Статьи

Мобільні додатки для господинь

  1. isoTimer - Завдання, Календар, Органайзер
  2. Це неймовірно розвантажує голову!
  3. Домашній помічник
  4. Список покупок
  5. 4 Recipes
  6. Рецепт на кожен вечеря
  7. Є у мене кілька «секретних» додатків, про які теж напишу пару рядків.

Привіт, мами

Привіт, мами!

В першій частині статті я привела для вас огляд мобільних додатків, які будуть корисні для кожної мами. Однак крім догляду за малюком у мене, як і у кожної жінки, є сила-силенна справ, яких ніхто не відміняв. З народженням малятка довелося серйозно реорганізувати себе і свій побут в сторони чіткості і спрощення. І деяку допомогу в цьому мені надали мобільні додатки.

isoTimer - Завдання, Календар, Органайзер

Раніше по дурості вважала, що ежедневниками користуються або бізнесмени, або склеротик. Але, ставши мамою, виявила, що справ у мене з'явилася не менше, ніж у підприємця, а пам'ять, можливо через розбушувалися гормонів, стала підводити.

Тепер не уявляю своє життя без електронного органайзера. З ним я завела собі дві найправильніший звички.

Перша - фіксувати. Лікар призначив прийом через місяць? Обов'язково внесу це в додаток, інакше ризикую пропустити візит. В голові промайнула непогана ідея? Постараюся швидко зробити голосову замітку, щоб потім до неї повернутися.

Друга звичка - планувати. Щодня на сон грядущий разом з органайзером продумую свій наступний день - з ким потрібно зустрітися, кому зателефонувати, що зробити.

Це неймовірно розвантажує голову!

Зрозуміло, що з маленькою дитиною далеко не всі плани здійснюються, але додаток дозволяє розставляти пріоритети серед завдань. Можна ставити перед собою і більш глобальні цілі, а isoTimer запропонує варіанти їх досягнення. Наприклад, скинути вагу або накопичити на нову машину.

Чи не дозволить загубитися в часі: нагадає про сімейному заході або про день народження подруги (до речі, дні народження можна імпортувати з соц.сетей Вконтакте і Facebook). У додатку зручний інструментарій, наприклад, до будь-якого завдання можна прикріпити фото, замітку, місце на карті або контакт з телефонної книги.

Передбачена синхронізація isoTimer між кількома пристроями, а також з GoogleTasks або GoogleDrive

Аналоги: GoogleКалендарь, JorteКалендарь, PrivateTasks, Evernote, День за днем.

Домашній помічник

Додаток - планувальник домашніх справ. Його по достоїнству оцінять шанувальниці системи «флайледі». Ідея цієї системи не нова. Вона полягає в тому, що, щодня приділяючи трохи часу прибирання, буквально хвилин 15, можна завжди підтримувати будинок в чистоті. А програма допоможе визначитися на які саме домашні справи ці 15 хвилин витратити.

Для мене, молодої мами, це дуже актуально, тому що вже немає можливості (і бажання) довго і копітко наводити чистоту в вихідні, роблю це уривками, коли дозволяє малятко. А для ефективного прибирання за менший час, додаток пропонує в допомогу різні журнали завдань, списки справ для прибирання по зонам, планувальник меню на тиждень і таймер.

Можна також отримувати щоденні завдання, правда на англійській мові, для цього Домашній помічник виходить на основний сайт flylady. В цілому, додаток кілька американізованого, але якщо налаштувати його «під себе», може бути корисним для домохозяюшкі. Безкоштовну версію можна встановити на два тижні.

Аналоги: не знайшла.

Список покупок

Всім відомо: щоб заощадити час і гроші, в магазини краще ходити зі списком необхідних покупок. І набагато зручніше, якщо цей список буде не паперовим, а електронним, створеним за допомогою андроїд-додатки.

Відкривши цей спосіб для себе, я більше не забуваю, що потрібно купити. Ніколи. Якщо в моєму будинку щось закінчується - негайно вношу назва цього товару в список. А в магазині просто заходжу в додаток і відразу ж йду за покупками. Завдяки сортування списку за категоріями ( «м'ясо», «овочі», «молочна продукція і т.д.), я відвідую тільки потрібні мені відділи, попутно в один клік відзначаючи придбані товари. Це неймовірно просто і зручно! Якщо поставити собі за мету, можна навіть підрахувати, скільки приблизно грошей доведеться викласти в результаті на касі, досить ввести орієнтовну вартість кожної майбутньої покупки.

З народженням дочки відповідальним за походи в магазин став чоловік. Він також встановив собі це чудове додаток. Можливість синхронізації дозволяє йому бачити той список покупок, що написала і зберегла я в своєму телефоні. І ніяких більше одвічних питань «А що купити? І скільки? », Що віднімають дорогоцінні хвилини часу.

Аналоги: Купи батон !, кілька додатків з назвою «Список покупок» від різних розробників, Авоська, Що купити ?, За покупками.

4 Recipes

Якщо похід в магазин не вийшов, а нагодувати сім'ю чимось потрібно - виручить додаток 4Recipes.

З його допомогою можна з простих продуктів створити кулінарний шедевр. Досить вказати ті, що є в наявності, а додаток підбере відповідний рецепт, покаже рівень його складності і підкаже, яких продуктів не вистачає. Наприклад, з черствого хліба, яєць та яблук може вийти чудова шарлотка.

4Recipes містить значну колекцію рецептів, можна знайти підходяще блюдо для будь-якого випадку, а особливо полюбилося додати до себе «в скарбничку». Більше не потрібно гортати товсті поварені книги! Один істотний мінус - для роботи програми необхідний доступ до інтернету.

Аналоги: Швидкі й легкі рецепти, Легко готувати, Прості рецепти, Рецепти на кожен день.

Рецепт на кожен вечеря

Буває, мені складно визначитися, з тим, що приготувати. Хочеться, щоб було простенько, але зі смаком. Переглядаю безліч рецептів, гублюся в великому виборі і в підсумку втрачаю дорогоцінний час.

Але, ніби спеціально для мене, створили абсолютно чудовий додаток. Щодня воно пропонує приготувати всього одне конкретне блюдо, без вибору, мені залишається тільки приготувати. Всі рецепти досить прості, доступні і ніколи не повторюються, а вечерю виходить дуже смачним.

Всі рецепти досить прості, доступні і ніколи не повторюються, а вечерю виходить дуже смачним

Аналоги: Меню дня, Випадкові рецепти

Є у мене кілька «секретних» додатків, про які теж напишу пару рядків.

WeightMeter дозволяє мені регулярно стежити за своєю вагою, відсотком жирової тканини і індексом маси тіла, які після пологів далекі від ідеальних. Задавши в додатку свій бажаний вага у вигляді головної мети, я з допомогою графіків відстежую терміни її досягнення. Наочність підстьобує до швидкого досягнення результату.

Жіночий календар тримає під повним контролем мій менструальний цикл. Додаток пророкує овуляцію і вірогідність зачаття. Функція оповіщення допомагає підготуватися до початку менструації чи не забути про прийом контрацептиву. Є можливість додати замітку, зафіксувати настрій або симптом.

Домашній бюджет допомагає вести сімейну бухгалтерію. Заношу доходи і витрати за категоріями, аналізую свої витрати і роблю висновки, на чому можна заощадити.

В цілому, вважаю, що досягнення прогресу ігнорувати не потрібно. І якщо мобільний додаток допоможе в організації або рішенні хоча б однієї маленької повсякденному завдання, воно має право оселитися в телефоні.

Первомама

Лікар призначив прийом через місяць?
В голові промайнула непогана ідея?
І ніяких більше одвічних питань «А що купити?
І скільки?
Кілька додатків з назвою «Список покупок» від різних розробників, Авоська, Що купити ?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: