Статьи

Як підібрати кольори для вишивки

  1. Кольорові палітри по фото
  2. Робота з колірним кругом
  3. Палітри улюблених принтів
  4. Вивчайте палітри від Інституту кольору Pantone

Зізнаємося чесно, далеко не всі ми володіємо вродженим художнім чуттям і бездоганним відчуттям кольору. Причому, при цьому ми цілком непогано можемо поєднувати кольори в одязі, з легкістю складемо чудовий букет з самих різних квіточок і гілочок і без запинки відзначимо, що штори до інтер'єру кімнати рішуче не підходять! Але ... коли справа доходить до створення картини з нуля, ми губимося - як вибрати, як зібрати всі ці нескінченні кольори і відтінки в єдине ціле, щоб вони дійсно заграли?

З цієї точки зору вишивка хрестиком підтверджує свою «народність» - вам не потрібно забивати собі голову такими проблемами, дизайнер все продумав за вас, а вам залишається тільки придбати необхідні кольори по що додається до схеми ключу. Але що робити, якщо немає ніякої схеми і немає ніякого ключа, якщо ви повністю надані своїм художнім смаком, і у вашій майбутній вишивці повинні будуть змішатися кольори і відтінки, які ви начебто «відчуваєте», але точно назвати і підібрати не можете? Є кілька способів!

Кольорові палітри по фото

Ви напевно не раз бачили такі палітри, і якщо ви раніше ніколи не думали про їх прикладному застосуванні у вишивці, зараз саме час взяти цю ідею на озброєння!

Зверніть увагу, існує два типи сайтів, які працюють з такими палітрами: одні пропонують вже готові палітри (наприклад, http://color.romanuke.com/ ), А інші пропонують створити палітри з завантажених фотографій (наприклад, http://www.pictaculous.com/ ). Обидва вони можуть бути вам однакові корисні: перший для натхнення, якщо ви ще не знаєте точно, що хочете вишити, і шукаєте яскраве поєднання, яке зачепить з першого погляду, і другий - якщо ви хочете виокремити конкретні відтінки з, скажімо, фотографії реального квітки , щоб використовувати ці поєднання в вишитому варіанті цього квіточки.

Робота з колірним кругом

Теорія кольору і колірної коло заслуговують окремої статті, але в рамках нашої сьогоднішньої розмови хочеться відзначити швидкий і безпрограшний лайфхак, який напевно стане вам у пригоді, а саме використання компліментарних квітів! Комплементарними або додатковими, контрастними, називаються кольору, розташовані на протилежних сторонах колірного круга.

Фото: kedishop, pinterest, Anthropologie

Синій і помаранчевий? Ці кольори так далекі один від одного, що в перший момент можна подумати, що вони ні за що не будуть поєднуватися, проте, підкоряючись правилом компліментарних квітів, вони відмінно виглядають один з одним.

Палітри улюблених принтів

Палітри улюблених принтів

Знаходьте і зберігайте сподобалися принти модних будинків і брендів - колірні поєднання в них апріорі вдалі! У моєму прикладі шовкові шарфи від Liberty, які мені дуже подобаються, і по ним дійсно наочно видно, які кольори і в яких пропорціях забезпечують вау-ефект.

Вивчайте палітри від Інституту кольору Pantone

Вивчайте палітри від Інституту кольору Pantone

кожен сезон Pantone пропонує палітру кольорів, які будуть на піку моди, і навіть якщо вишивальниць гонитва за модою не дуже цікавить, ці палітри дуже корисні: по-перше, ви отримуєте (естетичне задоволення) вже готовий набір відтінків, які відмінно між собою змішуються, по-друге , ви, не помічаючи того, розвиваєте своє почуття кольору. На особливу увагу заслуговують назви і опису кольорів - «Курний кедр», «Рожевий кварц», «Глибоководний синій». Поезія, що не кажи!

Автор матеріалу: Червона нитка

Коли справа доходить до створення картини з нуля, ми губимося - як вибрати, як зібрати всі ці нескінченні кольори і відтінки в єдине ціле, щоб вони дійсно заграли?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: