Статьи

Купити каску кевларовую або сталеву

  1. Купити каску як історичну реліквію
  2. Німецька каска з ріжками
  3. Каски в сучасній Україні
  4. Купити каску в Україні - ви за адресою!

Перші шоломи служили ще древнім воїнам, захищаючи їх від ударів мечем або стріл. До появи заліза вони виготовлялися з бронзи і навіть золота. Сталь зробила цей захисний аксесуар міцнішим, а золото стало використовуватися лише як елемент, який вказує на багатство власника. Сьогодні купити каску воліють любителі військово-тактичних ігор, оператори ПВК або бійці, яких не влаштовує штатний спорядження. Сучасні шоломи значно підвищують захищеність голови, при цьому на відміну від історичних аналогів, вони мають меншу вагу, кріплення для додаткового обладнання, зручний підвіс.

Сучасні шоломи значно підвищують захищеність голови, при цьому на відміну від історичних аналогів, вони мають меншу вагу, кріплення для додаткового обладнання, зручний підвіс

Купити каску як історичну реліквію

З появою вогнепальної зброї каски на деякий час зникли з поля бою. Технології плавки металів тих часів не дозволяли зробити досить міцну сталь, яка могла б захистити голову від кулі або шрапнелі. Однак розливалося виробництво, змінювалося вогнепальну зброю, підвищувалася його точність. Каска військова знову повернулася на службу в уже зовсім іншому вигляді.

У російської імператорської армії каски стали з'являтися ще в XVIII столітті. Але найбільшу популярність вони отримали під час Першої Світової війни. У той час війна і технології загнали солдатів в окопи, з яких в стирчала назовні тільки голова бійця, яку потрібно було захистити від випадкової кулі. До кінця 1916 року в Росії стали виготовлятися моделі власного виробництва (до цього адріановскіе шоломи виготовлялися у Франції за замовленням імперії). Втім, носили їх штурмові частини. У основм ж головним убором залишалася військовий кашкет . Деякий час адріановскіе шоломи служили навіть в радянських республіках. Поки їх не замінили більш прогресивні каски СШ вітчизняного виробництва. Деякі з них, такі як СШ-40, до сих пір використовуються в арміях пострадянського простору.

Німецька каска з ріжками

Під час Першої світової війни з'явилася легендарна німецька каска з ріжками (М16). Німці дуже довго всіляко намагалися відмовитися від повноцінного застосування шоломів, видаючи солдатам застарілі гельмети в шишаком. Однак вони дуже погано захищали солдатів. І до появи М16 смертність від поранень в голову в німецькій імперської армії була досить високою. Ріжки на німецькому творінні були потрібні зовсім не для залякування, а для кріплення на них додаткових бронепластінок. Така броня відмінно захищала від кулі. Але на жаль, важкий шолом з навісний бронею міг легко зламати стрілку шию, якщо в пластину потрапляла куля. Так що винахід виявився досить спірним. Втім, в 1918 році німецька каска пройшла модернізацію і стала однією з кращих в світі. Під час війни у ​​В'єтнамі американські військові інженери прийшли до висновку, що саме німецька каска виявилася кращою в історії. А тому, коли у них розроблялася своя кевларовая каска, американці вклали в неї чимало характерних особливостей німецької.

Каски в сучасній Україні

В СРСР каски офарблювалися в захисний колір за допомогою матової фарби, також їх іноді обтягували маскувальною сіткою або тканиною. У Червоній Армії на ці аксесуари не завдавали ніяких знаків (за винятком 1936-1940 рр.), В тому числі зірок, які ми так часто зустрічаємо на екранах телевізорів. СШ-40 зразка 1940 року прослужила радянському солдату на протязі всієї Другої світової війни. Ця ж каска знаходиться на озброєнні сучасної армії України і Росії і сьогодні. Втім, є моделі і новіше - СШ-68, наприклад. Однак всі ці радянські артефакти зроблені за застарілою технологією. Нині оптимальним рішенням в армії вважається кевларовая каска, легша, зручна і практична. Кевлар, як відомо, відмінно вбирає енергію кулі, захищаючи голову. Каски Україна отримує з трьох головних джерел: власне виробництво (невелика кількість кавларових і сталевих шоломів нової моделі), радянські запаси (ті самі каски СШ-40 і СШ-68), а також закупівлі з-за кордону. Все це породило у війська певний "різнобій", але з 2017 року, з появою нової типології форми ВСУ, касочному різноманітності повинен прийти кінець.

Купити каску в Україні - ви за адресою!

У нашому військторзі ви можете купити шоломи і каски за доступними цінами від виробників. В асортименті не тільки захисні аксесуари, але і декоративні моделі, призначені для страйкболу, хардбол і інших спортивних ігор. В окремому розділі ви можете купити кавери - спеціальні маскують чохли для шоломів різних конструкцій.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: