Статьи

Гід по кислотам в догляді за шкірою обличчя

  1. Азелаиновая кислота (azelaic acid)
  2. Винна кислота (tartaric acid)
  3. Гліколева кислота (glycolic acid)
  4. Глюконолактон (gluconolactone)
  5. Карболова кислота, або фенол (carbolic acid)
  6. Койевая кислота (kojic acid)
  7. Лимонна кислота (citric acid)
  8. Молочна кислота (lactic acid)
  9. Оцтова кислота (acetic acid)
  10. Лактобіоновая кислота (lactobionic acid)
  11. Мигдальний кислота (mandelic acid)
  12. Ретиноєва кислота (retinoic acid)
  13. Саліцилова кислота (salicylic acid)
  14. Malic Acid (яблучна кислота)

Використання хімічних пілінгів в догляді за шкірою обличчя зараз переживає справжній бум

Використання хімічних пілінгів в догляді за шкірою обличчя зараз переживає справжній бум. І вихід нових косметичних засобів з кислотами від таких гігантів, як The Ordinary і Dr.Dennis Gross, тільки підігріває інтерес ним.

Ну, а так як осінь - ідеальна пора для пілінгів, хочу розповісти про тих видах кислот, які найактивніше використовуються в косметиці для вирівнювання текстури та кольору шкіри. Кислоти для зручності представлені в алфавітному порядку і супроводжуються коментарями про те, кому вони підходять і в яких засобах представлені.

Азелаиновая кислота (azelaic acid)

Азелаїнової кислоту отримують з зерна, ячменю і дріжджів. Азелаиновая кислота вважається одним з найефективніших інгредієнтів у боротьби з розацея, почервоніння шкіри, запалення і прищиками. Вона володіє антибактеріальними властивостями, регулює вироблення шкірного сала і вирівнює тон шкіри.

Косметика з азелаїнової кислотою:

Винна кислота (tartaric acid)

Винна кислота відноситься до AHA-кислот (про них можна почитати тут ), І отримують її з винограду і деяких видів фруктів. Цей вид кислоти не особливо досліджений, тому в косметиці зустрічається нечасто. Через те, що винна кислота розпадається під впливом світла, її неможливо використовувати в якості активного компонента для хімічного пілінгу. Зате вона добре балансує рівень pH засобів і бореться з вільними радикалами.

Косметика з винною кислотою:

Гліколева кислота (glycolic acid)

Гліколева кислота теж відноситься до категорії AHA-кислот, і вважається одним з кращих компонентів для очищення жирної та комбінованої шкіри. Гліколева кислота - найефективніша і вивчена форма AHA-кислот, тому зустрічається практично в кожному кислотному пілінг або тонік.

Основні завдання гліколевої кислоти - отшелушивать відмерлий шар шкіри, звужувати пори, вирівнювати тон і текстуру, боротися з ознаками старіння шкіри і нівелювати наслідки частого перебування на сонці.

Косметика з гліколевої кислотою:

Глюконолактон (gluconolactone)

Глюконолактон відноситься до полігідроксікіслотам (PHA), які не так популярні і відомі, як AHA і BHA-кислоти, але при цьому не менш ефективні. Глюконолактон відмінно відлущує відмерлі клітини і освітлює шкіру, але додатково захищає від вільних радикалів і зволожує.

Молекули полігідроксікіслот набагато більше молекул AHA-кислот, тому вони не проникають глибоко в шкіру, і в результаті не викликають почервоніння і лущення.

Засоби з глюконолактон відмінно підійдуть для хімічного пілінгу чутливої ​​шкіри, в тому числі для шкіри з розацеа і атопічний дерматит.

Косметика з глюконолактон:

Карболова кислота, або фенол (carbolic acid)

Фенол використовується для проведення одних з найбільш інтенсивних процедур хімічного пілінгу, тому в засобах для домашнього використання ви його не зустрінете. В умовах салонного догляду фенол настільки сильно порушує поверхню шкіри, що для проведення процедури потрібно знеболювання, а після неї пацієнтам не можна виходити на сонце ще кілька тижнів. Але позитивним моментом в карболову пілінг можна вважати те, що він дуже ефективно бореться з пігментними плямами і зморшками. А також не потрібно частого повторення.

Койевая кислота (kojic acid)

Головна перевага койевой кислотою перед усіма, представленими в цьому списку - це дуже ефективне, науково доведене, лікування мелазми. Крім того, ця кислота усуває пігментні плями, робить тон особи світліше, а також скорочує глибину зморшок, викликаних тривалим перебуванням на сонці.

Косметика з койевой кислотою:

Лимонна кислота (citric acid)

Лимонна кислота відноситься до групи AHA-кислот і здатна виранівать текстуру шкіри, позбавляючи її від відмерлих клітин. Але, на відміну від гликолевой або молочної кислот, які теж є AHA-кислотами, лимонна кислота дуже слабка і для помітного результату її відсоток в косметиці не повинен бути нижче 20%. Саме тому її можна використовувати навіть новачкам.

Косметика з лимонною кислотою:

Молочна кислота (lactic acid)

Поряд з гліколевої кислотою, молочна кислота вважається однією з найефективніших форм AHA-кислот. Молочна кислота працює м'якше гликолевой, і, крім відлущування і вирівнювання тону шкіри, додатково зволожує. При правильній формулюванні коштів з молочною кислотою, вона не викликає лущення і роздратувань.

Косметика з молочною кислотою:

Оцтова кислота (acetic acid)

Оцтову кислоту отримують з оцту і деяких видів фруктів, і сама по собі дуже травматична для шкіри. Тому в чистому вигляді наносити її на шкіру категорично не можна. Однак, в косметичних засобах оцтова кислота використовується, щоб вирівняти текстуру шкіри і звузити пори.

Косметика з оцтовою кислотою:

Лактобіоновая кислота (lactobionic acid)

Лактобіоновая кислота - вид AHA-кислот, і за результатами впливу на шкіру нагадує гликолевую кислоту. Однак, лактобіоновая кислота краще переноситься шкірою, і тому вважається більш безпечною.

Засоби з лактобіоновой кислотою здатні посилювати захисні бар'єри шкіри, ущільнювати її, боротися з пігментними плямами і захищати від вільних радикалів. Крім того, лактобіоновая кислота притягує і утримує вологу в рази краще, ніж інший відомий зволожувач гліцерин, тому сироватка з цією кислотою не тільки відлущують, а й допомагають при зневодненні.

Косметика з лактобіоновой кислотою:

Мигдальний кислота (mandelic acid)

Мигдальний кислота - ще один підвид AHA-кислот, і її використовують переважно для пілінгу чутливої ​​шкіри і шкіри з розацеа. А завдяки антибактеріальним властивостям, мигдальна кислота також допомагає в лікуванні акне.

У більшості засобів мигдальна кислота зустрічається в дуже високих дозах (близько 25%), але так як кислота ця ніжна, подразнень навіть такі дози не викликають.

При виборі засобів з мигдальною кислотою врахуйте, що вона чутлива до світла, тому упаковка повинна обов'язково бути непрозорою і з вузькою шийкою.

Косметика з мигдальною кислотою:

Ретиноєва кислота (retinoic acid)

Засоби з ретинол не містять ретиноевую кислоту в чистому її вигляді.

Але для того, щоб засіб з ретинолом або його похідними почало працювати, ретинол, після нанесення на шкіру, повинен перетворитися в ретиноевую кислоту. І чим сильніше вітамін А, тим менше триває цей процес.

Ретинол, як відомо, бореться практично з усіма недоліками - акне, зморшками, пігментними плямами і іншими недоліками. Більш детально про користь ретинолу ви знайдете тут .

Косметика з ретинолом:

Саліцилова кислота (salicylic acid)

Саліцилова кислота - це єдиний представник BHA-кислот, і його особливо рекомендують власникам проблемної шкіри.

Завдяки здатності розчинятися в жирах і маслах, BHA-кислоти проникають глибоко в шкіру, що не під силу AHA-кислот, для яких масла - нездоланний бар'єр, через вони працюють лише на поверхні.

Саме тому саліцилова кислота дуже ефективна для лікування акне, очищення пір і глибокого пілінгу. Крім того, саліцилова кислота вирівнює тон шкіри і пом'якшує її.

Косметика з саліцилової кислотою:

Malic Acid (яблучна кислота)

Яблучна кислота відноситься до AHA-кислот, і отримують її (ви знали!) З яблук.

Яблучна кислота слабкіше молочної та гліколевої, але і більш потужна, ніж лимонна кислота. Часто яблучну кислоту використовують в парі з іншими AHA-кислотами, щоб врегулювати рівень pH кошти, зробивши його більш кислотним. Крім отшелушивающих функцій, яблучна кислота також вирівнює і освітлює тон шкіри.

Косметика з яблучною кислотою:

Важливо! Кислоти в будь-якому їх вигляді порушують поверхневий шар шкіри, тому після процедур хімічного пілінгу потрібно утриматися від перебування на сонці. І в денний час, навіть якщо вам здається, що сонця немає і шкірі ніякої шкоди не буде, потрібно обов'язково наносити крем з рівень SPF не нижче 30.

Схожі записи

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: