Статьи

15 способів приховати зайву вагу під час фотозйомки повних людей

Перше, що спадає на думку, коли зайва вага на фотографії кидається в очі - відкрити Photoshop і запустити фільтр «Пластика». Однак для професійного фотографа цей спосіб малоефективний, оскільки будь-якого повного людини можна сфотографувати так, що на знімку він буде виглядати стрункіше, ніж в реальному житті. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як приховати недоліки зовнішності ще при зйомці. Я постаралася зібрати в цій статті всі основні принципи.

1. Довгофокусний об'єктив . Щоб уникнути спотворення пропорцій тіла, використовуйте телеоб'єктив з фокусною відстанню від 85 мм. При менших фокусних відстанях модель на знімку може виглядати повніше.

2. Крупний план. Чим менше особливостей фігури виявиться в кадрі, тим краще. Найпростіший спосіб цього уникнути - зробити фотографії з наближенням. Уникайте ростових портретів. Починати потрібно з фотографій по пояс, переходячи до грудним і лицьовим портретів. Перевага великих планів також в тому, що клієнти дуже їх люблять. 75% фотографій в остаточному замовленні багатьох фотографів - це лицьові і грудні портрети.

Наприклад, на цьому знімку фотограф Джемі Векслер (Jamie Wexler) успішно поєднав два згаданих прийому:

Кадр знятий за допомогою об'єктива з фокусною відстанню 200 мм. Крім того, фотографія обрізана таким чином, що всі недоліки фігури дівчата не видно. Зверніть також увагу, що наречена тягнеться до нареченого, в результаті чого розглядалися можливі складки на її шиї, і профіль виглядає більш акуратно.

3. Що малює світло. Щоб приховати недоліки фігури, моделі краще відвернутися від основного джерела світла. По-перше, напівоберт - кращий ракурс для зйомки людини із зайвою вагою, по-друге, при розвороті фігура буде перебувати в тіні, що додатково приховає її недоліки. В результаті такого півоберту особа також виявиться в тіні, тому моделі потрібно повернутися обличчям до світла, при цьому не розгортаючи корпус тіла. Приклад такого освітлення показаний на фотографії нижче.

Для зйомки лицьових портретів потрібно використовувати тіньової напівоберт. Детально про те, що це таке, розказано в статті про основні схемах освітлення .

4. Модель повинна стояти. Якщо у моделі велика постать, їй краще фотографуватися стоячи. У позі сидячи можуть проступити складки на животі, а стегна будуть здаватися повніше.

5. Ракурс. Людей із зайвою вагою краще фотографувати під великим кутом. Поза може бути звичайною, моделі потрібно просто підняти голову і подивитися в камеру, яка повинна знаходитися вище рівня її очей. Таким чином можна позбутися від складок на шиї і другого підборіддя. Однак стежте за композицією : Такий ракурс для зйомки повних моделей використовується дуже часто, і кадр може вийти нецікавим. Проявіть кмітливість: добре працюють різні варіанти кадрування і цікавий фон.

Цей спосіб підходить як для грудних портретів, так і для фотографій в повний зріст. Оскільки ви знімаєте з верхньої точки (потрібно піднятися на лаву або сходи), недоліки фігури частково ховаються плечима і головою моделі.

Для зйомки цього кадра використаний верхній ракурс. Крім того, модель злегка розгорнута від камери. Зверніть увагу також на те, що фотограф прибрав зоровий акцент з повних плечей нареченої - погляд тепер приваблюють не плечі, а руки нареченого.

6. Не знімайте в фас. Модель завжди виглядає повніше, ніж вона є насправді, якщо корпус тіла розгорнуто прямо на камеру. Щоб модель виглядала стрункішою, їй потрібно 1) відвернутися від камери в підлогу обороту, 2) повернути плечі і голову назад на камеру, залишивши розгорнутими від камери тільки стегна. Цю позу добре ілюструє вже наведена вище фотографія:

7. Слідкуйте за поставою моделі. Нагадуйте клієнтові про те, що спина повинна бути рівною. По-перше, це сильніше виділяє груди, по-друге - розгладжує складки на животі.

8. Слідкуйте за підборіддям. Щоб друге підборіддя не видав себе при зйомці на рівні очей моделі, попросіть модель злегка нахилити корпус тіла вперед і при цьому також нахилити підборіддя. Слідкуйте за тим, щоб модель не задирала голову (деякі люди помилково вважають, що це допоможе їм позбутися від другого підборіддя на фотографії).

9. Руки. Руки можна або витягнути уздовж тіла (при цьому стежте, щоб вони не просто висіли, а обтікали фігуру моделі: руки повинні мати форму кривих, а не прямих ліній - тоді вони дійсно будуть худіть), або заховати за спиною.

10. Ноги. Експериментуйте з положенням ніг. В якості основи можна запропонувати класичну позу: одна нога злегка виведена вперед і прикриває собою іншу. Приклад поєднання прийомів для рук і ніг:

11. Лінії тіла. Добре працюють різні вигини в формі S-подібної кривої і будь-які непрямі лінії. Що таке S-подібна крива в позі, показано нижче:

12. Ретро-стиль. Одяг в ретро-стилі може підкреслити пишність моделі з кращого боку. Будь-які цікаві деталі в одязі можуть зняти акцент з фігури на себе.

13. Довгий рукав. Щоб модель на фотографіях здавалася стрункішою, нагадайте їй про те, що для фотосесії краще вибрати одяг з довгим рукавом або, щонайменше, з закритими плечима.

14. Якщо мова йде про зйомку двох і більше моделей (наприклад, весільної фотозйомки ), Видрукуйте струнку модель так, щоб вона прикривала собою повного людини. Цей прийом успішно використаний для двох наступних фотографій. Наречений розташований ближче до камери і закриває собою наречену:

А для цього кадру фотограф також попросив наречену оповити руками шию нареченого, в результаті чого її руки і плечі стали візуально менше:

15. Не зберігайте фігури з великою поверхнею. Якщо клієнт вирішив присісти, при зіткненні з поверхнею стільця ноги стануть візуально повніше, тому не знімайте таку позу в фас. Однак варто моделі розвернутися і перенести вагу на одну ногу, кадр стане естетичним. На малюнку нижче показано відмінність між такими позами. Зліва - неправильний варіант. Нога «сплющена», її форма візуально деформована. Праворуч - правильний варіант. Нога зберегла природну форму.

Для наочності буде незайвим продемонструвати, як виглядала б симпатична наречена з фотографій вище, якби фотограф не прийняв до уваги особливості її фігури:

І, нарешті, будьте ввічливі і ставитеся до моделі з повагою. У поведінці фотографа не повинно бути ні найменшого натяку на те, що його бентежить зовнішність моделі. Крім того, якщо ви бачите, що модель сама соромиться своїх недоліків, постарайтеся зробити їй щирий комплімент.

з вашого сайту.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: