Статьи

Варення зі сливи без кісточок на зиму

  1. Варення зі сливи без кісточок - простий рецепт моєї кузини Льолі
  2. складові
  3. Мої зауваження
  4. складові
  5. складові
  6. складові
  7. складові
  8. складові
  9. складові
  10. складові
  11. складові
  12. складові

Автор: Рибчанская Ірина

Переглядів: 223

Переглядів: 223

Привіт дорогі мої читачі! Мій маленький консервний заводик продовжує свою роботу. На полицях в коморі стрункими рядами шикуються баночки з різноманітним вмістом. Прийшла черга заготовити варення зі сливи без кісточок на зиму.

Дві мої старенькі сливи дарували нам цього літа небувалий урожай. Гілки гнулися в прямому сенсі до самої землі. Доводилося підпирати їх рогатинами. Збір плодів розтягнувся на два тижні - вони дозрівали нерівномірно. Ті, що розташувалися на самій верхівці, дозрівали швидше і падали на землю.

Щоранку я збирала впали сливи - вони йшли на домашнє сливове повидло , Яке готується зовсім без цукру. Зливи з нижніх гілок - міцні, з аристократичним сизим нальотом, ми дбайливо зривали. Вони залишалися щільними, міцними і годилися на найкраще сливове варення на зиму. Щоранку я збирала впали сливи - вони йшли на   домашнє сливове повидло   , Яке готується зовсім без цукру

Грішна, зело люблю взимку випити чайку з варенням. Сядеш на широке підвіконня - за вікном господарює негода, а у тебе в руках неосяжних глибин чашка. Черпаєш спочатку делікатно, а потім більш впевнено, варення, трохи примруживши очі - життя вдалося! Чи не корите мене, будь ласка, я ж так не кожен день. Тадам! Починаємо.

Банки і кришки для розфасовки варення завжди використовуємо стерильні. Готове варення остудити, перевернувши банки догори дном. Сливу, інші фрукти обов'язково моєму.

Зміст статті

Варення зі сливи без кісточок - простий рецепт моєї кузини Льолі

Леля - моя пітерська кузина Леля - моя пітерська кузина. Щороку вона журиться, що не може зупинитися, коли заготовлює на зиму різні фруктово-ягідні і овочеві припаси. «Що мені, їсти нічого?», - жалібно зітхаючи запитує вона. Риторичне питання висне в ароматному «заміському» повітрі, і Леля заступає на чергову дачну вахту. Її варення зі слив чарівно. Переконайтеся в цьому самі.

складові

  • 500 г сливи без кісточок (вага нетто).
  • 600 г цукру.
  • 125-130 мл води.

Як приготувати

  1. Вода і цукор йдуть на приготування сиропу: розчинити, кип'ятити, поки цукровий пісок не розчиниться остаточно. Сироп виходить прозорим, досить густим - крапелька на блюдце стійко тримає форму.
  2. Закидаємо в киплячий сироп сливи.

    Увага!

    Для варення, приготованого за даною технологією відбирати тільки найміцніші, майже стиглі плоди. Ідеальний сорт - Угорка.

  3. Нагрівання припиняємо. На дванадцять годин залишаємо вариво в спокої.
  4. Наступні два дні через кожні дванадцять годин повторюємо маніпуляції: довести сливу в сиропі до кипіння, вимкнути, залишити в спокої на наступні дванадцять годин.
  5. На третій день доводимо практично готове варення доводимо до кипіння, варимо п'ять хвилин. Якщо є піна - знімаємо. У мене її практично ніколи не буває. Вариво не заважаємо, дбайливо трусить ємність зі сливами з боку в бік.
  6. Фасуємо варення в банки, закатати, перевертаємо, охолоджуємо, прибираємо на зиму з очей геть подалі від деяких домашніх, норовлять його тут же відкоркувати і з'їсти.

Мої зауваження

  • Дуже простий рецепт, що дає чудовий результат. Плоди зморщуються, нагадують дорогі цукати. Сироп густий, шляхетний - люблю його ніжно з чаєм і шматочком бородінського! Моє найулюбленіше сливове варення!

Варення з жовтої сливи без кісточок - рецепт з секретом

Варення з жовтої сливи без кісточок - рецепт з секретом

Жовта слива дуже підступна в варення. Їси її - одне задоволення. Солодка, соковита, смачна, а в варення горчіт.Нікакім цукром і лимонним соком не перебити настирливу гіркоту. Причина банальна, але відома не всім. У варення з жовтої сливи гірчить сливова шкурка.

Якщо вас не бентежить гіркоту, то шкурку можна не знімати. Жовтої сливи у мене буває в наявності не так вже й багато. Своєю немає, а пригощають всього парою кілограмів. Тому шкірку я знімаю.

складові

  • Рівна кількість жовтої сливи без кісточок і цукру.
  • Трохи ваніліну.

Як приготувати

  1. Злегка Недозрілий сливу залити окропом, відправити в холодну воду, зняти шкірку, виколупати кісточку. Чи не хочете возитися? Просто вийміть кісточки.
  2. Зважити плоди без кісточок, засипати рівним за масою кількістю цукру, залишити на добу, щоб зливу з цукром «одружилися».
  3. Доводимо масу до кипіння, припиняємо нагрівання, даємо постояти добу. Повторюємо процес рази три, при останньому нагріванні додаємо ванілін (опціонально) варимо, не забуваючи заважати (краще на розсікач), до готовності (крапля сиропу не розтікається по поверхні блюдечка). Буде пінка - знімати!
  4. Фасуємо в банки, закатати, перевертаємо, охолоджуємо. На зиму - на полицю комори, нема на саме видне місце. Варення красиво, привертає увагу своїм бурштиновим кольором. Чистий «наркотег» для ласунів!
  5. Так само варимо вариво з білої сливи. Гарний для варіння білий Ренклокд. Шкірку з нього чистити не потрібно.

Мої зауваження

  • Для кислої сливи ідеальним співвідношенням фруктів і цукру буде 1: 1.2.

Як зварити варення з сливи в духовці

Як зварити варення з сливи в духовці

Абсолютно шикарний рецепт з мінімумом трудових витрат. На виході маємо чудове варення прекрасної консистенції, із запаморочливим ароматом східних спецій.

складові

  • Один кілограм слив (угорок або будь сливи з добре відділяється кісточкою, з сизої "пилком на шкірці).
  • Пол кіло цукрового піску.
  • Паличка кориці.
  • Кілька зірочок бадьяна (при взаємній приязні вас і цього прянощі).

як зварити

  • Видаляємо кісточки з сливи, складаємо її в глибоку ємність для запікання (деко, керамічну форму), пересипаємо цукром, кладемо прянощі. Даємо всім перезнайомитися в спокійній обстановці.
  • Нагріваємо духовку до 150 ° С, ставимо туди ємність для запікання, мучимо плоди півтори години, час від часу перемішуємо.
  • Томлені сливи в густому сиропі закладаємо в банки, видаливши прянощі, закочує, перевертаємо, охолоджуємо.

Мої зауваження

Варення зі сливи з какао і маслом - бабусин рецепт

Варення зі сливи з какао і маслом - бабусин рецепт

У дитинстві я мала славу замірком і худенькою. Чого зараз не скажеш. Жаліслива бабуся пичкала мене риб'ячим жиром, гематогенному, вітаміном С. Особливо «важкою артилерією» в її арсеналі ліків для поправки моїх горобиних тілес значилося сливове варення з неабиякою кількістю какао і вершковим маслом.

складові

  • Один кілограм слив (найкраще підходять сині сливи типу Угорка).
  • 380-400 г цукрового піску.
  • 300-40 г какао.
  • 70 г вершкового масла.

як зварити

  • Зливи без кісточок нарізати часточками, засипати цукром (100 г), залишити, щоб сливи пустили сік.
  • Поставити на плиту. Вогонь - маленький. Поступово нагрівати до 100 ° С, варити півгодини.
  • Какао перемішати з залишком цукрового піску, розтерти, щоб не було грудок какао.
  • Додати поступово в сливову масу, перемішати. Варити старанно перемішуючи, щоб не пригоріло, десять хвилин.
  • Прийшла черга масла. Відправляємо його в пихкаюче суміш, п'ять хвилин варіння і процес закінчений.
  • Фасуємо, закручуємо, перевертаємо, охолоджуємо.

Мої зауваження

Варення зливу в шоколаді - мій фірмовий рецепт

Варення зливу в шоколаді - мій фірмовий рецепт

Варенням отриманий продукт називають чисто символічно. Насправді у мене виходить густе повидло, що змахує на шоколадну «намазки».

складові

  • Кілограм слив (найкраще м'яких перестиглих).
  • 100 г цукру.
  • 100 г шоколаду (будь-якого якісного чорного).
  • 50 мл коньяку, амаретто (опціонально).

як варити

  1. Видалити кісточки з плодів, скласти в каструлю, поставити на розсікач. Вогонь - мінімальний.
  2. Варимо, дуже періодично перемішуємо. Спочатку буде багато рідини, у міру її випаровування стежте, щоб не пригоріло. Процес довгий, але нестомлюючий. Якщо ви вдома, то варіть цілий день - годин 10-12. В кінці всипте цукор, розмішайте.
  3. Розламайте шоколадку, закиньте її в гарячу масу, старанно перемішайте, варіть 5 хвилин, помішуючи, влийте коньяк.
  4. Розкладіть по банках і закатати звичайним способом, як інші варення.

Мої зауваження

Варення зі слив часточками - класичний рецепт

В принципі варіння варення часточками на зиму мало відрізняється від варіння половинками або цілими плодами. Чисту сливу нарізати часточками, а далі вибрати між рецептом кузини Льолі і варінням в духовці. Нижче я дам ще один рецепт. Його взято зі старої австрійської куховарської книги.

складові

  • Один кілограм слив з добре відділяється кісточкою (маса нетто).
  • 1.2 кг цукру.
  • 600 мл води.

як зварити

  1. Нарізану часточками сливу залити киплячим сиропом. Сироп зварити з 600 мл води і 600 г цукру.
  2. Припинити нагрівання, залишити масу в спокої на 8-12 годин.
  3. Витягнути гущу шумівкою, в сироп додати чверть залишився цукрового піску (150 г), кип'ятити сім-десять хвилин, опустити фрукти, вимкнути вогонь.
  4. Три рази повторити прийом, кожен раз виймаючи фрукти, додаючи по 150 г цукру. Після останньої заливання не витримувати фрукти, а доварити варення до проби на краплю.
  5. Розлити, закрити і остудити звичайним способом. На зиму відправити на зберігання в комору.

Мої зауваження

  • Варення половинками варять таким же способом. Трохи моторошно, але виходить продукт найвищої якості - варто повозитися трохи.

Варення з слив з волоськими горіхами для особливих гурманів

складові

  • Пол кілограма слив без кісточки.
  • Пол кілограма цукру.
  • 100 г волоських горіхів четвертинками.
  • 50 мл коньяку.
  • Половина склянки води.

Як приготувати

  1. Кісточки виймаємо, роблячи мінімальне отвір в плодах. Замість кісточок вставляємо по четвертинки підсмажених волоських горіхів.
  2. З води і цукрового піску варимо сироп, заливаємо фрукти, варимо п'ять хвилин, припиняємо нагрівання. Вистоює варення 8-12 годин.
  3. Повторюємо маніпуляції три-чотири рази з вистоюванням. При останньої варінні доводимо продукт до готовності. Перед самим розливом додаємо коньяк, розмішуємо.
  4. Розливаємо, закриваємо і студії так само, як і інші варення.

Мої зауваження

Варення з слив з апельсином і корицею в мультиварці

Варення з слив з апельсином і корицею в мультиварці

Рецепт не те, щоб «лентяйскій», але не надто складний. Сливу беремо стиглу, але неводяністую. Мультиваркою я ще не обзавелася - даю рецепт моєї «просунутої» подруги.

складові

  • На один кілограм слив без кісточок один кілограм цукру.
  • Один великий апельсин.
  • Щіпка кориці.

як варити

  1. Половинки або більш дрібні часточки слив без кісточки упереміж з цукром, змішаним з корицею, і вимитим, нарізаним шматочками апельсином викласти в чашу мультиварки.
  2. Через кілька годин фрукти пустять. Виставити режим «Гасіння», варити періодично перемішуючи, знімаючи пінку півтори години.
  3. Фасуємо, закриваємо звичайним чином.

Варення на зиму зі слив і яблук - простий сільський рецепт

Варення на зиму зі слив і яблук - простий сільський рецепт

складові

  • Пол кіло щільних трохи недозрілих яблук (маса без насіння).
  • Пол кіло міцної сливи типу Угорка. (Маса без кісточок)
  • За кіло цукру.

як зварити

  1. Яблука звільнити від насіння, сливу - від кісточок. Нарізати фрукти часточками. Укласти часточки шарами упереміш з цукром. Дочекатися виділення соку (8-10 годин).
  2. Нагріти (вогонь - маленький), після того, як закипить, варити п'ять хвилин. Припинити нагрівання. У процесі варіння потрібно часточки плодів «топити» (сиропу замало, він не покриває повністю фрукти).
  3. Повторити маніпуляції ще три рази з перервою 10-12 годин. На третій раз варимо вариво до готовності, знімаючи пінки. Робимо пробу на не розтікається кулька сиропу.
  4. Готове варення розливаємо і закупорюють, як зазвичай.

Як зварити Київське сухе варення зі слив на зиму

Як зварити Київське сухе варення зі слив на зиму

складові

  • Один кілограм міцних трохи недозрілих слив.
  • Два кілограми цукру.
  • Дві склянки води.

технологія приготування

  1. Варимо сироп з цукру і води, кип'ятимо 7-10 міну.
  2. Опускаємо половинки плодів без кісточок. Варимо 10 хвилин. Прибираємо з вогню.
  3. Даємо витримку 8-10 годин. Робимо 5-10 таких «підходів».
  4. Витягуємо зварені фрукти з сиропу, кладемо на широке сито для стікання сиропу на 2-3 години.
  5. Обваляти шматочки в дрібному кристалічному цукрі, струсити його надлишки.
  6. Розкласти в один ряд на деках, сушити при 40 ° С до готовності. Готові цукати пружні, красивого кольору. Їх можна зберігати в щільно закритих банках при кімнатній температурі. Не допускати, щоб сухе варення відволожилося - це значно псує смакові якості і зовнішній вигляд заготовки.

Практично всі, що я знала про те, як зварити варення зі слив без кісточок на зиму, я тут виклала. Чи не розповіла, як зварити п'ятихвилинку. Сливу підготувати, засипати цукром 1: 1, коли пустить сік, варити п'ять хвилин, розфасувати, засукати. Так само просто, як зварити варення п'ятихвилинку з вишні без кісточок (рецепт дивіться тут ).

Хочу запитати, можливо хтось уже пек пиріг зі сливою за моїми рецептами? Пишіть, як вийшло, будь ласка.

Сподіваюся, що мої домашні рецепти знадобляться вам, дорогі мої читачі, і ви захочете поділитися ними з друзями в соціальних мережах. З величезним нетерпінням, трепетом і вдячністю чекаю завжди ваших коментарів - вони мені дуже потрібні! Здоров'я, удачі і багато щасливих днів всім нам! Поки що!

Завжди ваша Ірина. Завжди ваша Ірина

Зарядив осінній дощик. Йде три дні, а вже туга за літом і сонечку. Весь час думаю про онуків - вони вже дорослими себе вважають, а доросле життя - вона така ...

Sunduk - Поверніть мені мене

«Що мені, їсти нічого?
Чи не хочете возитися?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: