Статьи

Мицеллярная вода - користь чи шкода • EstPortal

Мицеллярная вода стала одним з найбільш популярних засобів по догляду за шкірою обличчя в останні роки. Це засіб знайшло славу нешкідливого для шкіри і підкуповує легкістю у використанні. Крім того, мицеллярная вода підходить для будь-якого типу шкіри. Чи справді це засіб є настільки універсальним?

засобів по догляду за шкірою обличчя

Що таке мицеллярная вода?

Мицеллярная вода - це прозора рідина без запаху, яка трохи піниться при збовтуванні. Спочатку ця рідина призначалася для догляду за чутливою шкірою з ознаками лущення, подразнення, сухості. Крім того, вона була рекомендована до використання для шкіри новонароджених.

Мицеллярная вода замислювалася як косметичний засіб , Яке буде гіпоалергенним, не викликатиме роздратування і відчуття стягнутості або жирності шкіри. У складі такого засобу не повинно бути спирту і масел, щоб не викликати роздратування і не сприяти закупорювання пор. Завдяки такому складу, мицеллярная вода підходить як для жирної, так і для сухої шкіри.

Основу даного засобу складають міцели. Це різні за будовою мікрочастинки, які мають гідрофільні і гідрофобні складові. Ядро мицелл є нерозчинним і воно оточене оболонкою з щетинистих хвостиків. Ці хвостики затягують усередину себе частинки бруду, поту і жиру, які потім залишаються на ватяному диску.

Кількість мицелл в складі залежить від призначення засобу. Для видалення макіяжу , Особливо водостійкого, вони потрібні в більшій кількості. Для попередження подразнення шкіри, до складу додають гліцерин, вітаміни та інші компоненти, що регулюють кислотно-лужний баланс.

З огляду на те, що мицеллярная система подібна плазмі крові, будь-яких обмежень за віком бути не може, проте молодим людям слід обмежити її застосування, якщо до складу введені активні антивікові компоненти.

Міцелярної водою просочують і вологі серветки, щоб забезпечити очищення без допомоги спирту. Особливо корисна буде мицеллярная вода в подорож для людей, схильних до алергічних реакцій і власникам чутливої ​​шкіри.

Типи міцелярної води

  1. Мицеллярная вода на основі PEG. Це класичні емульгатори, які застосовуються в комплексі з співрозчинники, такими як: бутиленгліколь, пропіленгліколь і інші. Така вода може викликати роздратування при тривалому перебуванні на поверхні шкіри.
  2. Мицеллярная вода на основі Lauryl Glucoside і Coco Glucoside. Ці речовини практично не викликають роздратування і є нетоксичними. Особливої ​​шкоди від тривалого перебування на шкірі від них не буде.
  3. Мицеллярная вода на основі Полоксамер. Такі речовини, як Poloxamer 188 і Poloxamer 407 абсолютно нешкідливі для шкіри.

«Не вимагає змивання»

Саме такий напис прикрашає будь-яку пляшку з міцелярної водою. На жаль, саме в цьому написі криється весь шкоду, який загрожує нам від використання цього засобу. Але, як ми побачили з опису типів цього кошти - тільки Полоксамер в основі складу дають можливість використовувати засіб без змивання.

Якщо в її складі присутні PEG і / або Polysorbate, то пару використань досить для того, щоб бар'єрні властивості шкіри почали руйнуватися. Якщо не змити таку міцелярно воду, шкіра буде лущитися і пересихати.

Вода на основі Lauryl Glucoside і Coco Glucoside не несе особливої шкоди для шкіри, і якщо ви забудете її змити пару раз на місяць - нічого особливо страшного не трапиться, але якщо не змивати її систематично - стан шкіри буде погіршуватися.

Мицеллярная вода, якою вона замислювалася спочатку, дійсно не вимагала змивання, але зараз її виробляють не зовсім так або навіть зовсім не так, щоб можна було ризикувати не змивати її. Основна кількість подібних продуктів на ринку, навіть якщо мають у своєму складі Полоксамер, то там же ми можемо знайти і PEG-речовини.

Дуже складно знайти міцелярно воду, яку можна не змивати. Напис «не вимагає змивання» - зараз не більше, ніж маркетинговий хід, вестися на який собі дорожче. Навіть якщо виробник написав це на етикетці, краще все одно вмитися звичайною водою після застосування засобу. Якщо змити «нешкідливу» воду - ви не нашкодите шкірі, але якщо не змити «шкідливу» - ризикуєте зіпсувати стан шкіри. Саме тому краще завжди вмиватися після використання будь-міцелярної води.

Способи застосування міцелярної води

Виробники позиціонують даний засіб, як має подвійний або потрійний ефект. Тобто, на упаковці позначається, що мицеллярная вода може бути використана як тонік, засіб для очищення і зволоження .

Об'єктивно, даний засіб варто використовувати тільки в якості засобу для чищення. Це відмінний спосіб прибрати макіяж і забруднення, але як тонік або зволожуючий засіб воно буде малоефективно. Адже ми вже знаємо, що входить до складу, тому зрозуміло чому не варто наносити цей засіб на шкіру надовго. Малоймовірно знайти міцелярно воду, яка дійсно була б нешкідлива і одночасно корисна при тривалому контакті зі шкірою.

Як засіб для очищення міцелярної водою потрібно протерти обличчя, потім вмитися великою кількістю води. При відсутності води, наприклад, під час подорожі, використовуйте хоча б термальну воду і промокніть обличчя серветкою.

Для демакіяжу потрібно використовувати вершки або гідрофільні масла для видалення основної частини макіяжу, потім протерти обличчя ватним диском з міцелярної водою, потім вмитися звичайною водою.

Для демакіяжу потрібно використовувати вершки або гідрофільні масла для видалення основної частини макіяжу, потім протерти обличчя ватним диском з міцелярної водою, потім вмитися звичайною водою

Багато хто боїться використовувати звичайну воду для вмивання. Повірте, більш безпечного для шкіри кошти ще не придумали. Тільки за допомогою води можна повністю прибрати залишки всіх косметичних засобів, в тому числі міцелярної води.

Мицеллярная вода - відмінний засіб для зняття макіяжу і забруднень. Вона підходить для людей, схильних до алергічних реакцій і власникам чутливої ​​шкіри, не викликає роздратування, сухості і стягнутості або липкості. Це безперечні переваги даного засобу, які складно спростувати. При всьому цьому, головне пам'ятати, що сучасні виробники не зовсім з нами чесні. Користь від міцелярної води абсолютно нівелюється, якщо не змити її вчасно. Тому міцелярної водою користуватися варто, але тільки якщо змивати після кожного застосування.

Анна БУНЯК

Чи справді це засіб є настільки універсальним?
Що таке мицеллярная вода?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: