуть дозволити собі темний і яскравий макіяж очей. Губи дозволено фарбувати в червоний колір навіть вдень. Брюнеткам варто давати перевагу нюдовим відтінкам. Червона помада буде доречна лише при легкому макіяжі або невеликих чорних стрілках. Шатенки мають універсальної зовнішністю, що дає повну свободу.

проблемні зони

Варто приділити особливу увагу проблемним зонам:

  1. Прищі і червоні плями приховуємо точково за допомогою зеленого коректора або спеціального олівця.
  2. Темні кола під очима стоїть додатково змастити персиковим коректором перед нанесенням тонального засобу.
  3. Синці приховає жовтий або персиковий коректор.
  4. Глибокі зморшки опрацьовуємо додатково зволожуючим кремом, що не припудрюємо і відмовляємося від перламутрових текстур.
  5. Нависає повіку коригується за допомогою техніки »смоки айс» (не обов'язково малювати чорні очі, цілком зійдуть коричневі відтінки).

Головні помилки макіяжу

Професійні візажисти виділили найпоширеніші помилки в макіяжі, яких варто уникати:

Неправильний світло. Якщо ви фарбуєтеся у ванній з використання штучних і жовтих джерел освітлення, ваш мейк буде набагато яскравіше і «руде». Жовтий колір нейтралізує «рижіну», таким чином ви не зможете адекватно оцінити результат. Але найголовніше - насиченість. При поганому освітленні ненавмисно ми наносимо набагато більше косметики, ніж потрібно. Намагайтеся фарбуватися при денному світлі або використовуйте білу лампу денного світла.

Неправильно підібраний тон особи. Якщо ви неправильно вибрали тональник, у вас на обличчі утворюється «маска». В результаті обличчя і шия будуть різних відтінків.

Занадто яскраві брови. Не перестарайтеся з бровками, інакше на обличчі у вас будуть тільки вони. Візажисти радять спочатку нафарбуватися, після визначитися з інтенсивністю (денний макіяж не вимагає занадто яскраві бровки, в той час, як вечірній має на увазі трохи більш насиченим, ніж зазвичай).

Занадто тонкі брови. Мода на тонкі брови пішла в минуле. Сьогодні професіонали радять давати перевагу природній формі, якої вас наділила матінка природа. Тонкі ниточки над очима роблять обличчя ще більше і виглядають дуже неприродно.

Перламутрові тіні для денного макіяжу. Скажемо відразу, що з перламутровими продуктами потрібно звертатися дуже обережно, так як у них є властивість підкреслювати майже невидимі складочки на очах і робити нависає повіку дуже важким. Якщо ж говорити про легкий денний макіяж, то вранці блискітки будуть трохи недоречні і можуть виглядати трохи театрально. Все що нам потрібно вранці - це легкість і непомітність.

Перебір з довжиною стрілок. Красива стрілка - це класика жанру. Підходить абсолютно всім і завжди, але тут теж треба знати міру. Стрілка повинна злегка виходити за краї очі, інакше ви будете походити на фріка.

Занадто світлі губи. Ще пару років тому в моді були світлі губи, які виглядають трохи незграбно. мода на такий макіяж давно пройшла, але розлучитися з цим трендом багато ніяк не можуть.

Рудий бронзер замість контурінга. Головна помилка в макіяжі, яку роблять навіть візажисти. Для контурінга використовувати слід сухий або кремовий сіро-коричневий коректор без рижіни. Бронзер в макіяжі використовують професійні візажисти тільки для додання шкірі легкого природного засмаги і невеликого світіння.

Велика кількість хайлайтера. Сьогодні багато дівчат грішать цим, надивившись відео б'юті блогерів з інтернету. Але не варто забувати головне правило: те, що виглядає красиво на фото і відео, дуже неприродно виглядає в житті. Якщо ви трохи переборщили, просто припудріть зверху, прибравши зайвий блиск.

Погано розтушовані тіні. Кисть для розтушовування тіней повинна бути на полиці кожної жінки, а аплікатори варто викинути на смітник, так як вони завдають засіб занадто інтенсивно, а розтушувати ними тіні просто неможливо.

Занадто світлий консилер під очима. Намагаючись висвітлити зону під очима використовуйте консилер на тон світліше, але не більше.

Невміння користуватися білої транспоратной пудрою. Білій транспорантной пудрою потрібно вміти звертатися правильно і дуже обережно. Часом навіть професійні візажисти передають куті меду, і в результаті на фото у дами під очима білі кола через наявність світловідбивних частинок, хоча в житті виглядає все максимально природно.

Перебір з рум'янами. Рум'яна створюють гармонійний зв'язок між очима і губами і наносяться злегка на ямочки щік (якщо ви не знаєте куди нанести, просто посміхніться).

Пудра на все обличчя. Занадто матове обличчя, як млинець без єдиної тіні і блиску, не прикрашає нікого. Сьогодні головний девіз макіяжу: «природність і легкість за допомогою легкого контурінга».

Перебір з тушшю. Намагаючись зробити вії довшими, а очі більше, багато наносять 2-3 шари туші. Ця груба помилка ускладнює очі. Візажисти раджу злегка припудрювати вії або просто клеїти максимально природну довжину.

Матова помада на сухих губах. Всі ми знаємо, що потрібно піклуватися про шкіру обличчя і ретельно її зволожувати, але про губи багато хто забуває. Їх також варто регулярно зволожувати, особливо зараз, коли все так полюбили матові помади.

етапи макіяжу

Приступаючи до макіяжу, дуже важливо робити все послідовно. На початку він буде займати багато часу, але постійно, практикуючись, ви навчитеся наводити красу за 10 хвилин.

Підготовка шкіри обличчя

(Найважливіший етап, який включає в себе демакіяж і добре зволоження).

Необхідно ретельно очистити шкіру від залишків косметики або просто освіжити тоніком, після чого скропити термальною водою і нанести зволожуючий крем, що підходить для вашого типу шкіри (жирну шкіру матіруя, суху - інтенсивніше воложимо). Даний етап в макіяжі особи дуже важливий, тому що від нього залежить кінцевий результат. Погано підготовлена ​​і не зволожена шкіра зіпсує всю картину в цілому.

Маскування проблемних зон

Коректор для проблемних зон (якщо у вас шкіра нормальна без дефектів, цей етап пропускаємо).

Точково опрацьовуємо проблемні ділянки:

  • червоні прищі - закриваємо зеленим коректором,
  • фіолетові плями і сині прожилки - жовтим,
  • зелені плями, землистий колір обличчя - рожевим, червоним,
  • помаранчеві розводи від автозасмаги - ліловим.

червоні прищі - закриваємо зеленим коректором,   фіолетові плями і сині прожилки - жовтим,   зелені плями, землистий колір обличчя - рожевим, червоним,   помаранчеві розводи від автозасмаги - ліловим

Але найпоширеніша проблема в макіяже- темні круги і мішки під очима. Їх можна заховати щільним консілером, який на тон світліше кольору шкіри обличчя (малюємо трикутник).

Також можна пропрацювати носогубні складки.

Нанесення тональної основи

Наносимо тональний або ВВ-крем, який ідеально підходити за кольором. Вибирайте ті тонують кошти, які мають легкий жовтий пігмент. Вони ідеально підходять для європейських жінок. Наносити слід злегка вологим б'юті-блендером або спеціальної пензлем з синтетичного ворсу.
Наносимо тональний або ВВ-крем, який ідеально підходити за кольором

Фіксація тони пудрою

Використовуємо розсипчасту пудру в макіяжі для того, щоб зафіксувати тон. Переважно зафіксувати лише Т-зону, яка швидко знаходить блиск через виділення шкірного сала.

Можна використовувати прозору або білу транспорантную. Головне запам'ятайте, що пудра є допоміжним засобом, який матує і закріплює тональну основу. Вона наноситься великий пухнастим пензлем в невеликих кількостях. Протягом дня можна злегка припудрити Т-зону компактною пудрою або промокнути матуючим серветками.

Корекція обличчя сухими коректорами

Надаємо форму особі, так як після створення ідеального тону, воно перетворюється в чисту сторінку без природних тіней і відблисків.

  1. Затемнення: М'якою кистю з натурального ворсу набираємо трохи сухих коректорів коричневого кольору (ідеально підходить Mac «Harmony»), вбиваємо на руці і легкими рухами проводимо під вилицею (починаючи з середини щоки йдемо на «ні» в сторону скул), по лінії росту волосся , бічні сторону носа, під підборіддям, трохи під губою.
  2. Висвітлення. Висвітлюються хайлайтер спинку носа, галочку над верхньою губою, підборіддя, виступаючу частину скули, під бровою, внутрішній куточок ока, середину лоба.

Висвітлюються хайлайтер спинку носа, галочку над верхньою губою, підборіддя, виступаючу частину скули, під бровою, внутрішній куточок ока, середину лоба

Все ретельно розтушувати!

промальовування брів

Розчісуємо спеціальною щіточкою направляючи волоски нагору. Блідо-рожевим або білим олівцем прорисовуємо лінію під бровами і злегка розтушовуємо. Для корекції використовуємо скошену тверду кисть і матові тіні або спеціальний твердий олівець для брів.

Зафіксувати можна при бажанні спеціальним прозорим або коричневим гелем (сьогодні в магазинах є величезний вибір і для блондинок, і для брюнеток).

Зафіксувати можна при бажанні спеціальним прозорим або коричневим гелем (сьогодні в магазинах є величезний вибір і для блондинок, і для брюнеток)

Покроковий макіяж очей

На даному етапі можна скорегувати форму очей, але ми розглянемо середньостатистичний легкий денний макіяж.

1 Етап макіяжу очей. Нанести базу під тіні (праймер робить тіні більш стійкими, допомагає їм краще лягати і добре розтушовують).

2 Етап макіяжу очей. На зовнішній кутик ока і складку верхньої повіки нанести темні матові тіні, світлі - на внутрішній. Кордон розтушувати. Можна додати трохи коричневих матових тіней на зовнішній куточок нижньої повіки по лінії росту вій, доходячи до середини ока (розтушувати).

3 Етап макіяжу гдаз. Підкреслити очей чорним олівцем або підведенням. Можна просто пройтися по лінії росту вій або зробити м'яку стрілку на верхньому столітті і розтушувати виходячи за краї очі і піднімаючи її нагору (це зробить очей набагато більше).

4 Етап макіяжу очей (не обов'язково). Фарбувати світло-рожевим або бежевим олівцем слизову оболонку ока.

5 Етап макіяжу очей. Нафарбувати вії, злегка підкручуючи і роблячи акцент біля основи на коренях (багато хто любить прокрашивать тільки кінці вій, але з часом вони від тяжкості опускаються і ми отримуємо не великі очі, а абсолютно зворотний ефект).

нанесення рум'ян

Беремо рожеві (можна персикові або коралові) рум'яна і наносимо на яблучка щік, які утворюються, коли ми посміхаємося. Злегка растушевиваем в сторону скронь. Злегка пройдіться по кінчику носа і по периметру особи для створення гармонії кольору в макіяжі!

макіяж губ

Воложимо губки бальзамом і фарбує вашої улюбленої помадою. Якщо ж ви бажаєте створити більш стійкий ефект, накрасьте губи повністю олівцем, такого ж відтінку, що і помада, і тільки після нанесіть помаду.

фіксація макіяжу

Скропити термальну воду або фіксатор для макіяжу (не обов'язково етап, але для вечірнього макіяжу бажаний).

Як правильно вибрати косметику

Вибір косметики - один з найбільш важливих питань, так як хороша косметика коштує недорого, а дешева не завжди радує своєю якістю.

Тональний засіб повинен підходити за типом шкіри і відповідати вашим потребам:

  • легка текстура і колір;
  • насичений колір і висока покриває здатність;
  • стійкість;
  • додаткове зволоження або здатність наносити матове покриття.

А як правильно вибрати колір тонального? При виборі відтінку, не робіть головну помилку, яку роблять абсолютно все - тестують засіб на зап'ясті. Відтінок рук і обличчя дуже сильно відрізняється. Нанесіть трохи продукту на область під очима і розтушуйте по щоці. Вийшовши на вулицю, подивіться на себе при денному кольорі. Магазини часто грішать тим, що включають жовті лампи, які нейтралізують рижіну. Саме тому прийшовши додому, ми часто розчаровуємося покупкою.

Найкраще нанести засіб на обличчя і пожити з ним цілий день. Хороший магазин не відмовить вам у можливості протестувати правильно тональник. Ви повинні зрозуміти комфортно вам чи ні і чи витримує ваш ритм життя даний продукт.

У помади головне колір і текстура. Нанесіть трохи помади на руку і визначитеся приємна чи вам текстура. Далі прикладіть до губ і придивіться до кольору. Чи не пробуйте колір на руці, так як це також спотворює колір. Можна нанести трохи засобу на внутрішню частину пальців, так як вона майже такого ж кольору, як і губи.

Єдиний універсальний колір помади, який підійде абсолютно всім - червоний холодного відтінку (якщо розтерти її на руці, вона повинна розтушувати до рожевого).

Пудру бажано купувати розсипчасту, а пресовану використовувати тільки для того, щоб кинути в сумочки і поправляти протягом дня. Розсипчаста лягати тонким легким шаром, в той час як пресована має властивість нашаровуватися.

Рум'яна краще вибирайте кремові, так вони виглядають максимально природно. Колір може бути холодний або теплий рожевий, персиковий.

Туш вибирати не так складно. Просто визначитеся, що вам потрібно: зробити вії довшими або гущі.

Консилер повинен бути трохи щільніше тонального і світліше на один тон, але не більше.

Олівець або тіні для брів повинні бути коричневими або сіро-коричневими без «рижіни». Найкраще вибирати відтінок на тон світліше своїх брів.

Олівець для очей вибираємо за принципом розтушовування. Малюємо на руці невелику лінію, трохи чекаємо і розтираємо. Якщо лінія практично не розмазалася, беремо.

На чому можна заощадити?

Всі ми знаємо, що чим дорожче косметика, тим вища якість. Але є засоби, на яких можна заощадити.

  1. Пензлі для макіяжу . Натуральні кисті коштують дуже дорого, в той час як хороші синтетичні справляються з цією функцією не гірше. Плюс не варто переплачувати за бренд. Кисті невідомої марки не гірше брендових. Просто помацайте ворс, даючи перевагу м'яким кистей.
  2. Туш для очей. Хорошу туш можна купити в будь-якому супермаркеті буквально за копійки. Часом вони не поступаються за якістю навіть продуктам преміум класу.
  3. Олівець. Твердий не жирний чорний олівець намалює стрілку не гірше дорогих аналогів.

А ще недорогі аналоги , Які відмінно підходять для домашнього використання.

На чому не варто економити?

Тональний засіб має бути дорогим і хорошим, так як наносимо ми його на обличчя і живемо з ним протягом цілого дня. Але найголовніше те, що тільки від нього залежить якість макіяжу. Ви можете мати дорогий тональний, а всі інші продукти дуже дешевими і ніхто цього не помітити. Дешевий тональний ж ляже плямами, буде занадто «рудим» або зовсім буде, як маска.

Помада натурального рожевого кольору - це те що потрібно на кожен день. Досить вам її надовго, тому не шкодуйте грошей.

Тіні дешеві можуть лягти плямами і просто погано розтушувати. Придбайте всього одну палетку натуральних відтінків і вистачить вам її дуже надовго.

Розсіпчаста пудра - це хороше вкладення в свою зовнішність. Досить вам баночки з таким продуктом на 3-4 роки, за умови що ви будете користуватися нею щодня. Але весь секрет у тому, що вона лягати максимально красиво і природно.

Відео урок

Наочний посібник для тих, хто хоче навчитися фарбуватися швидко і красиво. Але пам'ятайте, що в цій справі головне практика. Постійно практика, робіть помилки, виправляйте і через якийсь час ви навчитеся за 5 хвилини наводити красу.

Легкий макіяж на кожен день

Озбройтеся всій своїй косметикою і починайте експериментувати. Тільки якщо ви кожен день будете приділяти, хоча б, 10 хвилин макіяжу, ви зможете стати для себе хорошим візажистом.

Простий бюджетний мейк ап

Не кожна дівчина може собі дозволити дорогу косметику преміум класу, але як виглядати дорого за невеликі гроші повинні знати всі.

Вечірній макіяж для виходу в світ

Гарний макіяж в професійного візажиста коштує дуже дорого, тому ми повинні навчитися наводити красу самостійно.

На чому не варто економити?
З чого ж починається велике таїнство і яка послідовність?
Які важливі секрети знають візажисти?
Що ж трапилося?
А як правильно вибрати колір тонального?
На чому можна заощадити?
На чому не варто економити?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: