Статьи

Як приготувати повітряний омлет різними способами: цікаві рецепти з молоком, помідорами, ковбасою та іншими наповнювачами + фото та відео

  1. Хто приготував перший омлет?
  2. Правила подачі
  3. Як домогтися пишності
  4. Вибір ідеального наповнювача
  5. Готуємо смачний омлет: 14 варіантів на вибір
  6. Як приготувати з молоком на сковороді
  7. Відео: омлет з ковбасою і овочами
  8. У мікрохвильовці
  9. Відео: омлет з помідорами і сиром в мікрохвильовці
  10. На пару
  11. Відео: омлет з овочами в пароварці
  12. Рецепт з дитинства
  13. Відео: омлет-рулет з беконом і вершками
  14. Кайзерівський частування з цукровою пудрою і фруктами
  15. Відео-бонус: омлет з грибами від Іллі Лазерсона

Не всяке блюдо зі збитих яєць, кинутих на сковороду, має право іменуватися омлетом. Це вам не пересічна яєчня, яку зуміє приготувати навіть першокласник! Справжній омлет - це пишність, і ніжність, і легкість. Тане в роті консистенція. Тонкий вершковий присмак молока. І, звичайно, ситність: поснідайте омлетом, і голод вам не страшний до самого обіду. А скільки варіантів приготування цієї страви існує в світі! Всіх не перелічити.

Хто приготував перший омлет?

Одна з найпоширеніших в Німеччині кулінарних легенд говорить: омлет вперше побачив світло - або, принаймні, знайшов справжню популярність - в той знаменний день, коли одному німецькому селянинові довелося вітати в своїй хатині короля Франца-Йосифа I, який заблукав у лісі на полюванні . Не знаючи, що б такого запропонувати розпещеному дорогим стравами монарху, господар будинку просто збовтати з сіллю весь відшукати у нього запас яєць і вилив їх на сковороду. Однак нехитре блюдо так сподобалося Зголоднілі Францу-Йосипу, що той негайно повелів придворним подавати його собі на стіл регулярно.

Легенда, можливо, і непогана, але правдою вона є чи. По-перше, тому що сказань про короля, який випадково забрів в бідняцьку хатину і виявив там частування, згодом завоювало світову популярність, на землі хоч греблю гати. А по-друге, тому що історія омлету почалася задовго до епохи правління німецького кайзера.

Не всяке блюдо зі збитих яєць, кинутих на сковороду, має право іменуватися омлетом

Омлет з чим тільки не готують і як тільки не подають

Рецепт ситного страви зі збитих з молоком і обсмажених на вогні яєць можна відшукати практично в будь-якій національній кухні:

  • в Стародавній Греції омлет готували з м'яким козячим сиром і зеленню;
  • в Римі - з медом і чорним перцем;
  • в Скандинавії - з шматочками риби і журавлинним соком;
  • знаменита іспанська фріттата - не що інше, як омлет, підсмажений з м'ясом, овочами і різними сортами сиру;
  • та й іспанська тортилья, по суті, являє собою просто збиті яйця, запечені з картоплею, часником і цибулею;
  • японці готують омлет з незмінним рисом або локшиною;
  • «Фішка» тайців полягає в пікантному соусі і суміші приправ;
  • французи роблять акцент не на зміст, а на форму - їх омлет не містить нічого зайвого, але подається на стіл згорнутим в рулет;
  • в Англії та Ірландії ця страва куховарили, додаючи в нього буквально все, що в той момент перебувало у господині під рукою від овочів до шинки;
  • ну а в Росії раніше користувалося народною любов'ю блюдо під назвою драчена, начинкою якого могла стати як простенька зелень, так і делікатесна ікра.

Словом, історія омлету налічує цілі століття, а популярність його не знає кордонів. Складно знайти таке місце на земній кулі, де не знали б як приготувати це просте, але ситне і апетитне страву.

Правила подачі

Омлет - частування вельми демократичне. Воно не ставить господині жорстких умов подачі, як який-небудь жульен або фуа-гра, може з'являтися на столі в будь-який час доби, відмінно поєднується з різними гарнірами, але в той же час без праці виступає з «сольною партією».

Традиційно омлет готують на сніданок, щоб забезпечити їдоках прилив сил і стійке відчуття насичення. Але, з іншого боку, немає правил, що забороняють подавати його на вечерю або навіть на святковий стіл. Подейкують, що у того ж Франца-Йосипа цією стравою часто пригощали гостей на великих урочистостях, від чого навіть з'явився особливий рецепт приготування омлету - «кайзерівський».

Омлет може бути десертом

Інше питання, з чим його подати? З скибочкою підсушеного гарячого хліба за прикладом лаконічних французів? З зеленим горошком, як це прийнято в Англії? З соєвим соусом в кращих традиціях загадкової Азії? А може, віддати перевагу американську версію омлету з біфштексом і зеленню? Або розкласти поверх нього тонко нарізані помідори, які так часто супроводжують це блюдо у нас в Росії? Вам вирішувати, в будь-якому виконанні омлет вийде смачним.

Ще трохи про подачу. Найчастіше пишне блюдо розкладають на тарілки порізаним порційними шматочками і политим для смаку улюбленим соусом їдців, а то і просто маслом. Але якщо хочете надати омлету більш вишуканий вигляд, спробуйте скласти його навпіл або згорнути в трубочку, сховавши всередині будь-яку вподобану вам начинку, навіть солодку.

Омлет потрапляє на наш стіл холодним і гарячим. Він здатний виступати в якості основного блюда, служити закускою або грати роль гарніру. Його можна порізати на тонкі смужки і кинути в бульйон, нарубати для салату, зробити бутерброди, виклавши на хліб разом з кружками ковбаси і скибочками овочів. Це воістину універсальне страву, способи приготування та подачі якого обмежені лише фантазією господині. Експериментуйте на здоров'я, будь-які оригінальні ідеї будуть тільки вітатися - аби виходило смачно і вам подобалося.

Як домогтися пишності

Все-таки французи великі молодці. Поки весь світ шукає способи надати омлету максимальну легкість, вони печуть собі плоскі млинці, згортають їх у трубочки і не турбуються про подачу: все виходить і без того красиво і зручно. Але більшість господинь бажають, щоб їх страву виходило пишним, ніжним і не спадала в процесі приготування. Як цього добитися?

  1. Не переборщити з рідкої складової. Традиційна пропорція виглядає так: 1 ст. л. молока (вершків, кефіру, сметани, ряжанки або насиченого бульйону) на 1 куряче яйце - не більше і не менше. Деякі знавці радять зовсім відмовитися від молочних продуктів і збивати яйця з газованою мінеральною водою. Консистенція і справді виходить пишною і пористої, хоча смак припаде до вподоби не кожному.
  2. Якщо ви вирішили забезпечити своє страву додатковими інгредієнтами, знайте міру. Шинка, овочі, сир та інші апетитні добавки додадуть структурі омлету зайву щільність, тому їх обсяг повинен як мінімум удвічі поступатися обсягом яєць.
  3. У процесі збивання в блюдо можна додати наповнювач, який закріпить його форму, не дозволивши омлету опасть. У цій ролі зазвичай виступає борошно, манка, крохмаль, сода і навіть дріжджі.

    Кращий вибір для омлету - чавунна сковорода

  4. Якщо буде така можливість, постарайтеся роздобути для омлету чавунну сковороду або, по крайней мере, посудину з товстим дном і високими бортиками. Вона забезпечить рівномірний нагрів.
  5. І сковорода, і формочка - на випадок якщо ви зібралися поласувати запеченим омлетом - повинні бути відповідного розміру. Наприклад, збиті яйця, тонким шаром растёкшіеся по широкій сковороді, піднімуться чи. В ідеалі товщина омлету в сирому вигляді має становити не менше 2,5-3 см.
  6. Запам'ятайте суворе правило: як тільки ви накрили омлет кришкою, розуміти її заборонено аж до того моменту, як вогонь буде погашено, а готову страву простоїть на виключеною плиті 5-10 хвилин. Ті ж рекомендації діють і з духовкою - не відчиняйте її дверцята в процесі приготування, щоб перепад температур не «збив» ваш омлет до стану плоского млинчика.

Зверніть увагу і на температуру продуктів. Інгредієнти для омлету не можуть бути занадто холодними, або пишності не добитися. Тому заздалегідь виймайте яйця і молоко з холодильника. Виняток можна зробити тільки для білків, якщо ви збиваєте їх окремо, як це робиться для приготування омлету-суфле.

Вибір ідеального наповнювача

З чим подати готовий омлет, ми вже з'ясували. А що можна додати в яйця, перш ніж вилити їх на сковороду?

Все, що забажаєте:

  • нарубану зелень;
  • нарізані скибочками помідори;
  • тертий твердий сир або наламай шматочками м'який;
  • тонкі пластинки грибів;
  • подрібнену ковбасу, шинку, бекон;
  • відварне м'ясо;
  • рибу, креветки, крабові палички;
  • будь-які овочі;
  • суміш трав і спецій за вашим вибором;
  • фрукти, ягоди, горіхи, тертий шоколад, мед і цукрову пудру - для солодкого страви.

Омлет входимо в меню яєчної дієти. Так що, якщо ви задумалися про стрункість, дізнайтеся про принципи складання раціону з нашої наступної статті: http://sorokulya.ru/yaichnaya-dieta-kurs-na-7-dney/

Готуємо смачний омлет: 14 варіантів на вибір

Якщо вже ви зайшли на цей сайт, то напевно не тільки для того, щоб більше дізнатися про історію появи омлету. Сперечаємося, вас куди більше цікавлять конкретні рецепти? Що ж, не будемо зволікати. Переходимо прямо до справи.

Переходимо прямо до справи

Чи не перелічити всіх варіантів приготування цього ласого блюда

Як приготувати з молоком на сковороді

Ми вже згадували, що для приготування класичного омлету нерідко використовується борошно. Проте є думка, що без неї блюдо виходить ніжнішим, тому нічого поганого не трапиться, якщо ви просто викресліть цей інгредієнт зі списку.

Вам знадобиться:

  • яйця - 4 шт .;
  • молоко - 3-4 ст. л .;
  • борошно - 2 ст. л .;
  • перець;
  • сіль;
  • вершкове масло для смаження.

Приготування.

  1. Розбийте всі яйця в піалу з високими стінками і ретельно перемішайте з допомогою виделки або віночка. Можна скористатися і міксером, але не перестарайтеся: перед вами не стоїть завдання перетворити вміст шкарлупок в піну. Досить зробити його однорідним.

    Включайте міксер на мінімальній швидкості

  2. У процесі збивання підлити в майбутній омлет молоко, а потім додайте всі сухі інгредієнти.

    Вливайте молоко порціями

  3. Шматочок вершкового масла розтопіть на сковороді, включивши середній вогонь.

    Не забудьте зменшити вогонь, коли масло розтане

  4. Зменшіть вогонь до мінімуму, вилийте на сковороду яєчну суміш, почекайте пару хвилин і накрийте все кришкою, залишивши омлет потихеньку доходити «до кондиції».

    Прозора кришка значно спростить вам завдання

  5. Через 2-3 хвилини можете перекладати готову страву на тарілку і подавати, посипавши рубаним зеленою цибулею і кропом або додавши до омлету листя свіжого салату.

    Готово!

Якщо ви бачите, що страва вже досить зчепилося знизу, але нагорі ще залишається рідкуватим, акуратно проткніть його центр лопаткою, щоб рідка частина скла вниз. Правда, це відіб'ється на легкості омлету.

Відео: омлет з ковбасою і овочами

В духовці

Здається, ні для кого не секрет, що приготовлена ​​в духовці їжа корисніше, ніж обсмажена на сковороді. Стосується це і омлету.

Вам знадобиться:

  • яйця - 6 шт .;
  • молоко - 150 мл;
  • спеції;
  • сіль;
  • вершкове масло.

Приготування.

  1. Яйця разом з молоком, спеціями і сіллю збийте за допомогою віночка. Досвідчені кухарі радять попередньо молоко підігріти, але з обережністю. Воно повинно бути трохи тепліше, ніж температура шкіри, інакше яйця згорнуться.

    Молоко повинно бути теплим, але не гарячим

  2. Форму для запікання рівномірно змастіть маслом (зробити це буде простіше, якщо на 1-2 хвилини поставити її в прогріту духовку) і заповніть яєчної сумішшю.

    В ідеалі висота яєчної суміші повинна бути дорівнює 3 см - тоді омлет точно підніметься

  3. Запікайте омлет при 180 °. Він буде готовий через 20-25 хвилин.

    Справжній омлет, пишний і ніжний

У мікрохвильовці

Мати справу з духовкою досить клопітно. Потрібно витягувати листи, гуркотіти сковорідками, які частенько там зберігаються ... З мікрохвильовкою таких проблем не виникає.

Вам знадобиться:

  • яйця - 4 шт .;
  • молоко - 3-4 ст. л .;
  • спеції;
  • сіль;
  • вершкове масло.

Приготування.

  1. Розбийте в миску яйця, влийте туди ж молоко, досипьте сіль і спеції і все інтенсивно збийте вінчиком.

    На кожне яйце покладається брати приблизно 20-30 мл молока

  2. Відповідну посудинку (ту, яку можна ставити в мікрохвильову піч) змастіть вершковим маслом.

    Дайте маслу злегка підтанути, їм буде простіше користуватися

  3. Залийте в підготовлену ємність збиті яйця.

    Не заповнюйте посуд доверху, омлету потрібно місце, щоб піднятися

  4. І відправте в мікрохвильовку випікатися на повній потужності протягом 3-5 хвилин.

    Приготувати омлет в мікрохвильовці - справа кількох хвилин

  5. Викладіть омлет на блюдо і подавайте.

    Посипте омлет шматочками малосольной червоної риби і подавайте з салатом

Відео: омлет з помідорами і сиром в мікрохвильовці

В мультиварці

Якщо вже господині полюбився цей агрегат, вона знайде спосіб приготувати в ньому все що завгодно. Той же омлет виходить в мультиварці нітрохи не гірше, ніж в духовці: повітряний, смачний і досить щільний. А щоб вам не набридло харчуватися одними яйцями, давайте додамо до нього помідори і шинку.

Вам знадобиться:

  • 6 яєць;
  • молоко - 150 мл;
  • великий помідор;
  • шинка - 100 г;
  • зелень;
  • спеції;
  • сіль;
  • масло.

Приготування.

  1. Помідор обшпарте окропом, шкірку зніміть, а м'якоть наріжте кубиками разом із зеленню.

    Без жорсткої шкірки помідора омлет вийде ніжніше

  2. Шинку наріжте кубиками.

    Якщо немає шинки, беріть ковбасу або сосиски

  3. Яйця збийте з молоком, спеціями і сіллю.

    Початок стандартне: з'єднайте яйця з молоком і спеціями і збийте

  4. Підмісіть до них помідор, шинку і зелень.

    Максимально допустиме співвідношення яєчної маси і наповнювача 1: 1

  5. Перелийте яєчну суміш з овочами в змащену маслом чашу мікрохвильовки.

    Виглядає непогано

  6. Виберіть режим «Випічка» і час 7-10 хвилин.

    Режим «Випічка» годиться не тільки для булочок і коржів

  7. Не піднімайте кришку відразу, інакше омлет опадёт. Почекайте 5-10 хвилин, відкрийте мультиварку, подденьте омлет лопаткою, перекладе на тарілку і приступайте до трапези.

    Яскраво і смачно

На пару

Якщо приготовлений в духовці омлет виходить ніжним, то блюдо, який довели до готовності за допомогою пари, вийде, мабуть, ще м'якше і легше. І смачніше - якщо додасть до яєць трохи відвареного курячого м'яса і сиру.

Вам знадобиться:

  • яйця - 5 шт .;
  • молоко - 50 г;
  • відварна курятина - 50 г;
  • сир - 50;
  • зелена цибуля - кілька пір'їнок;
  • перець;
  • сіль;
  • вершкове масло.

Приготування.

  1. Сир натріть на дрібній тертці.

    Сир - відмінне доповнення до яєць

  2. Курятину наріжте дрібними шматочками.

    Чим дрібніше шматочки, тим вишуканіше кінцевий результат

  3. Яйця збийте з молоком, перцем і сіллю.

    Справжні аси кулінарії вважають за краще обходитися без міксера

  4. Змастіть порційні формочки для запікання маслом, розкладіть в них начинку і залийте яєчної сумішшю. Поставте в пароварку, запустивши таймер на 15 хвилин.

    В окремих формочках омлет приготується швидко

  5. Подавайте омлет, посипавши його нарубаним зеленою цибулею.

    Дієтичне страва готова

Якщо у вас немає пароварки, наповніть каструлю водою приблизно на 1/3, поставте її на плиту, а як тільки вода закипить, зменшіть вогонь до мінімуму і зміцните над каструлею металевий друшляк з встановленими в ньому формочками з омлетом. Накрийте друшляк кришкою і почекайте 15-20 хвилин.

Накрийте друшляк кришкою і почекайте 15-20 хвилин

А зустрічається і такий оригінальний спосіб приготування омлету

Відео: омлет з овочами в пароварці

білковий омлет

Якщо ви строго контролюєте свою вагу, то, без сумніву, знаєте, як розрізняються білок і жовток в сенсі калорій. Крім того, страви з чистого білка мають ще один істотний плюс: вони практично не впливають на рівень холестерину в крові.

Для дієтичного страви на білках вам знадобиться:

  • 2 білки;
  • 3 ст. л. молока;
  • сир - 100 г;
  • Зелена цибуля;
  • перець;
  • сіль.

Приготування.

  1. Збийте білки з молоком, спеціями і сіллю.

    Якщо охолодити білки, справа піде швидше

  2. Обережно введіть в них сир.

    Яйця і сир - на 100% білкове блюдо

  3. Далі можете викласти суміш на змащену маслом розігріту сковороду і довести омлет до готовності на плиті. Але так як у нас в планах дієтичне блюдо, краще буде знову скористатися пароваркою або друшляком, встановленим над каструлею з парою.

    Таке блюдо не зашкодить жодної талії

  4. Поки омлет готується, нарубати лук.

    Не забувайте про вітаміни

  5. Як тільки яєчна суміш загусне (на це піде 20-25 хвилин) і стане щільною, перекладіть омлет на тарілку, посипте цибулею і їжте.

    Смачного!

Раціон дієти Буч обов'язково повинен включати омлет, приготовлений з білків. Більш докладно про принципи харчування в нашій наступній статті: http://sorokulya.ru/belkovo-uglevodnoe-cheredovanie/

Рецепт з дитинства

Вас годували омлетом в дитячому садку? Тоді ви, напевно, пам'ятаєте, як цікаво він виглядав. Високий і пружний, наче запіканка, але при цьому пухкий і легкий. А ще такий омлет відрізняється вираженим молочним присмаком завдяки великій кількості цього продукту в рецепті.

Вам знадобиться:

  • яйця - 6 шт .;
  • молоко - 300 г;
  • вершкове масло - 1 ст. л .;
  • панірувальні сухарі;
  • сіль.

Приготування.

  1. Відокремте жовтки від білків.

    Важливо, щоб в білок не потрапило ні краплі жовтка

  2. Жовтки збийте з молоком.

    Все-таки міксер сильно полегшує працю господині

  3. Білки посоліть і збийте в міцну піну.

    Чим щільніше піна, тим краще

  4. Обережно введіть білки в молочно-жовткову суміш і не менш обережно все перемішайте.

    Яєчну масу рекомендується перемішувати плавними рухами від низу до верху

  5. Викладіть масу в змащену вершковим маслом і посипану панірувальними сухарями форму і поставте в розігріту до 200 ° духовку.

    Не шкодуйте масла, омлет не повинен підгоріти

  6. Через півгодини запіканка-омлет буде готова. Дайте їй постояти за закритими дверцятами виключеною духовки 5-10 хвилин, розріжте на порційні шматочки і покладіть на кожен по шматочку масла.

    Точь-в-точь як у дитинстві

Важливо! Якщо ви збираєтеся готувати омлет для самих маленьких членів сім'ї, недостатньо підібрати відповідний рецепт і купити якісні продукти. Доведеться врахувати цілий ряд правил.

  1. Крихта у віці 1-2 років ласуваті омлетом можна не частіше 1, максимум 2 разів на тиждень.
  2. Само собою, яйця и молоко повінні буті бездоганно свіжімі.
  3. Если ви купуєте домашнє молоко з-під корови, по-Перш, робіть це у добрі знайомого вам господарів, Які містять худобу в відповідають санітарним нормам условиях. А по-друге, таке молоко обов'язково нужно кип'ятити.
  4. Є можлівість замініті курячі яйця перепелині? Відмінно! Смороду рідше віклікають алергію, легше засвоюються, містять более корисних Речовини. А ось міф про те, нібито в перепелиних яйцях нізащо не оселиться сальмонела, на жаль, тільки міф.
  5. На перших порах краще обходитися без солі. І вже, звичайно, в омлеті для самих маленьких не місце спецій.

Відео: омлет-рулет з беконом і вершками

Незвичайне страву з яєчного порошку

Колись, в епоху тотального дефіциту, господинь, які не зуміли відшукати в магазинах справжні яйця, виручав Ячний порошок. Сьогодні потреба в ньому практично відпала (багато хто навіть не уявляють собі, що це за продукт такий дивний), але рецепт «порошкового» омлету ні-ні, та й спливе на кулінарних форумах. І справді, навіщо ж відмовлятися від перевіреного способу злегка урізноманітнити своє меню нової варіацією на тему добре відомого страви?

Вам Знадоби:

  • яєчний порошок - 3 ст. л.;
  • молоко - 200 мл;
  • масло, рослинне або вершкове - 1 ст. л.;
  • сіль.

Приготування.

  1. З'єднайте яєчний порошок з молоком і сіллю. Краще робити це поступово, в 2-3 прийоми ввівши молоко в порошок. До слова, хоча ревнителі високої кухні не визнають міксера і збивають омлет виключно вручну, тут вам не обійтися без допомоги сучасних технологій. Позбутися від грудочок, орудуючи виделкою або вінчиком, буде проблематично.

    Нині цей продукт більше відомий спортсменам, нарощують масу

  2. Дайте суміші постояти 20-25 хвилин, щоб порошок встиг насититися молоком і розбухнути. Якщо збираєтеся вводити в омлет будь-якої наповнювач, зробіть це тепер.

    Майбутньому омлету потрібно час, щоб настоятися

  3. Вилийте суміш на сковороду, змащену вершковим маслом, накрийте кришкою і доведіть омлет до готовності.

    Хочете влаштувати оригінальну подачу? Розділіть готовий омлет на дрібні шматочки

Кайзерівський частування з цукровою пудрою і фруктами

Хочете дізнатися, чим пригощали гостей на прийміть у великого кайзера? Тоді приготуйте австрійський - а точніше, віденський - омлет-десерт з цукровою пудрою. Ласуни точно будуть в захваті.

Вам Знадоби:

  • яйця - 4 шт .;
  • молоко - 250 мл;
  • борошно - 150 г;
  • родзинки - 2 ст. л.;
  • цукор - 1-2 ст. л.;
  • ром - 1 ст. л.;
  • ваніль;
  • лимонна цедра - 1-2 ст. л.;
  • сіль;
  • вершкове масло;
  • цукрова пудра - 1-2 ст. л.;
  • будь-які ягоди і фрукти;
  • солодкий соус, джем або варення.

Приготування.

  1. Заздалегідь вимочіть в ромі родзинки.

    Якщо ви готуєте для дітей, замініть ром апельсиновим соком

  2. Яйця розбийте, ретельно відокремивши жовтки від білків.

    І знову вам потрібно буде перетворити білки в пружну піну

  3. Жовтки збийте з молоком, цукром, ваніллю, борошном і сіллю. Дайте їм постояти з півгодини, а потім втрутився в масу віджатий родзинки.

    Перш ніж висипати родзинки в жовткову масу, добре відіжміть його

  4. Збийте білки до стану міцної піни, додайте лимонну цедру і акуратно змішайте все з жовткова-молочної масою.

    Лимонна цедра додасть готовому блюду аромату

  5. Викладіть яєчну суміш на змащену маслом сковороду. Накрійте кришкою.

    Далеко не відходьте, інакше омлет підгорить!

  6. Як тільки омлет почне схоплюватися, переворушити його лопаткою.

    Кайзерівський омлет - це завжди солодкі скибочки, а не ціла «коржик»

  7. Не знімаючи сковороди з плити, поділіть ніжне ласощі на шматочки, додайте ще трохи олії, посипте цукровою пудрою і обсмажуйте омлет, помішуючи його лопаткою, поки все скибочки не покриються приємною рум'яною скоринкою.

    Ложка олії, трохи пудри, і ви майже у мети

  8. Подають кайзерівський омлет, переклавши його шматочками фруктів, горіхів або ягід і полив солодким соусом.

    Таке частування не соромно подати і на святковий стіл

Відео-бонус: омлет з грибами від Іллі Лазерсона

Омлет - блюдо багатолике. Він може бути будь-яким: гострим, прісним, солоним, пряним, солодким. Він може послужити ситним сніданком, легким вечерею, одним зі страв святкового обіду. Він здатний стати перекусом самотнього холостяка або романтичною трапезою для двох. Немає таких обставин, в яких ця страва виявилося б недоречним! Словом, мати в своєму записнику один-два рецептів омлету не зашкодить жодній жінці. І чоловікові, до речі, теж.

Мене звуть Світлана Роженко. 33 роки, психолог за освітою. Оцініть статтю: поділіться з друзями!

Стаття прочитана 2138 раз (a).

Хто приготував перший омлет?
Хто приготував перший омлет?
З скибочкою підсушеного гарячого хліба за прикладом лаконічних французів?
З зеленим горошком, як це прийнято в Англії?
З соєвим соусом в кращих традиціях загадкової Азії?
А може, віддати перевагу американську версію омлету з біфштексом і зеленню?
Або розкласти поверх нього тонко нарізані помідори, які так часто супроводжують це блюдо у нас в Росії?
Як цього добитися?
А що можна додати в яйця, перш ніж вилити їх на сковороду?
Сперечаємося, вас куди більше цікавлять конкретні рецепти?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: