Статьи

ЯК ПОЗБУТИСЯ ПРИЩІВ в домашніх умовах

  1. Чи можна позбутися від прищів за 1 день?
  2. Домашній догляд за шкірою
  3. 3. Спробуйте продукти з саліцилової кислотою.
  4. 4. Використовуйте засоби очищення шкіри, що містять сірку.
  5. 5. Використовуйте ретиноїди.
  6. 6. Використовуйте засоби, що містять азелаїнової кислоту.
  7. 7. Застосовуйте локальну обробку - точкові процедури, під час яких лікувальні засоби наносяться тільки...
  8. 8. Маски для обличчя.
  9. 9. Ефірні масла.
  10. 10. Скраби і пілінги.
  11. 11. Використовуйте тонік після чистки.
  12. 12. Завжди наносите зволожуючий крем.

Поділіться статтею з друзями:

Більшість людей рано чи пізно стикається з такою проблемою, як поява прищів - будь то наслідком стресу, гормонального перепаду або вікових змін Більшість людей рано чи пізно стикається з такою проблемою, як поява прищів - будь то наслідком стресу, гормонального перепаду або вікових змін. І найчастіше ми сприймаємо це як серйозну проблему. Так як позбутися від прищів - швидко і надійно, і що робити, щоб прищі не з'являвся більше ніколи?

Чи можна позбутися від прищів за 1 день?

На жаль, чудес не буває. Закупорку і запалення сальних проток неможливо усунути в короткі терміни, але в наших силах - зняти запалення, відновити нормальну роботу клітин шкіри, скоротити надмірне виділення шкірного сала, а головне - зробити все, щоб в подальшому прищі не псували нашу шкіру ніколи.

Всупереч поширеній думці, поява прищів зовсім не означає, що ваша шкіра потребує чищення. Насправді, надмірні чистки можуть точно так же стати причиною появи прищів. Однак поява прищів навіть в результаті гормональних змін - зовсім не безнадійний випадок, і за допомогою досить простих кроків ви можете спробувати усунути прищі. Хочете знати, як позбутися від прищів в найкоротші терміни? Читайте далі.

Домашній догляд за шкірою

1. Умивайтеся два рази в день.

  • Перший крок на шляху до чистої і здорової шкірі - регламентована систематична процедура очищення шкіри обличчя. Для проблемної шкіри важливо очищення із застосуванням води, а не використання тільки молочка або лосьйону. Вмивайтеся вранці після пробудження і ввечері, перед сном. Як би ви не втомилися і як би не спізнювалися - виділіть кілька хвилин, щоб вмитися. Це знизить ризик появи прищів.
  • Вмивайтеся чистою водою із застосуванням засобу для чищення не менше хвилини. Цього достатньо, щоб змити або ліквідувати бактерії, що викликають прищі. Для вмивання використовуйте тільки самі м'які засоби, які не ушкоджують гідроліпідний шар шкіри. Поширена думка про те, що миття шкіри «до скрипу» є ознакою чистоти - в корені невірна. Гідроліпідний шар, пошкодженим агресивним очищенням шкіри обличчя, перестає виконувати свої захисні функції, і висипання на шкірі тільки посиляться.
  • Якщо ви хочете позбутися від прищів на плечах, спині або грудей, не забувайте так само двічі в день очищати їх за допомогою м'яких засобів. Регулярні ванни з морською сіллю і ефірними маслами (чайне дерево, лаванда, розмарин, чебрець, орегано, мірокарпус, герань, Манука, хвойні ефірні масла) сприятимуть поступовій очистці шкіри тіла від запалень. Просто розчиніть в столовій ложці морської солі кілька крапель ефірного масла і додайте у воду.
  • Якщо ви носите декоративний макіяж, ніколи не лягайте спати, не змивши його. Сон з несмитой декоративною косметикою - вірний спосіб обзавестися прищами, позбутися яких буде складно. Використовуйте спеціальні засоби для зняття макіяжу разом з вашим звичайним засобом для вмивання, щоб видалити найменші сліди декоративної косметики перед сном.

2. Використовуйте засоби, що містять перекис бензоїлу (Бензоілпероксід)

Ви можете використовувати засіб для вмивання або лосьйон, що містять перекис бензоїлу, для обробки областей шкіри, на якій з'явилися прищі. Цей продукт допомагає зчистити омертвілі клітини шкіри і регенерувати нові, здорові клітини шкіри швидше. Шукайте продукти, що містять до 3% перекису бензоїлу, велика концентрація може подразнювати шкіру.

3. Спробуйте продукти з саліцилової кислотою.

Ця кислота, як і перекис бензоїлу, дозволяє позбутися від відмерлих клітин і стимулювати оновлення клітин шкіри. Ви можете зіткнутися з невеликими побічними явищами: деякою сухістю шкіри і лущенням навколо ваших прищиків, але з часом це пройде, а шкіра очиститься. Цей спосіб хороший для точкових обробок проблемних ділянок шкіри.

4. Використовуйте засоби очищення шкіри, що містять сірку.

Продукти, що містять сірку, скорочують виділення шкірного сала, мають протизапальну і переважною мікроби дією, активізують процеси регенерації клітин і очищення шкіри обличчя.

5. Використовуйте ретиноїди.

Кошти на основі ретиноїдів містять велику кількість вітаміну А, який допомагає очистити забиті пори і запобігти їх подальше закупорювання, а так само знижує вироблення шкірного сала. Але у цього методу багато побічних дій, таких як тимчасове погіршення стану шкіри, почервоніння, подразнення, розтріскування, підвищення світлочутливості. Тому подібні засоби застосовуються тільки під контролем лікаря.

6. Використовуйте засоби, що містять азелаїнової кислоту.

Азелаиновая кислота - це гарне антибактеріальний засіб, а також вона допоможе знизити почервоніння шкіри, зняти запалення. Міститься азелаиновая кислота в пшениці і ячмені. Якщо ваші прищі залишають на вашій шкірі темні відмітини, спробуйте засоби, що містять азелаїнової кислоту. З їх допомогою ви очистите пори і позбудетеся від плям, що з'явилися на шкірі після прищів.

7. Застосовуйте локальну обробку - точкові процедури, під час яких лікувальні засоби наносяться тільки на прищі, а не на шкіру обличчя в цілому.

Такі кошти ви можете придбати в аптеці або навіть зробити самостійно. Наприклад, просто додайте в 5 мл рослинного масла чорного кмину по 5-6 крапель ефірного масла чайного дерева, мануки і гвоздики - і засіб для точкового застосування готово! За часів, коли з косметикою і лікувальними засобами були великі складності, доводилося використовувати харчову соду, таблетки аспірину і зубну пасту. Якщо ви живете на безлюдному острові, ви все ще можете вдатися до таких "народних засобів", але краще все ж використовувати щось більш сучасне.

8. Маски для обличчя.

Очищають і протизапальні маски для обличчя містять сполуки, заспокійливі шкіру, знімають запальні процеси і вбивають бактерії. Такі маски можна наносити 2-3 рази в тиждень по 15-20 хвилин. Їх можна придбати в аптеці або зробити самостійно. Маски на основі глини набули широкого поширення завдяки своїй ефективності і простоті приготування. Розведіть аптечну глину квітковим гідролатом (шавлії, розмарину, чебрецю), додайте трохи рослинного масла (мацерат звіробою, масло таману, чорного кмину, конопель або будь-якого іншого м'якого базового масла) і 3-5 крапель протизапальних ефірних масел на вибір: чайного дерева, лаванди , мірри, чебрецю, ялиці, розмарину, герані або мірокарпуса. Ретельно розмішайте до зникнення грудочок і нанесіть на шкіру, уникаючи області навколо очей. За шкірою навколо очей потрібен особливий догляд .

9. Ефірні масла.

Багато ефірних олій мають виражену антимікробну дію, і здатні легко впоратися з тими видами бактерій, що і стають причиною появи прищів. Ефірні масла не тільки успішно купируют запальні процеси, а й нормалізують обмінні процеси в шарах епідермісу. Найбільш популярними маслами, що допомагають позбавитися від прищів, є ефірні масла лаванди, розмарину, чебрецю, сандалу, мануки, мірри і орегано.

Такі ефірні масла як м'ята, коріандр, лемонграсс, бергамот, лимон, ліметт і запашний евкаліпт нададуть не тільки антисептичну дію, а й допоможуть поступово очистити закупорені пори (чорні точки).

Масло чайного дерева - прекрасне антибактеріальний і загоює засіб, за допомогою якого можна очистити шкіру, знищити бактерії і позбутися від прищів. Це одне з небагатьох масел, яке можна наносити на шкіру точково в нерозбавленому вигляді. Акуратно наносите ефір чайного дерева на проблемні місця - але уникайте великої кількості масла, інакше ви обпечеться шкіру і лише нашкодите собі.

10. Скраби і пілінги.

З їх допомогою ви можете позбутися від відмерлих клітин шкіри. Скраби і пілінги ви можете придбати в аптеці або зробити самостійно в домашніх умовах . Але слід пам'ятати, що при загостренні запальних процесів на шкірі подібні процедури протипоказані. Догляд за проблемною шкірою повинен бути щадним і дуже акуратним. Деякі види хімічних пілінгів допоможуть вам видалити омертвілі частинки шкіри, підсушити запалення, скоротити пори, прибрати прояви постакне і вирівняти поверхню шкіри. Такі види пілінгів повинні проводитися тільки в косметологічних центрах під дерматологічних контролем.

11. Використовуйте тонік після чистки.

Після вмивання, застосування скрабів і масок нанесіть тонік на шкіру обличчя. Тоніки стягують пори, що знижує ризик повторного появи прищів в результаті попадання бактерій і шлаків в уже очищені пори. Такі тоніки можна придбати в аптеці або використовувати різні квіткові гідролати: гамамелісу, лаванди, ялівцю, розмарину, ромашки, чебрецю, шавлії. Гідролат не тільки м'яко очистять вашу шкіру, але і нададуть заспокійливу і протизапальну дію. Чи не змивайте гідролат після нанесення, дозвольте йому працювати на вашій шкірі. Робота квіткових гідролатов здійснюється не тільки за рахунок вмісту слідів ефірних масел, а й завдяки зниженим рівнем рН - трохи кисле середу запобігає розвитку бактерій і сприяє регенерації шкіри.

12. Завжди наносите зволожуючий крем.

Жирна шкіра - одна з причин появи акне, і якщо ваша шкіра зневоднена, організм буде намагатися зволожити її, продукуючи додаткове шкірне сало. Щоб цього не відбувалося, обов'язково наносите зволожуючі креми після вмивання двічі в день, вранці і ввечері. Слід вибирати зволожуючі засоби, які максимально фізіологічні сприймаються шкірою, не закупорюють пори і містять активні рослинні добавки . Обов'язково вибирайте зволожуючий крем з такими активними добавками, як:

  • Алантоїн (Allantoin). Цей інгредієнт не тільки регулює діяльність сальних залоз, а й стимулює регенерацію пошкодженої шкіри, заспокоює і зволожує.
  • Пантенол (Panthenol). Здатний легко проникати вглиб шкіри, надаючи могутню протизапальну і загоює. Підвищує стійкість шкіри до негативних зовнішніх чинників, що є необхідним при запальних дерматологічних захворюваннях.
  • Діпотассіум гліціррізат (Dipotassium Glycyrrhizate). Одержуваний з коренів лакричника, цей компонент має потужний протиалергічну і протизапальну дію. Купірує запальні реакції і добре заспокоює шкіру. Особливо підходить для надчутливої ​​шкіри з висипом вугрів.
  • Ефірні масла. Високоякісні ефірні масла надають крему приємний аромат і замінюють собою синтетичні ароматизатори, які можуть провокувати запалення на чутливій шкірі. Також ефірні масла надають терапевтичну дію, знімаючи запальні реакції, свербіж, стимулюючи регенерацію і зволоження і не допускають поширення висипань на шкірі. Кращі масла для боротьби з висипом вугрів: чебрець, морквяні насіння, орегано, мірокарпус, м'ята, герань, ромашка, іланг і копаіфера.

Спробуйте зволожуючий крем від SENTIO - він відповідає всім згаданим вище вимогам, усуває запалення і знижує ризик появи акне.

Порада: щоб позбутися від прищів, не використовуйте занадто багато коштів відразу. Якщо одне з них найбільш ефективно для вас - ви не дізнаєтеся, яке саме. випробувавши різні методи, ви знайдете найбільш підходящий саме для вас.

Не поспішайте. Здається, що прищі виникають відразу - але жоден метод не спрацює за 1 день. Запасшись терпінням, ви обов'язково придбаєте чисту й здорову шкіру.

За врятування від прищів за допомогою здорового способу життя ми поговоримо в наступній статті .

Читайте також: Поділіться статтею з друзями:

Чи можна позбутися від прищів за 1 день?
Так як позбутися від прищів - швидко і надійно, і що робити, щоб прищі не з'являвся більше ніколи?
Чи можна позбутися від прищів за 1 день?
Хочете знати, як позбутися від прищів в найкоротші терміни?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: