Статьи

запах пива

Прекрасний аромат свіжого пива може запросто підняти настрій і надихнути будь-якого на хороший відпочинок Прекрасний аромат свіжого пива може запросто підняти настрій і надихнути будь-якого на хороший відпочинок. Однак, якщо пиво потрапить на одяг, меблі або просто буде стояти пару днів у відкритому посуді, його запах стане не таким вже бадьорить. Благо, з цим легко впоратися, одяг можна відразу ж запрати, а з посудини можна пиво вилити, промивши його після. Але що робити в тому випадку, коли пива напередодні було випито надто багато і запах продуктів його розпаду поширюється вже з вашого рота ?!

Результат експериментів показав, що запах однієї пляшки випитого пива тримається близько трьох годин. При збільшенні кількості в три рази, запах протримається близько шести годин. Звичайно, ці дані усереднені і в великій мірі все залежить від конкретної людини, адже якщо його маса набагато більша за середню, то і ефект від випитого буде менше.

Вживання пива понад покладену заходи веде до важкої ранкового головного болю, загального нездужання, слабкості і появи міцного «перегару» Вживання пива понад покладену заходи веде до важкої ранкового головного болю, загального нездужання, слабкості і появи міцного «перегару». Перегар, по своїй суті, є нічим іншим, як запахом ацетальдегіду і неперероблених організмом сивушних масел. Ми наполегливо рекомендуємо не зловживати напоєм, проте якщо все-таки трапилася така біда, вам слід ознайомитися з можливими способами її вирішення:

В першу чергу, потрібно досить щільно поснідати, інакше, наведені нижче заходи позбавлення можуть виявитися неефективними.

  1. Для зняття похмільного синдрому дуже добре підійдуть такі супи, як російські кислі щі, борщ, солянка або розсольник. Чудово допомагає вірменський хаш, він вважається кращим блюдом проти похмілля;
  2. Необхідно, в стакан з водою, видавити сік з половинки лимона або лайма, додати до цього пару крапель оцту і прополоскати розчином рот - ковтати суміш не потрібно. Ця процедура допоможе вам відновити мікрофлору ротової порожнини в короткий термін часу;
  3. Гарненько розжуйте пару-трійку зерен смаженої кави або мускатного горіха, підійдуть, також, звичайні смажене насіння;
  4. Можна покласти під язик не заварені сухі чаїнки чорного або зеленого чаю;
  5. З аптечних ліків ви можете використовувати пару таблеток валідолу або піридоксину, валокордин або кілька крапель валер'янки;
  6. Допоможе «Антиполицай», але тільки в тому випадку, коли запах пива дуже слабкий;
  7. Свіже листя м'яти, петрушки, базиліка, селери добре маскують неприємний запах, також відмінно підійде гілка кропу;
  8. Для зниження кількості виділяється оцтового альдегіду, потрібно вжити 5мл масла волоського горіха, або лляної олії;
  9. Ретельно прополощіть рот, використовуючи розчин води і куховарської солі. Необхідно використовувати не менше одного стакана розчину.
  10. Майже повністю допоможе позбутися від перегару лавровий лист, для цього кілька сухих листочків розжуйте і потримайте в роті близько п'яти хвилин, а потім закріпіть ефект м'ятною жувальною гумкою.
  11. Вода з лимонним соком і медом або чай з шавлією чудово втамовують спрагу і виводять продукти розпаду алкоголю з організму.

М'ятні льодяники або жувальні гумки практично неефективні поодинці при усуненні запаху пива, адже весь ефект від них зникає відразу після вживання.

Більше матеріалів по темі:

Але що робити в тому випадку, коли пива напередодні було випито надто багато і запах продуктів його розпаду поширюється вже з вашого рота ?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: