Статьи

У Києві відкрили Гаванський міст (фоторепортаж)

У Києві відкрили Гаванський міст (фоторепортаж)

Сьогодні в Києві була запущена в експлуатацію перша черга Подільського мостового переходу через Дніпро - відкрито рух по Набережно-Хрещатицькій естакаді і Гаванському мосту в обидва напрямки. Це суттєво розвантажить транспортні магістралі, що з'єднують Оболонь, Троєщину та Вигурівщина з центром столиці. Крім того, шлях стане коротшим на 4 км. Якщо раніше в цьому напрямку могло одночасно проїжджати 8-9 тис машин на годину, то з сьогоднішнього дня - 14 тис.

На урочистій церемонії з нагоди відкриття руху був присутній прем'єр-міністр України Микола АЗАРОВ. Він порадів за киян і подякував керівництву і співробітникам Публічного акціонерного товариства «Мостобуд» за будівництво об`єкту з випередженням графіка.

«Я перш за все хотів би подякувати нашим будівельникам, які працювали в три зміни, дуже напружено і відповідально, розуміючи, що вирішення цього завдання полегшить життя наших киян», - зазначив М.АЗАРОВ.

Другу чергу мостового переходу - від вул. Набережно-Хрещатицької до пр. Ватутіна, планується ввести в експлуатацію в першому півріччі 2012 року - до проведення «Євро 2012», а повністю завершити об'єкт - до 2013 року.

Роботи по будівництву Подільського мостового переходу через Дніпро почалися в 1993 році, проте в 1994 були припинені. Відновлення робіт відбулося в 2003 році. Очікується, що після закінчення будівництва довжина мостового переходу від вул. Межигірській до бул. Перова складе 7,04 ка, проектна пропускна здатність - 60 тис. Автомобілів на добу. Мостовий перехід розрахований на одночасний рух автотранспорту по 6-ти смугах і метро. Кошторисна вартість об'єкта - 9,1 млрд грн.

У Києві це перша монолітна естакада, а в Україні - перша, побудована вітчизняною компанією. Її переваги в тому, що при будівництві не використовувалися ні металеві ні залізобетонні опорні балки. Зараз компанію «Мостобуд» запрошують до Мінська для будівництва подібних споруд.

Голова наглядової ради «Мостобуду» Володимир ПРОДІВУС запевняє, що можливості компанії дозволяють будувати об'єкти відповідно до міжнародних стандартів і з гарантією на 100 років. Він каже, що з приходом нової влади складні часи для мостобудівників закінчилися. «Ми відчули, що час безвідповідальних обіцянок минув. У нинішньої влади слова не розходяться з ділом », - сказав він. Почалося регулярне фінансування об'єктів і налагоджений контроль за використанням коштів. При збереженні стабільності фінансування «Мостобуд» готовий в терміни і навіть раніше здавати в експлуатацію всі заплановані об'єкти.

«Мостобуд» обіцяє завершити будівництво нової транспортної розв'язки на Московській площі столиці до 15 грудня. Компанія продовжує будівництво автотранспортної магістралі через Дніпро в Запоріжжі і реалізацію інших інфраструктурних об'єктів.

*** Публічне акціонерне товариство «Мостобуд» - будівельна компанія широкого профілю, лідер серед мостобудівних організацій в Україні і в країнах СНД.

За більш ніж 60 років компанією побудована більшість мостів в Україні, в тому числі в Києві - Міст метро, ​​міст імені Патона, Парковий, Дарницький, Московський і Південний мости, мостові споруди на автобані Київ-Одеса і в інших регіонах країни.

Добре відома марка мостобудівників в ближньому і далекому зарубіжжі - в російському Заполяр'ї, на БАМі, у В`єтнамі, Лівані, Анголі, Сирії, Туреччині, Афганістані, Чехії, Фінляндії, Прибалтиці.

Сьогодні «Мостобуд» є генпідрядником на будівництві позакласних мостових споруд - Подільського мостового переходу через Дніпро в Києві і автотранспортної магістралі через Дніпро в Запоріжжі. Також «Мостобуд» будує житло, портові та інші складні інфраструктурні споруди.

Сергій Куций

Фото Олександра Синиці / УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: