Статьи

Як прибрати зморшки під очима ефективно, яка процедура швидко позбавить від мішків, дрібних зморшок без операції, коли допоможе пластика

  1. Причини появи зморшок
  2. В домашніх умовах
  3. харчування
  4. Кошти
  5. масаж
  6. Косметологічні процедури і їх порівняння

Складки навколо очей, мішки і темні кола - найперші ознаки віку. І у деяких вони з'являються дуже рано, адже правильний догляд цій галузі забезпечують не всі. Є й інші сприяють старінню чинники. Але ніколи не пізно дізнатися, як прибрати зморшки під очима ефективно. І якщо знайти відповідний спосіб, можна довго виглядати молодо, дивлячись на світ відкритим поглядом.

Причини появи зморшок

У старінні області навколо очей і появі на ній складок, припухлості винні У старінні області навколо очей і появі на ній складок, припухлості винні   кілька факторів: кілька факторів:

  • Особливості шкіри. Тут вона тонка, схильна до сухості через малу кількість сальних залоз.
  • Особливості розташування ділянки. Очні м'язи активно працюють, змушуючи і шкіру розтягуватися, стискуватися. Важче їм доводиться при поганому зорі і відсутності його корекції.
  • Гормональні зміни. Вони відбуваються протягом усього людського життя, але особливо помітними бувають після 45 - 50 років.
  • Дефіцит естрогенів, які забезпечують молодість і жінкам, і чоловікам, призводить до зниження еластичності шкіри.
  • Зовнішні чинники. Утворення складок і мішків сприяють перебування на сонці, вітрі, морозі.
  • Внутрішні причини. Недолік свіжого повітря, тобто дефіцит кисню в клітинах шкіри призводить до формування зморшок. Свою частку вносять неправильне харчування, хвороби, стреси.
  • Шкідливі звички. Куріння і алкоголь порушують кровопостачання і наповнення тканин поживними речовинами, звідси сухість і передчасне старіння. А звичка спати на високій подушці призводить до порушення лімфотоку, значить, утворення мішків під очима.

А звичка спати на високій подушці призводить до порушення лімфотоку, значить, утворення мішків під очима

  • Поганий догляд. Багато хто не знає, як знімати макіяж, які кошти потрібні ніжній шкірі повік. І використовують самі невідповідні.
  • Міміка і артикуляція. Емоційні люди піддають шкіру повік більшій небезпеці рано постаріти. Зморшки можуть виникнути і коли людина довго спілкується мовою, що вимагає активної роботи м'язів обличчя.

В домашніх умовах

Більшість людей помічають вікові складки раптово і шукають способи, як швидко прибрати зморшки під очима. Але впоратися з наслідками безтурботного способу життя і віковими змінами миттєво, не вийде. Тут потрібно терпіння, регулярність і знання того, що важливо для шкіри повік. Необхідне поєднання декількох складових догляду .

харчування

Гладкість і пружність шкірі дає колаген. Необхідно налагодити реакції в організмі, які забезпечують оновлення цього шару. Тобто особливої ​​важливості набуває харчування. У раціоні треба збільшити кількість продуктів, що містять колаген і сприяють його синтезу:

  • Морської капусти. Вона містить потрібну речовину, а також йод і вітаміни, які підтримують розвиток здорових клітин шкіри і уповільнюють процес старіння.
  • М'яса індички. У ньому багато білка, що є «будівельним матеріалом» для клітин. Є в цьому продукті карнозин, який сприяє збереженню пружності колагенових волокон.

Є в цьому продукті карнозин, який сприяє збереженню пружності колагенових волокон

  • Фрукти, ягоди, зелень і овочі, багаті вітамінами C і A. Це шипшина, чорниця, цитрусові, солодкий перець, петрушка, морква, томати, капуста. Їх присутність у великій кількості змусить забути про проблему, як прибрати мішки під очима. Аскорбінова кислота зміцнює судини, нормалізує мікроциркуляцію, тобто сприяє усуненню набряків. Вітамін A робить шкіру щільніше, допомагає зберегти зір, значить, позбавить від необхідності щулити очі.
  • Морська риба. Сьомга, лосось, форель містять поліненасичені жирні кислоти, що дають шкірі еластичність.

Кошти

У догляді за шкірою повік важливу роль відіграють креми, маски, гелі У догляді за шкірою повік важливу роль відіграють креми, маски, гелі. Необхідно ретельно вибирати готову косметику, але не ігнорувати і домашні склади:

  • Сік алое. Має заспокійливі, регенерують, добре зволожує. Лист рослини потрібно потримати в холодильнику 10 - 14 днів, а потім щодня наносити сік на шкіру навколо очей. Зверху накладають гель або крем для повік.
  • Маска з вітаміну E, масел какао і обліпихи. Їх змішують в рівних частках, наносять на повіки на 15 - 20 хвилин за годину до сну. Потім шкіру промокають серветкою.
  • Маска на основі оливкового масла. Його змішують з вмістом капсул «Аевіт», мажуть засобом повіки і через 5 - 10 хвилин знімають залишки серветкою.
  • Маска з оливкової (це базовий засіб), мигдального, рожевого, персикового масел і виноградних кісточок (кожного по краплині). Засіб використовують також, як попереднє.

Засіб використовують також, як попереднє

  • Лляна олія. Засіб застосовують без всяких добавок, так як воно має високі регенеруючі якостями.
  • Касторове масло . Його широко застосовують при необхідності поліпшити густоту і зростання вій. Але засіб відмінно зволожить та розгладить шкіру, якщо наносити його на повіки перед сном щодня. Після 15-хвилинної процедури, потрібно стерти залишки серветкою.
  • Петрушка. Листя дрібно рубають, щоб вийшла соковита кашка. Її накладають на повіки на 15 - 30 хвилин. Сік допомагає відбілити і зволожити шкіру, розгладити зморшки.

Про те, як зробити ефективну маску від «гусячих лапок» під очима в домашніх умовах, дивіться в цьому відео:

Маски роблять 2 - 3 рази на тиждень, курсами по 10 - 15 сеансів. Домашні засоби слід обов'язково доповнювати косметикою для повік. Потрібно вибирати креми і гелі, в яких є:

  • Різні модифікації ретиноєвої кислоти. Вона необхідна тим, хто шукає способи, як прибрати глибокі зморшки під очима. У складі сироваток і кремів повинні бути третиноин і ізотретиноїн.
  • Ретинол. Це і є вітамін A. Використовується як антиоксидант, хоча і менш ефективний, ніж третиноин і ізотретиноїн.
  • Аскорбінова кислота. Допоможе зміцнити шкіру зовні, захистивши від ультрафіолетових променів і вільних радикалів.

масаж

Масаж - один з ефективних методів, як прибрати дрібні зморшки під очима. Він покращує живлення шкіри, прибирає застій рідини. А це допоможе їй розгладитися, позбутися від темних кіл і мішків. Масаж включає в себе наступні маніпуляції, які робляться при зімкнутих століттях:

  • двома пальцями потрібно провести від перенісся до скронь під бровами;
  • в цих точках затриматися і кілька разів легко натиснути;
  • повернутися до перенісся, провівши лінії під очима;
  • вказівними пальцями «прокреслити» смуги від внутрішніх кутів органів зору до зовнішніх, йдучи по верхній повіці;
  • зробити те ж, але вже під очима;

зробити те ж, але вже під очима;

  • намалювати лежить цифру 8 спочатку на верхніх, а потім на нижніх століттях.

Процедуру роблять мінімум раз в день (краще два), попередньо зволоживши шкіру маслом. Рухи повинні бути легкими, без надмірного розтягування шкіри.

Косметологічні процедури і їх порівняння

Деяким для позбавлення від зморшок домашніх методів і косметики може не вистачити. І для більш ретельного догляду потрібно з'ясувати, яка процедура прибирає зморшки під очима.

Косметологічні процедуриКоротка характеристика ін'єкції ботокса

Препарат вводять безпосередньо в проблемну зону. Він діє розслаблюючу на шкіру, не дає м'язам активно скорочуватися. Ефект проявиться через 2 - 3 тижні і зберігається на рік, після чого процедуру можна повторити. Але ботокс робить обличчя трохи неприродним, так як розслаблення відбувається за рахунок скорочення мімічної активності. введення філерів Самий часто використовуваний - гіалуронова кислота. Це найбільш природний спосіб впоратися зі зморшками. Ефект виявляється відразу після процедури, потім посилюється. Расправление складок відбувається за рахунок підвищення обсягу вологи в тканинах. Це не заважає міміці, покращує колір шкіри. Але результат присутній до 6 - 12 місяців.

За допомогою наповнювачів можна прибрати зморшки під очима у чоловіків і жінок. Крім гіалуронової кислоти використовують препарати з колагеном, вітамінами, органічними речовинами. Не варто боятися виникнення почервоніння на шкірі і синців після уколів, вони швидко зникнуть.

Лазерна шліфовка

Процедура забезпечує ефект за рахунок подвійного впливу. За допомогою фракційного лазера поверхню шкіри звільняється від мертвих клітин. А що наносяться випромінюванням мікропошкодження в більш глибоких шарах стимулюють вироблення колагену, тобто підтяжку і омолодження.

Ефект проявиться через декілька днів, коли шкіра перестане лущитися, з неї спадуть кірки, і з'явиться оновлений шар епідермісу. Результату вистачить на термін від 1,5 до 3 років.

Дермабразія

Цей метод механічного впливу мікрочастинками допоможе, якщо заважає сітка зморшок під очима. Процедура шліфує поверхню шкіри, знімаючи ороговілий шар. Це дає стимул для розвитку, в результаті чого підвищується синтез колагену.

Спосіб трохи схожий на лазерну шліфовку. Але оскільки пошкодження, що наносяться шкірі, не такі великі, ефективність її нижче. Зате період реабілітації коротше, менше ризиків.

блефаропластика

Якщо повіки складаються з суцільних складок, є грижі, обвисання шкіри, краще зробити операцію. Пластика зморшок під очима проводиться під місцевим або загальним наркозом. З її допомогою усуваються вікові зміни, викликані надлишком шкіри, а не просто прив'яданням.

Чи впорається операція і з припухлостями, зміцнить очні м'язи. Пластика вимагає більш тривалої реабілітації, ніж процедури. Але і ефект від неї набагато краще, а бути присутнім він буде кілька років.

Прибрати зморшки під очима без операції можливо. Але краса вимагає докласти зусиль. Необхідно берегти повіки від пилу, сонця і вітру, тобто носити захисні окуляри, не зловживаючи аксесуаром. Важливо вчасно коригувати зір при проблемах з ним, щоб не напружувати очі, не жмуритися. І головне - не тільки доглядати за шкірою повік регулярно, але і стежити за загальним станом здоров'я.

Про лазерному фракційному омолодження шкіри навколо очей дивіться в цьому відео:

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: