Статьи

Лазерна епіляція - зони для лазерного видалення волосся і протипоказання

  1. Епіляція - зони
  2. Лазерна епіляція бікіні
  3. Лазерна епіляція зони глибокого бікіні
  4. Лазерне видалення волосся на обличчі
  5. Лазерна епіляція пахв
  6. Лазерна епіляція ніг
  7. Лазерна епіляція - протипоказання
  8. Процедура лазерної епіляції
  9. Апарат для лазерної епіляції
  10. Диодная лазерна епіляція
  11. Епіляція неодимовим лазером
  12. Лазерна епіляція олександритовим лазером
  13. Який лазер видаляє світле волосся?
  14. Користь і шкода лазерної епіляції

Назавжди позбутися від непотрібних волосся можна тільки радикальним методом, зруйнувавши фолікули, з яких вони ростуть. У сучасній косметології для цього використовується лазерне випромінювання з високою енергетичною щільністю. Технологія забезпечує швидке і майже безболісне усунення дефекту без пошкодження шкіри і кровоносних судин.

Епіляція - зони

За допомогою даної процедури можна зруйнувати фолікули абсолютно на будь-якій ділянці тіла з зайвою «рослинністю». Лазерне видалення волосся проводиться для таких зон:

  • стандартне бікіні (області стегон по лініях навколо плавок)
  • глибоке бікіні (Додатково - лобок, статеві губи і складка між сідницями);
  • особа;
  • пахви і руки;
  • ноги.

Лазерна епіляція бікіні

Лобкові волосся часто ростуть не тільки в інтимних місцях, а й на прилеглій шкірі. Цей дефект доставляє особливо багато незручностей при відвідуванні басейну, сауни або пляжу. Лазерна епіляція зони бікіні допоможе усунути небажану волосатість навколо трусиків і плавок. У даній області фолікули руйнуються легко, тому що вони великі і містять багато меланіну.

Лазерна епіляція зони глибокого бікіні

Присутність небажаної «рослинності» на вказаній ділянці тіла негігієнічно, воно ускладнює догляд за статевими органами і може стати сприятливим середовищем для розмноження патогенних мікроорганізмів. Напередодні поїздки у відпустку теж рекомендується така лазерна епіляція - глибоке бікіні без волосся дозволить носити будь-який, навіть дуже відвертий, купальник, і виглядати сексуально.

Руйнування фолікулів забезпечує кращий естетичний результат. Якісна лазерна епіляція перешкоджає появі роздратування і вростання волосяних стрижнів, як це відбувається після використання воску, шугаринга, епілятора або бритви. Шкіра залишається здоровою і абсолютно гладкою, без почервоніння, запалених зон і гнійних прищиків.

Лазерне видалення волосся на обличчі

Позбавлення від вусиків і бакенбардов - одна з найскладніших завдань для жінки. Голити їх безглуздо, а постійне висмикування волосся будь-якими способами провокує роздратування і набряклість, негативно позначається на дрібних кровоносних судинах. Лазерна епіляція особи є оптимальним і довгостроковим рішенням описаної проблеми.

Ефективність і необхідну кількість сеансів залежить від кольору і змісту пігменту в фолікулах. Якщо він темний і його багато, цілком реально лазерне видалення волосся на обличчі назавжди. Коли «рослинність» світла і Пушкова, буде потрібно більше процедур і періодичне повторення курсів для закріплення результатів та максимально якісного усунення дефекту.

Лазерна епіляція пахв

Шкіру під руками жінки переважно голять, в гігієнічних цілях вона постійно повинна бути гладкою, особливо в спеку, коли посилюється потовиділення. Альтернативою такого виснажливого догляду є лазер - пахви назавжди залишаться без волосся через 4-6 сеансів в салоні. Фолікули в даній області рідкісні і великі, містять високу концентрацію меланіну, їх легко обробляти випромінюванням.

Одночасно косметологами пропонується повна лазерна епіляція рук від рівня кистей до лінії плечей. Жінки часто залишають без уваги верхні кінцівки, вважаючи за краще не видаляти на них волосся, навіть якщо вони довгі, темні і густі. Це виглядає неестетично і дивно, особливо добре помітно, коли інші області позбавлені «рослинності».

Лазерна епіляція ніг

Боротьбу з дефектом на представлених ділянках можна здійснювати різними техніками, більшість яких провокує вростання і роздратування. Лазерне видалення волосся на ногах не викликає таких проблем і виробляє довгостроковий ефект. Особливо рекомендована процедура власницям шкіри, схильної до сухості і запалень, утворення судинних «сіточок» при використанні воску або цукрової пасти. Лазерна епіляція руйнівно діє тільки на волосяний фолікул. Навколишні тканини, включаючи елементи кровоносної системи, залишаються здоровими і неушкодженими.

Лазерна епіляція - протипоказання

Для даної технології є перелік станів, коли вона абсолютно заборонена, і список патологій, при яких її проведення допускається, але попередньо узгоджується з лікарем. Випадки, коли категорично не дозволяється лазерне видалення волосся - протипоказання:

  • онкологічні новоутворення;
  • аутоімунні захворювання;
  • індивідуальна непереносимість випромінювання;
  • цукровий діабет (декомпенсований);
  • вагітність і вигодовування грудьми;
  • соматичні дерматологічні хвороби;
  • інфекційні патології;
  • важкі захворювання крові.

Відносний заборона на проведення лазерної епіляції діє в наступних ситуаціях:

  • свежеполученний загар терміном до 2-х тижнів;
  • загострення хронічних захворювань шкіри (екземи, дерматиту, герпесу або псоріазу);
  • наявність множинних родимок в передбачуваній області обробки;
  • схильність до утворення келоїдних рубцевої тканини;
  • алергія в гострому перебігу;
  • варикозне розширення великих і дрібних вен;
  • респіраторно-вірусні хвороби;
  • присутність механічних пошкоджень шкіри (подряпин, виразок, опіків або саден);
  • недавнє видалення волосся цукровою пастою, пінцетом, воском або ниткою;
  • вік до закінчення пубертатного дозрівання.

Процедура лазерної епіляції

Ефект описуваної методики ґрунтується на здатності меланіну (пігменту, фарбувального волосся), який зосереджений і в стрижні, і в фолікулі, поглинати світло певної довжини. Лазерна епіляція є процес випромінювання хвиль чіткої спрямованості і високої щільності енергії. Під час процедури меланін поглинає випускається апаратом світло, нагрівається під його дією і руйнує:

  • клітини паросткової зони волосяного стрижня (матриксу);
  • навколишні сальні залози;
  • кровоносні і лімфатичні судини, що відповідають за харчування цибулини.

Після лазерної епіляції фолікул гине, а волосся, що росте з нього, випадають разом з корінням. Сам процес обробки шкіри проходить наступним чином:

  1. Епіліруемие області дезінфікуються антисептиком. Якщо у клієнта низький больовий поріг, епідерміс попередньо змащується місцевим анестетиком.
  2. На шкіру наноситься гель, що поліпшує провідність випромінювання і полегшує ковзання лазерної насадки для епіляції.
  3. Майстер підбирає оптимальну інтенсивність і довжину хвилі відповідно до кольору, густотою і товщиною видаляються волосся.
  4. Клієнт і фахівець надягають захисні окуляри.
  5. Лікар прикладає насадку лазерного приладу до шкіри і поступово її обробляє. Епіляція виглядає як яскраві і короткі спалахи, відчувається поколювання і теплом в зоні росту волосся.
  6. Після закінчення проводить гель забирається, шкіра знову очищується і дезінфікується.
  7. Для зняття роздратування і почервоніння на епілірованние зони наноситься заспокійливий препарат, часто - Пантенол.
  8. Через 10-20 хвилин надлишки кошти прибираються серветкою, і лазерна процедура вважається закінченою.

Для досягнення бажаного результату важливо правильно підготуватися до епіляції:

  1. За 14 днів до відвідування салону не засмагати і не висмикувати волосся, припинити прийом антибіотиків.
  2. За три доби не наносити на шкіру будь-яку продукцію, що містить спирт.
  3. За 5-8 годин поголити оброблювані ділянки.

Апарат для лазерної епіляції

У прогресивної косметології використовується 3 види приладів:

  • діодний;
  • неодимовий;
  • олександритовий.

Який лазер краще для видалення волосся, вирішує фахівець на підставі:

  • типу і відтінку шкіри;
  • кольору і густини небажаної «рослинності»;
  • товщини волосяних стрижнів.

Диодная лазерна епіляція

Представлена ​​категорія приладів підходить для обробки тільки світлих європейських типів шкіри. Даний апарат набуває більшість клінік і салонів краси, тому що він недорогий і простий в обслуговуванні, але епіляція доданими лазером має багато недоліків:

  • волосся випадає не відразу, а протягом наступних 2-х тижнів;
  • діаметр світлового пучка занадто малий, що підвищує ризик опіків і наявності пропущених ділянок;
  • неможливо якісно продезінфікувати насадку - вона незнімна.

Епіляція неодимовим лазером

Розглянутий вид пристроїв найпотужніший, тому з його допомогою можна видаляти волосся при будь-якому типі епідермісу, і дуже світлому, і максимально темному. Це єдиний прилад, дозволений для обробки смаглявою і афроамериканської шкіри. Інші переваги, які має неодимовий лазер - епіляція абсолютно безпечна і не викликає опіків, насадка повністю розбирається і дезінфікується.

Недоліки апарату:

  • хворобливість в порівнянні з іншими видами лазерів;
  • не видаляти тонкі і світле волосся;
  • діє повільно, потрібні тривалі і часті процедури.

Лазерна епіляція олександритовим лазером

У цього приладу найширший діаметр світлового пучка і унікальна система охолодження, що забезпечує максимально швидке і безболісне проведення сеансу. Під час лазерної обробки зовнішня частина волосся згорає, тому ефект від їх видалення помітний відразу. Апарат оснащений великою кількістю знімних насадок, які легко дезінфікуються і хімічно стерилізують. Єдиний мінус, що характеризує олександритовий лазер - епіляція можлива тільки на шкірі європейського типу. Для засмаглого і смаглявого епідермісу використовувати його безглуздо і небезпечно.

Який лазер видаляє світле волосся?

Слабо пигментированная «рослинність» краще усувається доданими і олександритовим видом пристрою. Досвідчені фахівці вважають за краще останній тип апаратів, тому що з їх допомогою ефективно видаляються навіть тонкі Пушкова волоски на обличчі. Лазерна епіляція верхньої губи і підборіддя виконується переважно олександритовим приладом завдяки високій швидкості обробки і мінімальної хворобливості процедури. Ще один плюс зазначеної категорії пристрою - не потрібно попередньо голити волосся на обличчі, вони згорять під час сеансу.

Користь і шкода лазерної епіляції

Описана технологія боротьби з ростом непотрібних волосся має багато переваг порівняно з іншими методами їх видалення (ваксингом, шугарінг і висмикуванням пристроєм місце):

  • ефективність;
  • відносна безболісність;
  • довгостроковий результат;
  • безпеку;
  • відсутність запалень і врослого волосся;
  • швидкість.

Негативні наслідки лазерної епіляції розвиваються рідко і при певних обставинах:

  1. Алергічні реакції. Спостерігаються у людей з індивідуальною непереносимістю світлового випромінювання підібраною довжиною хвилі.
  2. Опіки епідермісу. Виникають тільки через погану або несправну систему охолодження в лазерної установки, низьку кваліфікацію або помилки фахівця з епіляції.
  3. Запалення кон'юнктиви, погіршення гостроти зору і світлобоязнь. Патології розвиваються, якщо під час проведення процедури очі не були захищені спеціальними окулярами, а лазерний пучок випадково потрапив на оболонку очей.
  4. Загострення хронічних дерматологічних захворювань, часто - герпесу. Зустрічається у клієнтів з ослабленою імунною системою.
  5. Фолікуліт. Має місце при підвищеній пітливості пацієнта або вродженої схильності до утворення гнійних порожнин.
  6. Гіперпігментація шкіри. Реєструється при неправильно підібраному лазерному обладнанні і довжині хвилі.

Перерахованих проблем легко уникнути, якщо заздалегідь вивчити ринок пропозицій і вибрати салон і майстра з хорошою репутацією і наявністю всіх необхідних сертифікатів. Додатково убезпечити себе можна, дотримуючись правил реабілітаційного періоду після епіляції лазерною установкою:

  1. Чи не засмагати протягом 15-20 днів.
  2. Чи не відвідувати басейни, лазні, не приймати гарячі ванни 72 години.
  3. Не користуватися косметикою зі спиртом.

Який лазер видаляє світле волосся?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: