Статьи

Як вибрати постільну білизну: поради та хитрості

  1. Увага до деталей
  2. Як правильно вибрати постільну білизну?
  3. Підбираємо якісний матеріал
  4. Особливості вибору білизни для дитини
  5. змішані комплекти
  6. Льон в пріоритеті
  7. витончений шовк
  8. оцінюємо пошив
  9. Що потрібно знати про щільність тканини
  10. Про вибір кольору
  11. Вибираємо розмір, модель

Наш сон прямо залежить від якості постільної білизни. Звичайно, це фактор не єдиний, але один з головних. Як би привабливо не виглядали синтетичні простирадла і наволочки, спати на них вкрай незручно: сповзають, ковзають, скручуються. Тому вибір постільної білизни - справа відповідальна. Будь-комплект аксесуарів для сну повинен відповідати певним вимогам, яким, розповідаємо докладно.

зміст Розгорнути

Увага до деталей

Перерахуємо кілька важливих властивостей, від яких залежить ваш комфорт:

  • Гігроскопічність матеріалу. Він повинен бути натуральним, швидко вбирати вологу, пропускати повітря.
  • Щільність тканини. Постільна білизна досить часто піддається пранню, поступово стоншується, тому, чим щільніше матеріал, тим довше він прослужить.
  • Розмір комплекту. Чи не вгадати розмір - це постійно мучитися під зім'ятим в підодіяльнику ковдрою і поправляти вічно скочується в трубочку коротку простирадло. Уважно вибирайте розмір кожного предмета, що входить в комплект.

Колірні переваги - як кому подобається. Любіть соковиті фарби - переконайтеся в якості барвників, адже мальовничий комплект після першого прання запросто може перетворитися в злиняти ганчір'я.

Важливо! Інтенсивність кольору з лицьового боку тканини не повинна надто відрізнятися від забарвлення з боку виворітного.

Тепер поговоримо про те, як не помилитися у виборі при покупці.

Як правильно вибрати постільну білизну?

Серйозний виробник обов'язково потурбується, щоб ви дізналися про виріб якомога більше. Зверніть увагу і на упаковку, де має бути вказано найголовніше: розмір кожного предмета, інформація про щільність тканини, як колір. А тепер докладніше зупинимося по кожному пункту.

Підбираємо якісний матеріал

Постільна білизна може бути бавовняним, лляним, шовковим або ж синтетичним. Часто зустрічається поєднання декількох видів тканини в різних пропорціях, але в будь-якому випадку краще все-таки віддати перевагу матеріал саме натуральний.

Особливості вибору білизни для дитини

Зупиніться на бавовні. Це і бязь, і сатин, і батист, і ситець. Перераховані види тканини створюються за допомогою різних технологій крутіння і переплетення ниток. Вони відрізняються між собою за якістю поверхні і щільності, але всі вони чудово вбирають вологу, не електризується, витримують велику кількість прань.

змішані комплекти

Вас може зацікавити комплект, зшитий з бавовняного матеріалу з додаванням поліестеру. Він і коштує дешевше, і нитка міцніше буде. Однак будьте готові, що за менші гроші ви придбаєте істотні недоліки: адже тканини з додаванням синтетики електризується, скочуються, липнуть до тіла. Ніякої синтетичний матеріал за якістю не замінить натуральний.

Льон в пріоритеті

Лляної комплект прослужить вам довго, адже тканина славитися підвищену міцність. Деякі господині лякаються жестковатой тканини, але вона прекрасно «дихає», зігріває, не викликає алергії.

витончений шовк

Шовковий постільний комплект обійдеться недешево, якщо виріб дійсно якісне, натуральне. Справжні шовкові простирадла прекрасно пропускають повітря, вбирають вологу, не ковзають. Такі постільні приналежності викликають приємні емоції при одному тільки погляді на них, навівають романтичний настрій, заспокоюють, умиротворяють.

оцінюємо пошив

Простирадло або підодіяльник не повинні мати швів, будь-яких стиків посередині, адже виріб з цільного полотна і міцніше, і зручніше. Нитки для шиття повинні бути підібрані в тон тканини, не стирчати по кутах виробу.

Гарне білизна обов'язково прошивається подвійним швом, що приховує краю тканини.

Що потрібно знати про щільність тканини

Показник щільності вище - якість виробу краще. Наприклад, сатин може витримати до 200 прань і не втратити благородного шовкового лиску. Але як вибрати постільну білизну з сатину і не потрапити в халепу? Звернути увагу на ту ж щільність: вона повинна бути не менше 120, а краще і все 180 ниток на кв. см.

Найнижчу щільність має батист (до 30 ниток), ось тому його краще не прати часто. Якісне бавовняне, лляне білизна налічує 50-65 переплетень, натуральний шовк - 120-180 ниток.

Про вибір кольору

Не завжди постільна білизна соковитих відтінків виявляється хорошим вибором: є небезпека, що сама тканину під час першого ж прання злиняє або, того гірше, ви можете вранці виявити на собі всі кольори веселки, так що краще зупинитися на спокійних кольорах.

Все-таки хочеться що-небудь екстравагантне? Обов'язково знайдіть на упаковці шкалу міцності барвника і виберіть показник не нижче «четвірки». Або гарненько потріть долонею об тканину і подивіться, чи не забарвилася чи шкіра. Комплект яскравого кольору може мати хімічний запах - це свідчить тільки про погану якість барвника.

Гарне виріб повинен пахнути тільки текстилем, а не хімією, особливо врахуйте це під час вибору постільної білизни для новонароджених.

Якщо хочете зберегти інтенсивність кольору матеріалу, зверніть увагу і на рекомендації по температурі прання: чим вище градус, тим краще якість барвника.

Вибираємо розмір, модель

Отже, матеріал підібрали, з щільністю визначилися, вибір кольору зробили, залишається уточнити розмір. Різні країни пропонують свої стандарти білизни, хоча на упаковці можуть бути вказані вже звичні для нас позначки, що комплект, наприклад, має півтораспальними ( «1,5-bed») або двоспальний ( «full») розмір. Тому довіряйте тільки цифрам і звертайте більше уваги на показники ширини, довжини кожної речі, що входить в комплект. Отже, не полінуйтеся перед шопінгом записати довжину і ширину улюбленого ковдри і подушки, щоб ніякі імпортні вироби вас не збили з пантелику. А ось розмір вітчизняного постільної білизни підвести не повинен: все шиється по одному стандарту.

Трохи про моделі: найзручніша - «глуха», тобто без прорізів в незручних місцях, куди так і норовить залізти нога або заплутатися рука. Бійтеся наволочок, підковдр з гудзиками або блискавками, адже такими фіксаторами легко подряпати і травмувати шкіру. Здорового вам сну на правильно обраному постільній білизні, а розмір наволочки нехай обов'язково збігатиметься з габаритами вашої улюбленої подушки!

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс.Дзен! Натисніть "Підписатися на канал", щоб читати Hozsekretiki.ru в стрічці "Яндекса"

загрузка ...

Як правильно вибрати постільну білизну?
Але як вибрати постільну білизну з сатину і не потрапити в халепу?
Все-таки хочеться що-небудь екстравагантне?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: