Статьи

Як вибрати праску для волосся?

  1. Чим відрізняються професійні прасування від побутових?
  2. Покриття пластин прасування
  3. Прасування з іонізацією
  4. Інфрачервоні випрямлячі для волосся
  5. Вибираємо зовнішній вигляд прасування
  6. Температурний режим і ширина пластин

Ще 10-12 років тому загадкові прилади, іменовані утюжками для волосся, можна було зустріти лише на сторінках глянцевих журналів і в дорогих салонах краси. Сьогодні ж прасування для волосся щільно увійшли в життя модниць і поки що навіть не думають залишати її. Поговоримо сьогодні про те, як правильно вибрати праску для волосся, виходячи з основних критеріїв.

Зміст:

  1. Важливі відмінності професійних прасок від побутових.
  2. Які бувають покриття у пластин прасування?
  3. Додаткові можливості: прасування з іонізацією, інфрачервоні.
  4. Зовнішній вигляд.
  5. Про температурному режимі і ширині пластин.

Про температурному режимі і ширині пластин

Вибір правильного прасування - відповідальний момент, від нього буде залежати здоров'я, краса волосся. Зараз, коли вибір величезний і полиці магазинів заповнені великою кількістю прасок для випрямлення, які іноді називають щипцями, випрямлячами особливо важливо не заплутатися і підібрати саме той прилад, який підходить конкретним волоссю.

Чим відрізняються професійні прасування від побутових?

Коли фінанси дозволяють, краще всього купувати праску в професійному магазині для майстрів перукарського мистецтва, які сьогодні є в кожному місті.

Ці прасування більш якісні, розраховані на великі навантаження, служать довше, часто мають регулятор температури, дисплей і продуманий дизайн до дрібниць, а також додаткові пластини-насадки для захисту пальців рук від опіків, відмінно знімають електростатичний заряд.

Чудово себе зарекомендували професійні випрямлячі для волосся Ga.Ma. Якщо немає можливості придбати професійний праску, зупиніть свій вибір на відомих марках.

Покриття пластин прасування

Покриття пластин прасування

  • Перші прасування були з металевими пластинами. Метал непросто нагрівав волосся, домагаючись ефекту випрямлення, а й сильно перепалювати їх. Волосся псувалися, тьмяніли, з часом ставали ламкими і непривабливими. Зараз прасок з металевими пластинами практично не продають.
  • Керамічні пластини не так перепалюють волосся, як металеві, так як дозволяють рівномірно розподілятися тепла по всій поверхні волосся.
  • Турмаліновим покриття (червоні пластини) є щадним і призначене для захисту пошкодженого волосся. Однак для пружних волосся праску з турмаліновими пластинами підійде гірше, ніж праску з класичними чорними пластинами.
  • Є прасування з комбінованим покриттям - кераміка і мармур. Кераміка нагріває і випрямляє, а мармур відразу ж охолоджує пасмо. Невідомо, наскільки цей спосіб є щадним, так як різкі перепади температури негативно позначаються на волоссі і руйнують швидше, ніж якби пасмо остигала природним чином. Відгуків про цей вид прасування дуже мало, щоб робити якісь висновки.

Прасування з іонізацією

Існують прасування з іонізацією. Ця функція в прасування дозволяє домогтися більш гладкої поверхні волосся, надає блиск і краще випрямляє. Але слід пам'ятати про те, що функція іонізації дуже сильно пригладжує лусочки волосся, внаслідок чого візуально волосся виглядають менш об'ємними, ніж зазвичай.

Інфрачервоні випрямлячі для волосся

Призначені для додання волоссю неймовірною гладкості, блиску і збільшення швидкості проникнення, а далі запечатування лікувальних і поживних речовин, які наносяться на трохи вологе волосся. Їх відмінність полягає в тому, що пластини у них різні і не нагріваються.

  • 1 ая - Ультразвукова.
  • 2 ая - Інфрачервона.

Вартість у інфрачервоних випрямлячів волосся вище.

Вибираємо зовнішній вигляд прасування

Вибираємо зовнішній вигляд прасування

При виборі прасування звертайте увагу на зовнішній вигляд пластин - чим більше гладка поверхня (іноді вона може бути майже дзеркальною), тим менше будуть пошкоджуватися волосся за рахунок кращого ковзання і тим краще й ефективніше буде укладка .

Температурний режим і ширина пластин

При виборі прасування зверніть увагу на температуру, до якої нагріваються пластини. Для тонких і пошкоджених волосся не рекомендується використання прасування з температурою вище 180 градусів, для волосся середньої товщини можна використовувати праску, що нагрівається до 190-210 градусів, а для товстих і неслухняного волосся - 220-230 градусів. Ідеальним в цьому випадку є праску з терморегулятором, коли температуру можна підібрати індивідуально досвідченим шляхом.

Визначаючись із шириною пластини, враховуйте, що для укладання тонких і невеликих пасм, наприклад, для випрямлення чубчика, зручніше користуватися праскою з пластинами невеликої ширини (mini). Для довгого волосся зручніше користуватися праскою з широкими пластинами.

На якому б прасування ви не зупинили свій вибір обов'язково використовуйте засіб для захисту волосся від перепалювання - так звану термозахист у вигляді мусу, спрея, легкого крему, краще професійну (Lisap, Indola, Schwarzkopf і інші), а при наявності довгого волосся - захисний засіб для кінчиків волосся. Ловіть топ-порад і рецептів від пухнастості волосся .

(Поки оцінок немає)

Чим відрізняються професійні прасування від побутових?
Які бувають покриття у пластин прасування?
Чим відрізняються професійні прасування від побутових?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: