Статьи

Вишивка стрічками "Маки"

  1. Майстер-клас «Маки, вишиті стрічками»

Представляємо вашій увазі майстер-клас про вишивку маків стрічками. З нього ви дізнаєтеся, як можна красиво оформити панно в цій цікавій техніці і освоїте кілька базових прийомів вишивки стрічками.

Майстер-клас «Маки, вишиті стрічками»

  1. Підготуйте всі необхідні для роботи матеріали: тканина-основу, атласні стрічки (широку червону і вузьку стрічку або шнур зеленого або золотистого кольору), голки для вишивання, а також бісер - чорний і білий (жовтий). Також вам знадобиться малюнок, по якому ви будете робити вишивку (його цілком можна накидати самостійно). Вишивка стрічками для початківців передбачає нескладний малюнок маків.
  2. Намітьте на тканини малюнок (простим олівцем, маркером для тканини або звичайним дрібному). Орієнтуючись на нього, вишийте бісером серединку першої квітки. Витончено виглядає чорна «оксамитова» серединка і контрастного кольору відблиски.
  3. Візьміть відрізок червоної стрічки шириною 2,5-3 см і довжиною близько 10-15 см (в залежності від бажаної величини квітки) і прошийте дрібними стібками уздовж лінії зрізу. Використовуйте червону нитку в тон стрічці.
  4. Потім «поверніть» і прокладете дрібні вільні стежки вздовж всієї стрічки, по колу.
  5. Стягніть цей шов і прикладіть майбутній квітка до серединки - внутрішня окружність маку повинна бути приблизно такого ж розміру, як і зовнішня окружність бісерної серединки.
  6. Тепер потрібно з'єднати лінії обох кіл акуратним швом. Одна прошита подібним чином стрічка утворює одну квітку маку. Намагайтеся, щоб вигини стрічки красиво лягали хвилями, надаючи їм максимальну схожість зі справжнім маком.
  7. Зовнішній край маку можна залишити як є, а можна пришити в декількох місцях потайним швом до тканини - так квітка вийде більш розкритим.
  8. Ось як буде виглядати на даному етапі зворотний бік тканини.
  9. Настала черга бічних квітів. Для них використовуйте стрічку трохи коротше.
  10. Краще спочатку виконати самі пелюстки, а потім вже братися за серединку, оскільки вона буде овальної форми.
  11. Стебла маку можна вишивати за допомогою голки з широким вушком, виводячи стрічку на виворіт, а можна кріпити до зовнішньої сторони тканини потайними стібками.
  12. На кінчиках довгих стебел вишиваємо пелюстки «заднього плану». Для цього досить зробити несколькостежков «вперед голку».
  13. Додаємо пару контрастних пелюсток того ж кольору, що і стебла, як би приховують червоні пелюстки.
  14. І на завершення роботи вишиваємо біля стебел квітки дрібні листочки.

Як бачите, вишити маки атласними стрічками зовсім нескладно. Бажаємо вам удачі в освоєнні нової рукодільний техніки !

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: