Статьи

Покриття гель-лаком в домашніх умовах, технологія нанесення

  1. Необхідні інструменти та матеріали
  2. підготовка
  3. Поетапне керівництво по покриттю в домашніх умовах
  4. Нанесення гель-лаку на звичайний гель для нарощування
  5. Корисні поради
  6. Щоб гель-лак тримався міцно

Покриття нігтів гель-лаком - це сучасна процедура, яка, завдяки своїй універсальності, завоювала популярність за короткі терміни. Технологія нанесення гель-лаку доступна для новачків, кожен бажаючий може зробити манікюр гель-лаком будинку.

Завдяки сучасним матеріалам, зробити прекрасний манікюр самостійно під силу навіть тим, хто стикається з подібною процедурою вперше. Гель-лак - це унікальне покриття для нігтів, залишається воно на них близько двох - трьох тижнів.

Необхідні інструменти та матеріали

Щоб виконати манікюр гель-лаком в домашніх умовах, потрібні такі матеріали: Щоб виконати манікюр гель-лаком в домашніх умовах, потрібні такі матеріали:

  • Уф лампа - спеціальне пристосування, яке необхідно для того, щоб гель-лак просох. Потужність лампи повинна бути 36 Вт, лампи з меншою потужністю не висушують матеріал повністю.
  • Шліфувальник. Однією з обов'язкових процедур є шліфування поверхні нігтьової пластини. Можна використовувати або фрезер, або спеціальні шліфувальні пилочки, з абразивом 240 грит, пилки з меншим абразивом можуть пошкодити її.
  • Засіб для знежирення нігтів. Є спеціальні рідини, є можливість використання звичайної рідини для зняття лаку.
  • Основа (базове покриття). Вона сприяє зчеплення пластини з матеріалом.
  • Гель-лак будь-якого кольору.
  • Топ - закріплювач, який надає нігтя глянсовий блиск.
  • Рідина для зняття липкого шару.
  • Ватні диски.

Всі перераховані вище матеріали є стандартними і допоможуть навчитися робити манікюр гель-лаком не тільки досвідченим майстрам, а й новачкам. Згодом, кожна людина підбирає ті матеріали, з якими йому працювати зручніше. Наприклад, хтось вважає за краще топ покриття із залишковим шаром, хтось без нього. Деякі вважають за краще прибирати липкий шар особливим засобом, а деякі спиртом і т.п.

підготовка

Перш ніж почати наносити покриття, необхідно обробити ніготь Перш ніж почати наносити покриття, необхідно обробити ніготь. Якщо є фрезер, то обробити кутикулу і відшліфувати нігтьову пластину можна ним. Якщо фрезера немає, то шліфування відбувається за допомогою пилки або Бафа. Пластина шліфується для того, щоб стерти з нігтя глянець, який заважає зчепленню з наноситься матеріалом. Для більшої ефективності після процедури шліфування, нігтьову пластину покривають праймером - знежирювачем.

Наносити гель-лак ви зможете як на нарощені, так і на натуральні нігті.

Поетапне керівництво по покриттю в домашніх умовах

Коли нігті підготовлені, можна переходити до безпосереднього нанесення шелаку. Детальна покрокова інструкція дозволить, без будь-яких труднощів, здійснити процедуру навіть тим, у кого немає досвіду. Нижче представлена ​​стандартна інструкція нанесення, використовувана як професіоналами, так і новачками.

Отже, покрокову інструкцію з нанесення гель-лаку дивимося нижче!

  1. Спочатку наноситься базове покриття. Проводити нанесення слід дуже тонким шаром, ніби втираючи засіб в нігтьову пластину. База сушиться в лампі протягом приблизно десяти секунд. Час просушування може змінюватися в залежності від виробника, дивіться інструкцію до матеріалів і лампі. Цей етап покриття є основним, тому потрібно правильно наносити базу, не пропускаючи жодного ділянки пластини.
  2. Далі відбувається покриття кольоровим гель-лаком. Спосіб нанесення представлений на фото:

Етапи правильного нанесення по технології, напрямки руху пензлем.

Фарбувати нігті гель-лаком необхідно максимально акуратно, так як від цього залежить естетичний вигляд. Перший шар сушиться в лампі протягом двох хвилин.

  1. Далі необхідно нанести ще один шар кольору. Час просушування - 2 хвилини. Другий шар забезпечує яскравість і насиченість кольору.
  2. Після цього потрібно нанести топ. Завдяки цьому фінішного покриття, колір зберігається тривалий час і має глянсовий блиск. Сушиться топ протягом 2 хвилин (знову ж дивіться в рекомендації додаються до лампи і лаку, може бути і 4 хвилини).
  3. Якщо фінішне покриття з липким шаром, то після просушування його необхідно зняти за допомогою особливого засобу або спиртового розчину. Є також топ-покриття, які не залишають залишковий шар, в такому випадку після просушування нігті витирати не потрібно.

Ще одна фото-інструкція:

Описана вище техніка покриття гель-лаком застосовується на свої нігті. Однак використовувати її можна і на нігтях, нарощених гелем.

Щоб виконувати декор гель-лаку в домашніх умовах використовують стрази, блискітки, паєтки, пікселі і інші елементи декору.

Також всі кроки нанесення можна подивитися в даному відео:

Нанесення гель-лаку на звичайний гель для нарощування

Багатьох цікавить питання: як правильно покривати нігті гель-лаком, якщо вони нарощені?

Послідовність нанесення буде практично такою ж, як і при нанесенні на натуральні нігті, за винятком одного нюансу: нарощені - потрібно попередньо зробити більш тонкими. Стандартна техніка нанесення (база, 2 шари кольорового гелю і фініш) утворюють значно товстий шар навіть для натурального нігтя, а для нарощеного - і поготів. Нанесення гель-лаку на гель без попереднього спилювання, створить неестетичний вигляд.

Як робиться манікюр гель-лаком на штучних нігтях, крок за кроком показано в наступному відео-уроці:

Покрокова інструкція показана в відео, передбачає нанесення гель-лаку на тонкий штучний ніготь. Процедура спилювання в відео не відображено.

Зняти гель-лак в домашніх умовах можна кількома різними способами, про це - в іншій статті! Ось тут: чим і як зняти гель-лак будинку, самостійно .

Корисні поради

Для стійкого ефекту і для його збереження, після нанесення гель-лаку, слід дотримуватися простих правил!

  • Не варто йти на обрізний манікюр перед покриттям нігтів гель-лаком.
  • Після наведення краси, заборонено мати контакт з водою протягом двох годин.
  • Перші два дні краще не відвідувати баню, не брати занадто гарячу ванну. Так як перші 2-3 дня нігті будуть адаптуватися до нового матеріалу, навіть домашні справи по дому, такі як вологе прибирання, миття посуду і т.п., необхідно виконувати в рукавичках.
  • Слід уникати навантаження на нігті, тому що через навантажень покриття може бути пошкоджено.
  • Такі інструменти як ножиці, кусачки, можуть пошкодити покриття. Для того щоб вкоротити довжину нігтя треба використовувати неметалеві пилочки.

Вважається, що постійне використання гелевого покриття небезпечно. Після кожних трьох місяців використання, слід робити перерву на місяць.

Щоб гель-лак тримався міцно

Іноді представниці жіночої статі скаржаться на те, що гелеве покриття відшаровується від нігтьової пластини, це може бути обумовлено декількома причинами. По-перше, необхідно знати, що рекомендований термін носіння гель лаку - від десяти днів до двох тижнів, і якщо відшарування почалася після 10 днів використання покриття, то в цьому немає нічого ненормального.

Якщо ж відшарування матеріалу відбувається раніше, то цього можуть бути наступні причини:

  1. Нездоровий ніготь. Якщо нігтьова пластина вражена грибком або іншою хворобою, то це можна визначити при огляді рук. Здорові нігті мають рожевий відтінок і рівну поверхню. Білі плями на них, неприродний колір і інші ознаки свідчать про те, що перед процедурою нанесення гель-лаку краще звернутися до лікаря.
  2. Буває, що від здорових нігтів відшаровується покриття, відбуватися це може через такі причини:
  • Перед покриттям був зроблений обрізний манікюр.
  • Якщо перед процесом нанесення був використаний крем для рук або масло для кутикули.
  • Погана обробка: недостатнє шліфування або нерівне нанесення покриттів.
  • Неправильне час сушіння покриття або маленька потужність лампи.
  1. Є також категорія осіб, у яких гель-лак може не триматися:
  • Люди, які страждають гіпертонічними захворюваннями. Як правило, у таких людей підвищена вологість рук, що і служить причиною відшарування матеріалу.
  • Ті, у кого дуже тонкі і гнучкі нігті. Такі люди зустрічаються рідко, але все ж практика показує, що матеріал на таких нігтики не тримається.
  • Вагітні та хворі на цукровий діабет - через часті гормональних змін в організмі.
  • Ті, хто приймає антибіотики, що виробляють антитіла. Через це організм відторгає чужорідні тіла, що позначається і на нігтьовому покритті.
  • Люди, які гризуть нігті.

Відшаровується гелеве покриття і від нігтів, які мають зовнішні вади: бугристость, нерівність і т.п.

Манікюр гель-лаком в домашніх умовах - процедура нескладна, тому при наявності бажання і необхідних інструментів, можна значно заощадити свій час і фінанси, що витрачаються на салони краси. Послідовність покриття гель-лаком повинна бути чітко дотримана, від цього безпосередньо залежить як якість нанесення, так і термін використання покриття.

Ще одна технологія представлена ​​на відео нижче, можливо вона сподобатися вам навіть більше вищенаведених, рекомендую новачкам до перегляду!

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: