Статьи

Чому у людей бувають жовті очі?

Жовтий колір очей більше характерний для кішок, але і серед людей він теж може зустрічатися, правда, досить рідко. Від чого ж залежить, якого кольору очі у людини?

На колір очей впливає меланін, особливий пігмент. Чим більша його кількість міститься в організмі людини, тим темніший колір очей. На те, який відтінок райдужки буде у дитини, впливає спадковість батьків. Крім того, вважається, що для кожного народу притаманний певний колір очей.

Сірий колір очей характерний для людей з країн Північної та Східної Європи, Далекого Сходу, Західної і Північної Африки. Блакитноокі люди частіше зустрічаються в європейських країнах. Зелений вважається самим рідкісним кольором очей, його представників можна знайти в державах Північної, Південної та Центральної Європи. Карі очі - навпаки дуже поширений в Азії, Південній Америці, Африці і Південній Європі.

Чорні очі, насправді, тільки такими здаються, просто вони мають інтенсивний темно-коричневий відтінок. Ця ілюзія виникає через те, що світло, що падає на райдужку, здебільшого поглинається. У райдужній оболонці таких людей міститься багато меланіну.

Жовтий колір зіниць велика рідкість. Таке забарвлення може бути в разі наявності досить світлого жовтого пігменту в райдужній оболонці ока.

Очі червоного кольору - ознака альбіносів. В організмі таких людей повністю відсутній пігмент, який би фарбував їх очі і волосся. У цих випадках на колір зіниць впливає кров, що міститься в судинах райдужної оболонки.

Колір очного яблука теж не завжди може бути тільки білого кольору. При темно-карих очах зіниці можуть мати сіру або жовте забарвлення. Найчастіше таке трапляється у темношкірих людей. Жовтий колір очних яблук вказує на наявність захворювань печінки, пов'язаних з високим рівнем білірубіну в організмі. Розпад білірубіну в організмі провокує появу жовтих плям на очних яблуках.

Іноді очі можуть бути різного кольору або частина райдужки одного ока може мати інший відтінок, таке явище називається гетерохромія і пов'язане з великою кількістю або нестачею меланіну.

Колір очей здатний змінитися в процесі життя. Так більшість немовлят народжується з блакитним кольором райдужної оболонки, а, приблизно, до трьох років він може придбати інший відтінок. У літніх людей колір очей часто неначе «вицвітає», це пов'язано з процесом депігментації, яку може викликати цілий ряд захворювань.

Ви брюнетка з карими очима? Нічого незвичайного. Хочете приміряти на себе образ блакитноокою брюнетки? Легко поміняти колір очей можна, надівши кольорові контактні лінзи . Найважливіше правильно підібрати параметри контактних лінз, щоб очам було в них комфортно. Визначити параметри лінз допоможе офтальмолог. А кольори і відтінки лінз ви зможете підбирати на свій смак, тим самим, дивуючи оточуючих.

Від чого ж залежить, якого кольору очі у людини?
Ви брюнетка з карими очима?
Хочете приміряти на себе образ блакитноокою брюнетки?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: