Статьи

Сивина в ранньому віці

  1. Причини ранньої сивини волосся у жінок
  2. Лікування ранньої сивини

Як неприємно, прокинувшись одного ранку і дивлячись на себе в дзеркало, виявити у себе черговий сиву волосину . Це почуття напевно знайоме навіть молодим людям у віці близько двадцяти років. Як правило, сиве волосся починають себе проявляти, коли людина виходить у доросле життя. На нього обрушуються дорослі проблеми і переживання. Хоча це далеко не єдине пояснення появи сивини в ранньому віці.

Особливо проблема ранньої сивини хвилює дівчат. Кожна дівчина піклується про те, щоб виглядати красиво і молодо. Дуже неприємно, коли в юні роки доводиться стикатися з проблемами літніх людей.

Причини ранньої сивини волосся у жінок

Як відомо, волосся фарбуються в колір завдяки наявності в них меланіну. Чим більше його виробляється, тим темніше волосся. Однак чому ж у зовсім ще молодих і повних енергії людей виникають порушення у виробленні цієї речовини. Фахівці виділяють кілька ймовірних причин, чому рано з'являються сиве волосся:

  1. Спадковість. Часто у дітей сиве волосся з'являються приблизно в тому ж віці, що й у їхніх батьків.
  2. Сильний стрес. Ні для кого не секрет, що люди, які переживають важкі психологічні травми, часто сивіє буквально за кілька днів. Хоча, навіть дрібні неприємності в інституті, на роботі або в сім'ї можуть додати нам кілька сивого волосся.
  3. Куріння. Про шкоду куріння можна написати цілу книгу, а може і не одну. Курять люди сивіють раніше і частіше, ніж люди, які не мають такої звички.
  4. Різні захворювання. Проблеми зі щитовидною залозою, порушений обмін речовин і брак деяких вітамінів і мікроелементів в організмі також збільшують шанси на появу сивини в ранньому віці.
  5. Алкоголь. Алкоголь, також як і тютюн грунтовно підриває здоров'я людини.
  6. Містять кофеїн напої. Надмірне вживання чаю, кави, кока-коли, пепсі і тому подібних напоїв порушує природні обмінні процеси в організмі.
Профілактика ранньої сивини

Розібравшись з причинами, можна задуматися над тим, як боротися з ранньою сивиною. Перш за все, слід виключити шкідливі звички, заспокоїться і вести розмірений спосіб життя. Рання сивина у жінок цілком виправдана тим, що жінки більш хвилююче, ніж чоловіки, переживають важкі життєві випробування. Однак, якщо почати дотримуватися відомого думки «Все, що не відбувається, відбувається на краще», то і життя відразу стане легше і спокійніше.

Заради профілактики ранньої сивини варто також вдатися до наступних дій:

  • періодично балувати своє волосся поживними масками і проводити масажі шкіри голови;
  • почати займатися спортом і взагалі вести активний спосіб життя;
  • відмовитися від алкоголю, кави і сигарет;
  • продумати і можливо змінити свій раціон на більш збалансований;
  • приймати контрастний душ, відвідувати лазні і масажні кабінети.

Лікування ранньої сивини

Волосся на голові, так само, як і шкіра обличчя, є показником здоров'я або будь-яких проблем в організмі. Говорячи про лікування ранньої сивини, необхідно враховувати, що точну причину здатний встановити лише лікар. В силу того, що навіть карієс, що розвивається в зубах, може викликати появу сивини, необхідно провести повне обстеження організму. Залежно від того, який процес в організмі порушений, яких вітамінів не вистачає, і які органи працюють неправильно, лікар призначить необхідне лікування.

Про те, як позбутися від ранньої сивини в разі її появи, слід задуматися якомога раніше. Тому як, чим далі, тим важче буде вирішити цю проблему. В якості основних методів лікування в домашніх умовах використовують такі:

  1. Відновлення здорового повноцінного харчування. Включення до складу раціону міді і виключення солі і кави.
  2. Поліпшує кровообіг масаж голови.
  3. Втирання в шкіру голови соків груші, цибулі, суниці, капусти, малини і вишні.
  4. Виривання сивого волосся з метою провести їх оновлення. Однак в цьому пункті є розбіжності. Серед експертів існують суперечливі думки про те, чи можна виривати сиве волосся чи ні.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: