Статьи

Чому сивіє волосся

Сивина волосся - явище, пов'язане з втратою шевелюрою темних фарбувальних пігментів, званих меланінуСивина волосся

- явище, пов'язане з втратою шевелюрою темних фарбувальних пігментів, званих меланіну. Все розмаїття кольорової палітри пасом і локонів людей визначається співвідношенням всього лише двох типів меланінів - еумеланіна (чорно-коричневого) і феомеланина (жовто-червоного). Їх виробляють особливі клітини меланоцити, причому в кількості і пропорціях, закладених генетично.

У певному віці, для кожної людини свій, відбувається зниження продуктивності, а іноді і пошкодження структури клітин, які виробляють меланін, в результаті шевелюра стає сіруватою (якщо пігменту мало) або зовсім білою (при його повній відсутності).

Інші причини сивини волосся - зменшення активності ферменту, відповідального за з'єднання меланіну з волосяним білком, і скупчення бульбашок повітря в фолікулах через уповільнення метаболізму. У будь-якому випадку наявність сивини безпосередньо залежить від кількості меланіну в волосяних стержнях.

Численні статистичні дослідження показали, що в найбільш ранньому віці сивіє представники європеоїдної раси, у них перші сиві пасма з'являються приблизно в 35 років, у азіатських народів це відбувається в районі 40 років, у чорношкірих людей - тільки в 50, у американських індіанців - взагалі після 70. Ці дані анітрохи не суперечать тому факту, що у брюнетів сивина стає в певному віці більш вираженою, у блондинів вона помітна менше, але з'являється раніше.

Різниться час посивіння і в залежності від статі, в середньому у чоловіків «срібні нитки» з'являються на 5-10 років раніше, спочатку на вусах і бороді. У прекрасної статі починають сивіти волосся зі скронь і чубчика, а потім процес поширюється на інші частини голови.

Як правило, втрату природного кольору шевелюри в літньому віці люди сприймають спокійно, як природний результат старіння організму. Ті, хто знаходять змінилася зачіску неестетично або просто хочуть виглядати молодше, зазвичай користуються сучасними фарбами для пасом і локонів.

На жаль, у деяких людей починають сивіти волосся значно раніше вищевказаного віку.

Якщо у вас в 30 років сивіє волосся або навіть раніше, варто звернути серйозну увагу на стан здоров'я. Подібний ефект можуть дати деякі хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту або печінки, коли порушується засвоєння жирів, білків, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів. Надмірне захоплення дієтами, неправильне харчування, авітаміноз цілком можуть спровокувати порушення в роботі органів травлення, що призводять до передчасної втрати пігментації шевелюри.

Іншою причиною, чому рано сивіє волосся, є наявність ендокринних захворювань. Цукровий діабет і інші захворювання підшлункової залози, порушення функцій щитовидної залози, надниркових залоз, жіночих статевих залоз найбільш часто провокують збої у виробленні організмом меланіну.

Крім того, рання сивина волосся може з'явитися в результаті перенесеного важкого інфекційного захворювання або сильного стресу.

Велику роль в тому, що рано сивіє волосся, грає і генетична схильність, проте наука досі не може пояснити, чому при однаковій спадковості деякі люди стають сивими досить рано, інші - дуже пізно або ніколи.

Велику роль в тому, що рано сивіє волосся, грає і генетична схильність, проте наука досі не може пояснити, чому при однаковій спадковості деякі люди стають сивими досить рано, інші - дуже пізно або ніколи

Сивину часто називають благородною, оскільки вона асоціюється зі зрілістю і мудрістю. Але саме тому вона неприйнятна для багатьох людей, які відчувають себе молодими, красивими і повними сил, особливо це стосується представниць прекрасної статі. Щоб повернути природний колір пасом і локонів вони готові витрачати значні кошти. Цим користуються недобросовісні виробники БАДів і косметичних засобів на основі міді, що обіцяють позбавлення від сивини. Ця речовина дійсно необхідно для збереження пігментації шевелюри, але повернути процес посивіння назад воно не може. Навіть якщо точно знати, чому сивіє волосся на голові, можна тільки призупинити поява нових сріблястих пасом, але ніяк не прибрати вже наявні.

Сучасна наука не в змозі змусити клітини виробляти більше пігменту або відновити порушений зв'язок меланоцитів і волосяного фолікула, від чого сивіє волосся в більшості випадків.

Для запобігання появи ранньої сивини сучасна медицина рекомендує вести здоровий спосіб життя, уникати стресів, дотримуватися принципів здорового харчування, включати в раціон продукти, що містять мідь, марганець, цинк, залізо, вітамін В12 , Необхідні для нормального функціонування меланоцитів.

З салонних процедур уповільнити процес знебарвлення шевелюри допомагають мезотерапія з амінокислотами, лазеротерапія, дарсонвалізація, оскільки поліпшують постачання фолікулів поживними речовинами і місцевий кровообіг.

Так само рекомендую вам б'юті - процедури від «ЛН-КОСМЕТИКС» - ця компанія надає абсолютно ексклюзивний дистриб'ютор світових брендів професійного медичного косметологічного обладнання. Уже не раз зверталася і дуже залишилася задоволена, читайте Детальніше ...

Єдиний спосіб приховати вже наявну сивину - фарбування волосся, причому з попередньою обробкою перекисом водню або іншим засобом, що робить їх структуру більш пухкої, оскільки депігментовані волосяні стрижні стають більш твердими. Вони вимагають більшого часу обробки в порівнянні з мають природний колір і більше барвника, приблизно на 30%. При цьому краще вибирати пастельні тони, інакше відростають світлі корені будуть різко контрастувати з темними кінцями.

Природні барвники хна і басма ефективні тільки при невеликій кількості «срібних ниток», глибоку сивину вони не приховають.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: