Статьи

Коли краще проколоти вуха дівчинці | В якому віці проколювати вуха дитині як і чим проколюють вуха дітям

  1. В якому віці краще проколювати дитині вуха?
  2. Проколювання в ранньому віці
  3. Після 3-х річного віку
  4. Перед школою або в шкільному віці (в 5-10 років)
  5. Можливі варіанти проколювання
  6. Де проколоти вушка дитині?
  7. Рекомендації перед проколюванням вух
  8. Догляд та обробка вушних мочок після проколу
  9. Протипоказання до проколювання вух

Сережки - перша прикраса, яке з'являється у дівчаток в ранньому віці. Батьки з нетерпінням чекають моменту, щоб проколоти дитині вушка. Але не всі знають, як і чим проколюють вуха дітям, а також коли варто проводити дану процедуру.

В якому віці краще проколювати дитині вуха?

Рішення про проколювання вух нерідко приходить спонтанно. Мами звертають увагу на ровесниць своєї дочки і беруть на замітку, в якому віці їм прокололи вуха. Насправді, єдиної думки щодо проколювання вух дітям немає. Існує кілька точок зору, у скільки проколоти вуха дівчинці.

Це питання можна задати лікарям, знайомим, або тим батькам, які вже пройшли через цей процес. Спочатку рекомендуємо вам подивитися коротке відео, де молода мама ділиться своїм досвідом:

Проколювання в ранньому віці

Раннє проколювання від 9 місяців до 1-2 років підтримується психологами. Дитина ще не усвідомлює того, що відбувається, настрій і підготовка - мінімальні, процес проколювання швидко забудеться.

Плюси: сережки стають відмінною рисою і малятко на дитячому майданчику не спутають з хлопчиком. Також мами часто хочуть раніше прикрасити вушка дочки сережками, щоб поповнювати "арсенал" своєї крихітки справжніми прикрасами.

Мінуси: мочки вуха до трирічного віку знаходяться в стадії росту, і раннє проколювання може викликати зсув проколу, що буде виглядати не естетично.

Після 3-х річного віку

Проколювання після 3 років вважається найоптимальнішим з медичної точки зору. Процес зростання і формування вушних хрящів призупиняється, проведення процедури стає більш безпечним.

Плюси: дитині вже можна пояснити призначення сережок. Трирічна дівчинка може зрозуміти прохання не чіпати вушка, і гігієнічних проблем не виникне.

Мінуси: прокол може бути болючим, і, проколів одне вушко, дитина може плакати, чинити опір проколювати друге. Необхідний психологічний настрой перед процедурою.

Перед школою або в шкільному віці (в 5-10 років)

У більш старшому віці від 6 років проколювання вух часто стає волевиявленням самої дитини. Дівчинці хочеться бути красивою, важливу роль відіграють подруги в школі, що носять сережки.

Плюси: дитина відповідально ставиться до обробки проколу, стійко переносить неприємні відчуття при процедурі, самостійно вибирає прикраси.

Мінуси: після 10-річного віку структура шкіри змінюється, вушної прокол може залишити непривабливий келоїдних рубець на місці загоєння ранки.

Можливі варіанти проколювання

Проколювання вух дітям проводиться за допомогою одного з двох можливих способів:

  • Медичної голкою;
  • Пістолетом для проколу вух.

Для маленьких дітей рекомендується робити проколювання вушних мочок пістолетом. Весь процес проколювання займає не більше 5-7 хвилин: дезінфекція вушних мочок, визначення лікарем точок проколу, і, власне, самі проколи. У пістолета є ряд переваг перед використанням медичної голки. Виділимо три основних:

  1. процедура триває всього 0,5 хвилини на кожне вухо;
  2. робити прокол пістолетом майже не боляче, процес не вимагає анестезії;
  3. прокол і втягання сережки відбувається швидко і практично одночасно.

А тепер коротке відео про те, як виглядає цей процес. Це займає мало часу і відбувається без зайвого болю:

Медична голка частіше використовується при вушних проколи в домашніх умовах. Процес проколювання голкою хворобливий, вимагає особливої ​​вправності і професійності майстра. При проколі голкою поверхню мочки вуха знеболюють лідокаїном. Процедура проводиться в два заходи - спочатку робиться прокол, потім втягається сережка.

Важливо! Ризик занесення інфекції при проколюванні голкою вище, ніж при використанні спеціального пістолета.

Де проколоти вушка дитині?

Проколи вушних мочок здійснюють медичні центри, косметичні салони, пірсинг-салони і деякі аптеки.

Сережки для проколу купуються заздалегідь або на місці у майстра-косметолога. Головна вимога до перших дитячим сережок: вони повинні бути з медичної сталі, стерильні, і упаковані в спеціальний контейнер.

Головна вимога до перших дитячим сережок: вони повинні бути з медичної сталі, стерильні, і упаковані в спеціальний контейнер

Проколювання вух дітям повинні проводити тільки кваліфіковані спеціалісти. Косметолог повинен знати, як зробити акуратний і красивий прокол з мінімальними хворобливими відчуттями. Віддавайте перевагу спеціалізованим місцях з навченим персоналом.

Рекомендації перед проколюванням вух

Проколювання вух в будь-якому віці для дитини - це певний стрес. Щоб процедура пройшла максимально сприятливо, візьміть на замітку наступні поради:

  • проколювання вух можна робити тільки здоровій дитині. Якщо малятко застудилася чи відчуває інші нездужання, краще відкласти відвідування косметолога до більш відповідного моменту;
  • дитина повинна знати, куди ви йдете, чи не приховуйте від нього плановане захід;
  • з дівчинкою можна заздалегідь вибрати сережки. Якщо вона буде залучена до процесу, то процес проколювання пройде більш спокійно і впевнено;
  • для маленьких дітей підготуйте невеликий презент за сміливість - і після проколів ви зможете відвернути, заспокоїти дитину, підняти настрій;
  • дуже важливий контакт з майстром - перед проколюванням постарайтеся разом досягти взаєморозуміння з малятком. Краще, якщо відбувається буде проходити в процесі гри: нехай дівчинка познайомиться з косметологом, поторкає пістолет, після процедури подивиться результат в дзеркалі.

Догляд та обробка вушних мочок після проколу

Медичний кабінет позаду, на мочках вашої дівчинки красуються красиві сережки. Дуже важливо правильно доглядати після проколу за вухами, щоб процес загоєння не затьмарився запаленням:

- Перша доба після постановки сережок краще не торкайтеся місця проколу. Допомагайте дитині з перевдяганням, щоб випадково не зачепити сережки.

Допомагайте дитині з перевдяганням, щоб випадково не зачепити сережки

- Починаючи з 2 доби намагайтеся 3-4 рази в день обережно рухати / прокручувати сережку у вусі. Якщо дитина категорично не дає доторкатися до вух, прокручивайте прикраси під час сну.

- Носити сережки-гвоздики потрібно не менше 1 місяця, потім їх можна змінити на золоті або срібні вироби з англійської застібкою.

Зверніть увагу! Буває, що зняти поставлені пістолетом сережки дуже важко - в цьому випадку зверніться до фахівця, який проколював вушка. Він допоможе безболісно поміняти сережки;

- Обов'язково потрібно обробляти мочки вуха після проколювання антисептиками: хлоргексидином / мирамистином. Можна використовувати спиртову настоянку календули, прополісу, ромашки. Обробка проводиться вранці і ввечері, по обидва боки проколу.

На замітку! Перекис водню уповільнює загоєння ранки, тому обробка цим засобом не рекомендується.

Протипоказання до проколювання вух

Проколювання вух - це медична процедура, пов'язана з певними ризиками. Проводити процедуру краще в холодну пору року. Перші кілька днів обмежити дитині купання в басейні, морі, будь-яких водоймах.

Проколи вушних мочок не рекомендується робити при наявності таких захворювань:

  • порушення згортання крові;
  • цукровий діабет;
  • вірусні / інфекційні захворювання;
  • ослаблений імунітет;
  • схильність до алергічних реакцій;
  • низький больовий поріг.

Також проколювання вух слід відкласти на час планової вакцинації.

PS Також рекомендуємо прочитати цікаве статтю про те, коли найкраще віддавати дитину в дитячий садок , І поділитися своєю думкою в коментарях.

В якому віці краще проколювати дитині вуха?
В якому віці краще проколювати дитині вуха?
Де проколоти вушка дитині?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: