Статьи

Акварельні фарби

  1. Акварельний техніка Акварель - одна з найскладніших живописної техніки, потрібно багато і наполегливо...
  2. За що я люблю акварельний техніку?
  3. Акварельні фарби

Акварельний техніка

Акварельний техніка

Акварель - одна з найскладніших живописної техніки, потрібно багато і наполегливо працювати перед тим, як будуть досягнуті добрі результати. Під час навчання я багато малювала аквареллю, не знаю чому, але вона запала мені в душу. Згодом пріоритети змістилися в бік інших видів живопису. Але, тим не менше, я до сих пір багато малюю аквареллю і мені є що розповісти.

Думки які я хотіла б описати в коротеньких трьох пунктах:

  1. Призначення акварельних фарб;
  2. За що я люблю акварель;
  3. Які акварельні фарби краще придбати;
  4. Маленька презентація моїх натюрмортів.

Введення в світ акварельних фарб

Палітра після тривалого використання, але світлі сектора практично не займані.

Суть акварелі (лат. Acua - вода) - це прозорість і легкість, вона по праву носить звання найскладнішою живописної техніки. В акварелі є свої правила змішування кольорів, також в ній зовсім не потрібні білила. Замість них використовується сам папір, щоб зробити ділянку світлим - потрібно використовувати більше води і взяти на пензлик менше фарби. Вода розтечеться по папері і буде вбиратися, а робочу ділянку почне повільно засихати, враховуючи що ми набрали малу кількість фарби на пензлик - елемент вийде світлим. Про це немає сенсу розповідати, неможливо описати всю магію яка відбувається в цей момент, напевно це і підкупило мене, коли я сиділа ночами над акварельними малюнками.

Складно передбачити, як поведе себе барвиста вода на папері.

З цього виходить, що на відміну від олійного живопису, в акварелі практично повністю відсутнє таке поняття, що можна переробити роботу. Адже верхній шар завжди утемняет і забруднює малюнок, а висвітлити темні ділянки в акварельного картині - неможливо, а якщо спробуєте, то зробите тільки гірше. Перш ніж зробити перший мазок, художник вже повністю представляє готову картину і діє по кроках, акварель строга, але справедлива і не прощає грубих помилок. Коли промах помічений на дуже ранньому етапі, слід швидко стерти всю роботу губкою або великий пензлем. Від таких маніпуляцій залишиться легкий, блідий відтінок, але через деякий час, давши акварельному листу висохнути - можна починати писати знову.

За що я люблю акварельний техніку?

Акварель по мокрому папері, автор - Endre Penovac.

Мокра папір, пензель сповнена фарби - це невід'ємні складові акварельного техніки. Вона дійсно дуже непроста, правильно відчувати і вирішувати потрібний рівень вологості може тільки досвідчений художник. Якщо мазки наносяться на занадто мокру поверхню, то колір разбеляется або просто розчиняється в воді. Художники іноді використовують стару і дуже цікаву техніку, щоб поверхня залишалася вологою, а мазки були м'якими - під неї кладуть мокру тканину (бажано вовняну, білу). В такому випадку тканина не стикається з полотном, але волога з ганчірочки йде на папір.

Початківці акварелісти найчастіше малюють на абсолютно сухий папері, так як на вологій або повністю мокрою, писати дуже складно. Техніка аквареліста повинна бути досконалою, а голова ясною, щоб пам'ятати про час, який у випадку з мокрим папером грає не на художника. Приступаючи до роботи потрібно точно підбирати колір, а краще визначитися з колірною схемою заздалегідь. Якщо ж ви будете використовувати всі фарби і в будь-який час, то після множинних змішувань, картинка почне виглядати брудно. Пам'ятайте, при висиханні акварель досить сильно світлішає, контрастність істотно зменшується. Це тільки в мокрому вигляді все виглядає насичено і контрастно, а на ранок ви можете і не впізнати свою роботу зовсім.

Акварельні фарби

Акварельні фарби

Відразу хочу сказати, що ніякої реклами тут немає, і я буду говорити тільки про те, з чим сама працювала. Це звичайно ж, акварельні фарби від заводу «Невська палітра» . Моєю першою палітрою стали саме «Білі ночі» - це флагман в СНД, і дійсно якісний продукт, який повністю стоїть своїх грошей. Але недавно для експериментів, я обзавелася палітрою «Сонет» - фарби для студентів або любителів. Вони мені не дуже сподобалися: неприродно змішуються і вбираються нерівномірно. Але ці зауваження доречні тільки в порівнянні в «ночами», самі по собі сонет хороші фарби для початкового рівня. Також у мене є кілька кювет від голландського «Van Gogh» - вони нічим не примітні, просто хороші, якісні фарби середнього рівня.

За що я люблю акварельний техніку?
За що я люблю акварельний техніку?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: