Статьи

Як оновити поношений м'які меблі → Статті та поради від Divani.ua

  1. Декорування меблів
  2. Заміна оббивної тканини

23 травня 2014 р

Настає момент, коли улюблена, зручна і колись дуже красива м'які меблі втрачає свій вигляд, починає скрипіти, сидіння стає тонким і жорстким, а оббивка просто протерлася Настає момент, коли улюблена, зручна і колись дуже красива м'які меблі втрачає свій вигляд, починає скрипіти, сидіння стає тонким і жорстким, а оббивка просто протерлася. Можна, можливо купити нові меблі , Але якщо до старої існує прихильність або подобатися саме цей дизайн, або просто на покупку нових меблів немає грошей, то є вихід! Це відреставрувати поношений меблі, подарувавши їй новою життя.

Реставрація може бути повною - з заміною деяких кріплень, настилу і самої оббивки. І часткової - змінюється тільки оббивка. Ще простіше буде недоліки старих меблів декорувати.

Декорування меблів

на стару меблеву тканину можна нашити красиві заплатки, підібравши колір і малюнок, що поєднуються з основною тканиною або зіграти на контрасті. З відповідного матеріалу викроюються заплатки відповідного розміру (форму можна придумати будь-яку) і вшиваються на пошкоджені місця Обметочніе швом. Зробити так можливо в тому випадку, якщо потертостей трохи і вони невеликі. Якщо площа, яку потрібно приховати, велика, та ще й підлокітники погані, то буде краще пошити або купити чохли для всього комплекту меблів. Як доповнення та нового аксесуара можна додати декоративні подушки, а також можна декорувати м'які меблі латками.

Заміна оббивної тканини

Потрібно розрахувати необхідну кількість матеріалу, виходячи з розмірів меблів. Матеріал можна вибирати практично будь-який, будь то штучне хутро, плюш, гобеленові полотно або спеціальна обивочная меблева тканина.

Починають обтяжку з розбору меблів на складові частини. Стару тканину можна зняти і використовувати як викрійку, але можна її і не знімати, а виробляти обтяжку по верх неї. Кріпиться нова тканина степлером для меблів.

Заміна кріпильних деталей проводиться шляхом зняття старих і монтування нових. Настил змінюється дуже просто. За розміром вибирається матеріал і вкладається.

Дерев'яним підлокітникам і ніжок теж можна надати оновлений вигляд. Наждачним папером слід зачистити їх поверхню, обробити шпаклівкою для дерева і покрити шаром морилки, а потім лаком.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: