Статьи

Виноград для особи - 15 рецептів масок і правила застосування

  1. Вплив винограду на шкіру
  2. Правила приготування
  3. Рецепти домашнього приготування
  4. Запобіжні заходи під час проведення процедур

Виноград містить величезну кількість вітамінів і фруктових кислот, які корисні не тільки для підтримки нормальної життєдіяльності організму, але і для забезпечення догляду за шкірою обличчя.

зміст:

Проведення процедур із застосуванням виноградних масок давно визнані ефективними для живлення і зволоження шкіри. З їх допомогою можна значно скоротити мімічні зморшки, повернути пружність і гладкість.

Підійдуть такі маски як молодим дівчатам, так і жінкам віком.

Виноград збагачує вітамінами, мінеральними елементами і амінокислотами будь-яку маску. Його плоди багаті речовинами, позитивно впливають на шкіру:

  • Органічні кислоти - запускають процес оновлення клітин, сприяють швидкому відновленню пошкоджених тканин.
  • Ретинол (вітамін А) - запобігає раннє старіння, розгладжує зморшки, загоює невеликі ранки.
  • Аскорбінова кислота ( вітамін С ) - підвищує захисні функції, робить шкірний покрив більш еластичним, пружним, сприяє омолодженню.
  • Біотин (вітамін Н) - освіжає і підвищує тонус шкіри.
  • Фолієва кислота (вітамін В9) - захищає від впливу ультрафіолету і негативних погодних умов (як від спеки, так і від морозу).
  • Калій - нормалізує водний баланс.
  • Ефірні масла - заспокоюють роздратовану шкіру, підтягують і роблять її еластичною.
  • Поліфеноли - потужні оксиданти, які надають омолоджуючий ефект.

Залежно від сорту зміст тих чи інших компонентів в складі винограду може бути різним.

Вплив винограду на шкіру

Виноград - ефективний засіб для догляду за шкірою в домашніх умовах. Застосування виноградних масок:

  1. прискорює процес регенерації клітин шкіри;
  2. вирівнює вже наявні дрібні зморшки, глибокі робить менш помітними, запобігає утворенню нових зморшок і складочок;
  3. уповільнює природний процес старіння шкіри, сприяє виробленню природного колагену, який допомагає зберегти еластичність і пружність шкірного покриву;
  4. надає лікувальну дію, допомагає зняти роздратування, патологічну червоність, усуває комедони і акне;
  5. вирівнює тон шкіри, освітлює будь-яку пігментацію навіть веснянки, постакне і вікові пігментні плями;
  6. добре зволожує шкіру, нормалізує водний баланс на клітинному рівні.

Маски, приготовані на основі ягід винограду, однаково добре доглядають за молодою і зрілою шкірою з ознаками в'янення. Підлітки можуть застосовувати їх для лікування проблемної шкіри. Молодим жінкам фахівці рекомендують використовувати виноградні маски для зволоження, харчування і профілактики раннього старіння шкіри. А жінкам старшого віку будуть корисні тонізуючі і омолоджуючі властивості цих масок.

Правила приготування

Щоб косметичні процедури з використанням винограду надали максимальний ефект, слід дотримуватися нескладних рекомендацій:

  1. Використовувати в косметичних цілях потрібно не тільки м'якоть, а й шкірку, і кісточки ягід (вони надають дію подібне пілінгу).
  2. Краще вибирати виноград зелених сортів.
  3. Плоди повинні бути обов'язково стиглими і якісними. Зіпсований продукт краще не використовувати.
  4. Для приготування косметичної маски ягоди подрібнюють до стану однорідної кашки.
  5. Перед нанесенням виноградної маски, шкіру краще розпарити. Це допоможе розкрити пори і в процесі процедури максимально збагатити шкіру корисними речовинами.
  6. На шкірі кошти залишають на час від 10 хвилин до півгодини, повторюють процедури в середньому 2-3 рази на тиждень.
  7. Виноград можна включати до складу багатокомпонентних масок, поєднувати з іншими продуктами харчування і рослинними оліями.

Людям з індивідуальною непереносимістю винограду, краще його не використовувати навіть зовнішньо.

Рецепти домашнього приготування

Пюре з винограду може виступати в якості самодостатнього косметичного засобу або разом з іншими інгредієнтами входити до складу маски. Рецепт маски слід підбирати з урахуванням потреб шкіри.

  • класичний рецепт

Найпростіший рецепт - маска з виноградного соку. Вона не вимагає додаткових інгредієнтів і багато часу на приготування. Досить розчавити в руках кілька стиглих ягід і протерти ними особа.

Сік можна використовувати і як засіб для догляду за шкірою під очима. Але в цій області його потрібно наносити акуратно, не розтягуючи ніжну шкіру.

Час впливу не довше 20 хвилин, після цього необхідно вмитися і нанести на обличчя будь-який живильний або зволожуючий крем.

Хороший омолоджуючий і тонізуючий ефект дає застосування замороженого виноградного соку. Льодом протирають обличчя, слідуючи масажних лініях. Через 15 хвилин після використання льоду треба вмитися.

  • Медова маска, що омолоджує

У поєднанні з натуральним медом виноградний сік має потужний омолоджуючий ефект.

На водяній бані слід розігріти і добре перемішати столову ложку натурального меду і стільки ж рослинного масла. Коли суміш трохи охолоне, додати злегка збитий жовток і виноградний сік. Масу розмішати і за допомогою косметичного спонжа нанести на обличчя. Коли засіб повністю підсохне, потрібно нанести другий шар. Так повторюють до тих пір, поки приготовлена ​​суміш не закінчиться.

Знімають маску м'якою серветкою, змоченою в теплому трав'яному відварі. Для цього добре підійде шавлія або аптечна ромашка.

  • Желатинова маска для гладкості і свіжості особи

Желатинова маска заповнить нестачу колагену. Після її застосування особа буде свіжим і більш гладким.

Пакетик харчового желатину (15 грам) залити половиною склянки свіжого виноградного соку. Суміш трохи підігріти, щоб желатин розчинився. Ввести половину чайної ложки рацинової олії . Ретельно перемішати і нанести на шкіру косметичної пензлем. Через 30 хвилин маску змивають.

  • Вівсяна маска для очищення

Маска живить, очищає шкіру, а також сприяє звуженню пор.

Для приготування косметичної маски потрібно придбати вівсяні пластівці, які необхідно зварити. Вівсянка швидкого приготування не підходить.

Пластівці слід подрібнити в кавомолці або блендері, але не до стану пудри, добре, якщо будуть потрапляти дрібні крупинки.

Дві столові ложки подрібнених пластівців залити такою кількістю виноградного соку, щоб вийшла суміш по консистенції нагадує сметану. Заготівлю залишають в спокої, щоб пластівці ввібрали сік і набрякли.

У цей час від курячого яйця необхідно акуратно відокремити білок, збити його віночком або міксером. У процесі збивання додати половину чайної ложки дуже дрібної солі, а потім ще десертну ложку нерафінованої олії.

Коли обидві суміші готові, їх змішують в одній ємності. Наносять засіб на зволожену шкіру, тримають 20 хвилин, після цього змивають.

  • Сметанна поживна маска

Застосовуючи сметанним маску, можна забезпечити повноцінний догляд за шкірою обличчя. Готують її на основі жирної домашньої сметани. Якщо використовувати магазинну сметану, то потрібно вибирати продукт з жирністю не менше 20%.

Ягоди винограду розминають і змішують зі сметаною. Обсяг обох компонентів повинен бути однаковим. Масу ретельно розтирають і наносять на обличчя на 20 хвилин.

Маска підходить для догляду за сухою, нормальною і комбінованою шкірою. Володарям жирної шкіри замість сметани потрібно використовувати йогурт без наповнювачів.

  • Маска для усунення зморшок на основі крохмалю

Виноградна маска з додаванням картопляного крохмалю допоможе значно скоротити кількість дрібних зморшок, підтягнути контур обличчя, підвищити еластичність шкіри. Крім омолоджуючих властивостей, маска має отбеливающими властивостями.

Для приготування маски використовують подрібнену м'якоть винограду. Кілька ягід потрібно ретельно перетерти. крохмаль додають поступово, постійно розмішуючи суміш. Його вводять стільки, щоб консистенція розчину нагадувала сметану.

На обличчя склад наносять на 30 хвилин, потім змивають водою. Після процедури корисно буде протерти шкіру косметичним льодом.

Володарі жирної шкіри, схильної до частого утворення прищів, можуть додати половинку або навіть цілу чайну ложечку лимонного соку.

  • Молочна маска для швидкого зволоження

Засіб підходить для профілактики раннього старіння, усунуть дрібні зморшки, не допускає утворення нових.

Готується маска з рівної кількості свіжого виноградного соку і молока. Наносять розчин, використовуючи ватяний диск або спеціальний косметичний спонж. Час взаємодії 30 хвилин. Після цього маску змивають теплою водою (можна мінеральної).

  • Багатокомпонентна експрес-маска з ліфтинг-ефектом

Маска за цим рецептом добре підтягує шкіру і діє дуже швидко. Її рекомендують застосовувати напередодні важливих і урочистих подій, коли потрібно виглядати молодо і красиво.
Готується маска з виноградної м'якоті, сметани, морквяного соку і рисової муки, яку можна приготувати самостійно, змоловши рис на кавомолці.

Для приготування потрібно змішати дві столові ложки добре розім'ятої виноградної м'якоті і по одній столовій ложці свіжовичавленого морквяного соку і густої сметани. Постійно розмішуючи масу, додати в неї рисове борошно. Обсяг борошна повинен бути таким, щоб густота суміші нагадувала крем.

На обличчі такий склад тримають 30 хвилин.

  • Сирна маска, що омолоджує

Творжно-виноградна маска добре живить шкіру і сприяє вирівнюванню дрібних зморшок. Вона діє м'яко, тому її можна використовувати для догляду за шкірою під очима і профілактики появи «гусячих лапок».

Готується маска з рівної кількості сиру і виноградного соку. Сир краще використовувати домашній, його нескладно приготувати самостійно з кефіру або кислого домашнього молока.
Сир потрібно добре віджати і змішати з соком. Наносять маску на 30 хвилин.

  • Бананово-виноградна маска

Маска покращує стан проблемної шкіри, ефективно зволожує.

В однаковому обсязі змішують бананове, виноградне пюре, додають таку ж кількість не зацукрованого меду. Всі складові ретельно перемішують і наносять рівним шаром на шкіру обличчя. Через 15 хвилин засіб змивають.

  • Отшелушивающая маска з динею

Маска, приготована за запропонованим рецептом, прискорює злущування мертвих клітин шкіри, обличчя після її застосування стає гладким і свіжим.

Один скибочку дині очистити від шкірки і подрібнити. Пюре з'єднати з такою ж кількістю розтертої виноградної м'якоті, розмішати і додати чайну ложку льняного масла. Якщо консистенція маски занадто рідка для нанесення на обличчя, її можна згустити борошном.

На обличчя маску наносять щільним, товстим шаром. Змивають через 20 хвилин.

  • Глиняна маска для комбінованої і жирної шкіри

Маска з додаванням білої або чорної косметичної глини ідеально підходить для догляду за шкірою жирного і комбінованого типу. Вона добре очищає пори і розгладжує зморшки.

Дві столові ложки глини розводять виноградним соком до отримання сметаноподібної суміші. Додають кілька крапель ефірного масла лаванди. На обличчі маску тримають 20 хвилин. Якщо розчин підсихає на шкірі, обличчя злегка зволожують, збризкують з пульверизатора водою (можна мінеральної).

  • Маска з ефірними маслами для усунення подразнень

Заспокоїти роздратовану шкіру, усунути лущення, вирівняти дрібні зморшки допоможе маска з змішаних ефірних масел чайного дерева, ромашки, іланг-іланг, сандалу, взятих по дві краплі і половини склянки збитих в бленедере ягід винограду (з шкіркою і кісточками).

На обличчі маску тримають 30 хвилин

  • Виноградно-содовий скраб

Засіб підходить для шкіри комбінованого типу.

З винограду потрібно приготувати половину склянки пюре. Додати столову ложку нерафінованої олії і половину чайної ложки звичайної харчової соди. Загущатися масу потрібно за допомогою вівсяної або звичайного пшеничного борошна. Маса повинна вийти густий. Після цього її розводять підігрітим молоком.

Наносять маску, слідуючи масажних лініях, повторюючи кругові рухи. Масажують особа протягом п'яти хвилин. Після цього треба вмитися.

  • Омолоджуюча маска з виноградних кісточок

Велика кількість корисних вітамінів і мікроелементів містять виноградні кісточки. Маска, приготована на їх основі, володіє сильним омолоджуючий ефект.

Кісточки перемелюють в кавомолці, щоб вийшла борошно. Змішують її з рідким медом, в пропорції 1: 1. На обличчі розчин тримають двадцять хвилин.

Запобіжні заходи під час проведення процедур

Незважаючи на те, що алергія при зовнішньому застосуванні винограду виникає рідко, повністю виключати її не можна. Тому приготоване засіб, перш ніж наносити на обличчя, потрібно протестувати на ніжній шкірі в області зап'ястя. Невелика кількість розчину потрібно нанести на шкіру, а через 10 хвилин змити. Якщо протягом цього часу і одного-двох годин після тесту на шкірі не з'явилися свербіж, почервоніння, подразнення, значить, маску сміливо можна наносити на обличчя.

Протипоказанням до застосування винограду в косметичних цілях є наявність пошкоджень шкірного покриву, а також гнійних прищів в стадії запалення.

Виноградні маски для обличчя здатні поліпшити стан і зовнішній вигляд шкіри, і вирішити цілий ряд дерматологічних проблем. Але при цьому важливо дотримуватися правил їх приготування і застосування.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: