Статьи

Де взяти гроші на подорожі?

  1. зміст
  2. Ставте досяжні цілі
  3. Розрахуйте бюджет
  4. робіть накопичення
  5. підтримуйте мотивацію
  6. На чому можна заощадити
  7. Схожі статті

На жаль, як би романтично звучало слово «подорож», воно не позбавлене матеріальної складової. Гроші потрібні на оплату квитків, проживання, культурну програму. Здійснити плани на відпустку допомагають чітко поставлені цілі, розумна економія і позитивна мотивація. Універсальні поради по накопиченню коштів для подорожей та інших приємних речей. На жаль, як би романтично звучало слово «подорож», воно не позбавлене матеріальної складової

зміст

Дуже часто можна почути фразу «У мене немає грошей на подорожі». Кажуть її люди з різною зарплатою. Звичайно, якщо грошей вистачає тільки на базові потреби, то варто задуматися про збільшення доходу. В іншому, проблема полягає в невмінні планувати особисті фінанси.

Ставте досяжні цілі

Ви можете мріяти про кругосвітню подорож, але набагато реальніше купити авіаквиток в Берлін або з'їздити на вихідні в Ригу . Реальні цілі роблять їх досягнення легше і швидше.

Розрахуйте бюджет

Складіть попередній бюджет подорожі. Дізнайтеся скільки коштують авіаквитки , готель , Додайте до цього суму на харчування, екскурсії , Закладіть 5-10% на додаткові витрати і сувеніри. Не забувайте про збори в дорогу: покупку сезонного одягу, засобів для засмаги, нового валізи і т.п. Не варто орієнтуватися на найнижчі ціни, краще мати невеликий запас грошей, ніж опинитися в ситуації, коли їх не вистачає.

робіть накопичення

Створіть свій власний «відпускної фонд» і регулярно вносите в нього гроші. Комфортний рівень заощаджень становить 10-15% від щомісячного доходу. Відкладайте все додаткові заробітки: премію, підробітку. Гроші краще зберігати на річному банківському депозиті з можливістю поповнення і часткового зняття. На вклад будуть нараховуватися невеликі відсотки (додатковий стимул до накопичення).

В якій валюті відкрити депозит залежить від країни вашого подорожі. Рублі, швидше за все, знадобляться для покупки авіаквитків, бронювання проживання та витрат по підготовці до поїздки. Валюта потрібна для оплати на місці: харчування, екскурсії, шопінг, внутрішні переїзди, розваги. Вигідніше мати два депозиту: один рублевий, другий в євро (для Європи) або в доларах (для США).

Найголовніше, що гальмує накопичення - це взяті кредити або гроші в борг. Постарайтеся якомога швидше розрахуватися з усіма боргами і не беріть кредит на подорожі. Також не варто самим давати в борг, адже гроші можуть не повернути.

підтримуйте мотивацію

Мало кому подобається збирати і економити, особливо коли до заповітної мети не так близько. Зробіть так, щоб вас оточувала і мотивувала атмосфера подорожі. Розвісьте в будинку барвисті фотографії обраного місця відпочинку, поставте заставку на комп'ютер, поміняйте мелодію на телефоні. Влаштовуйте кулінарні вечори і кіноперегляди по темі вашого подорожі. Навіть маленький календарик з Ейфелевою вежею в гаманці здатний підняти настрій і запобігти незаплановану покупку.

На чому можна заощадити

  • Плануйте свої подорожі самостійно. Шукайте вигідні ціни на авіаквитки , Зупиняйтеся в апартаментах замість готелів (так ви заощадите на харчуванні), подорожуйте в міжсезоння.
  • Купуйте речі в дорогу на розпродажах. Робити покупки в поїздках буває не тільки приємніше, але і вигідніше з поверненням податку tax free .
  • Скоротіть витрати на розваги та подарунки. Вечеря в ресторані або додатковий день відпустки? Поїздка на море може бути відмінним подарунком на день народження або святкову дату.

Зробіть подорожі своїм пріоритетом, і тоді вам буде легше зібрати потрібну суму на здійснення своєї мрії.

Схожі статті

Конструктор самостійних подорожей
12 порад як купити дешеві авіаквитки
Ефективне бронювання на booking.com
Що подарувати мандрівникові?

Вечеря в ресторані або додатковий день відпустки?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: