Статьи

Пральні машини з сушкою: відгуки фахівців і покупців, вибір, підключення »SanDizain.ru

  1. Принцип роботи прально-сушильної машини
  2. Плюси пральної машини з сушкою
  3. Мінуси пральної машини з сушкою
  4. Прально-сушильну машину якого бренду краще вибрати
  5. Пральна машина з сушаркою: відео

Пральна машинка, оснащена сушінням, - додаткова зручність або зайвий головний біль Пральна машинка, оснащена сушінням, - додаткова зручність або зайвий головний біль? При всьому асортименті машин ще один критерій може заплутати вас остаточно. Але іноді буває, що опція сушки потрібна конче, якщо вам незручно сушити білизну на балконі. У статті зібрані відгуки споживачів, думки фахівців, поради для покупців щодо правильного вибору моделі і підключенню «пральки» з функцією сушки.

Принцип роботи прально-сушильної машини

звичайна пральна машина здатна виконувати 3 основні функції:

  • прати;
  • полоскати;
  • віджимати.

Відповідно, прально-сушильна машина може ще й висушити ваше білизна. Технічно головна відмінність «пральки» з функцією сушки від рядового «автомата» - наявність ще одного Тена. У звичайній машинці є тільки один нагрівач - для води, в цій другій ТЕН гріє повітря. Основний нагрівальний елемент розташований в нижній частині апарату, між баком і барабаном. Другий, який використовується для сушки, знаходиться біля бака і нагнітає в нього гаряче повітря.

Принцип функції сушки такий:

  1. Барабан з білизною повільно обертається з боку в бік (для рівномірності).
  2. Нагріте повітря «вижарівает» вологу, проходячи крізь вологу тканину.
  3. Волога збирається в спеціальному відсіку-резервуарі або йде в каналізацію.

Барабан пральної машини з сушкою

Крім другого Тена і резервуара для конденсату машина з сушкою оснащена такими додатковими пристосуваннями:

  • вентилятором з воздуховодом, які «наводять» гаряче повітря в барабан;
  • датчиками вологості (окремі моделі);
  • лопатями в барабані, які перешкоджають злежування білизни.

Порада. Ємність для конденсату - річ корисна, але періодично його потрібно спустошувати вручну. Краще, щоб волога відразу йшла в каналізацію.

Плюси пральної машини з сушкою

Звичайно, сушити білизну на свіжому повітрі приємніше і корисніше. Але що робити, коли розміри вашого балкона не дозволяють розміщувати там багато речей, а на вулиці - пил і вихлопні гази? У таких випадках і стане в нагоді машина з сушильної функцією. Крім того, ця техніка економить час: погладив білизна - і користуйся.

Увага! Існує статистика, згідно з якою така «пралка» економить для власників до 15 год місяць.

Всі ці плюси будуть дуже до речі для сімей з маленькими дітьми. Також сучасні прально-сушильні агрегати мають, наприклад, функцію стерилізації. Якщо у вас грудної малюк і знезараження його речей дуже важливо, можна навіть не стираючи просушити на цій програмі чисту, але залежалу в комоді одяг.

Таким чином, основні позитивні якості «пральки» з сушінням:

  • збереження часу;
  • економія місця;
  • зменшення клопоту по господарству;
  • наявність зручних програм для сімей з малюками.

Пральна машина з сушкою витрачає більше електрики, ніж звичайна

Мінуси пральної машини з сушкою

  1. У вас не вийде випрати речі і в тому ж обсязі їх просушити. Як правило, зазвичай допустима маса білизни для просушування вдвічі менше максимуму завантаження для прання.
  2. Дешевші машинки без датчика вологості не зможуть самостійно визначити ступінь сухості вашого білизни. Відпрацюють програму по таймеру - і «здадуть» вам речі недосушені або пересохлі, а тому сильно пом'яті.
  3. Пересушені речі, які часто «насильно» сушать в машинці, швидше зношуються.
  4. Класичні пральні машини сьогодні мають дуже низький коефіцієнт споживання енергії. Сушка ж на порядок його збільшує. Хочете часто сушити - готуйтеся більше заплатити.
  5. Додаткова функція робить техніку дорожче приблизно в 1,5 рази.

Основні критерії для вибору пральної машини з функцією сушки

Судячи з відгуків, багато хто ставить на чільне місце вартість прального апарату. Ціна такої машинки складається зі стандартних складових:

  • розмір (місткість) барабана;
  • кількість різноманітних функцій;
  • бренд.

У сушильній машині додаються:

  • місткість барабана для сушіння речей;
  • кількість програм сушіння;
  • наявність датчика вологості, який забезпечує «розумну» сушку.

Увага! Ні за що не нехтуйте інструкцією. За статистикою найпопулярніша поломка таких машин - це перевантаження при сушінні. Жодна машинка не зможе висушити все тільки що випрану білизну.

Ціни на пральні автомати з сушильної функцією стартують від 30 тис. Р. Є окремі бюджетні моделі за ціною від 15 тис. Р. з обмеженим функціоналом. Існує ще одна точка зору: ефективніше пральної машини з сушкою працює сушильний автомат . Зазвичай такий агрегат може сушити більше, ніж машинка, та й різнопланових програм у нього більше. Правда, комплект «пралка» плюс «сушарка» обійдеться вам дорожче, ніж комбінована установка, і місця в квартирі займе більше.

Прально-сушильну машину якого бренду краще вибрати

Найчастіше випуск подібних моделей дозволяють собі відомі виробники. Апарати китайських брендів на ринку знайти непросто. Однак і серед всесвітньо відомих марок є товар, якість якого викликає нарікання у споживачів. Втім, є і надійні представники в різних цінових категоріях.

Найдоступніші за ціною «пральки» з сушінням виробляють Candy, Indesit , Samsung , Ardo, Ariston, LG, Siltal, Beko. «Збити» ціну виробникам вдається за рахунок скорочення кількості функцій і для сушіння, і для прання. Крім того, всередині їх моделей, як правило, немає високоякісних деталей: з замінюють бюджетні аналоги. Відповідно, довговічність таких машин невисока - в середньому 4-5 років. Тут як повезе: за відгуками, Indesit може пропрацювати без великих потрясінь і 10 років, а ось Samsung нерідко починає «робити нерви» своїм власникам вже на другому році експлуатації.

Пральна машина з сушкою Samsung

У середній ціновій категорії вагоміші гравці техноринка: Electrolux, Kaiser, Bosch, Whirlpool, Zanussi, Gorenje, Siemens. Ці машини наділені великою кількістю корисних функцій: захист білизни від зминання, автоматичне відключення при форс-мажорів і т.д. Це - нормальні машини з достатнім функціоналом і хорошою надійністю. Апарати в цілому служать до 7-9 років.

У люкс-категорії вибір брендів невеликий: німецькі компанії преміум-класу Miele, Aeg і апарати Frigidaire, Amana, які використовуються в міні-пралень. Останні родом з США, а там на цьому «собаку з'їли». Подібні пральні машини встановлюють в лаундрі-комплексах - загальних кімнатах для прання білизни. Комфорт від користування такими машинами непорівнянний з будь-якими іншими. Але головне, вони надійні і служать не менше 10-15 років при нормальному зверненні. На форумах можна прочитати навіть про 30-літньому стажі агрегатів.

Секрет в принципово іншому пристрої. У них:

  • відсутні нагрівачі;
  • немає пристроїв термоавтоматікі;
  • цикл прання в дбайливому режимі втричі коротше.

Коштують такі машини дорого - від 50 тис. Р., І це найменші по місткості. Не засмучуйтеся, якщо агрегат вам не по кишені, адже кожна покупка повинна відштовхуватися не тільки від ваших потреб, а й можливостей.

Пральна машина з сушаркою: відео

Пральна машина: фото

Пральна машина: фото

Але що робити, коли розміри вашого балкона не дозволяють розміщувати там багато речей, а на вулиці - пил і вихлопні гази?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: