Статьи

Бізнес-план цукрової вати (виробництва). Як вибрати апарат для солодкої вати

  1. Улюблені ласощі всіх поколінь
  2. Де продавати?
  3. Виробничі потужності"
  4. Критерії вибору апарату для солодкої вати
  5. У чому суть роботи такого апарату?
  6. Сировина і додаткові матеріали. Як це використовувати?
  7. Чим привабити покупця?
  8. Вигідність цієї справи дивує!
  9. Що ще необхідно врахувати?

Американська «бавовняна солодкість», французька «дідусева борода», англійська «чарівна шовкова нитка», німецька «солодка шерсть» - все це назви одного й того ж улюбленого всіма ласощі, яке в Росії отримало досить-таки прозаїчну назву «цукрова вата» Американська «бавовняна солодкість», французька «дідусева борода», англійська «чарівна шовкова нитка», німецька «солодка шерсть» - все це назви одного й того ж улюбленого всіма ласощі, яке в Росії отримало досить-таки прозаїчну назву «цукрова вата». Але смак цієї солодощі, судячи з усього, не такий приземлений, як її назва.

Улюблені ласощі всіх поколінь

Вийшовши влітку в парк на прогулянку, зауважте, наскільки популярний цей продукт серед людей: його купують дорослі і діти, чоловіки і жінки, молодь і люди похилого віку. Більш того, його масово замовляють на дитячі свята та тематичні вечірки.

Таку славу солодка вата придбала, швидше за все, завдяки своєму зовнішньому вигляду, що нагадує на перший погляд невагомі хмари на тлі блакитного неба і повертає нас в безтурботні дні дитинства. І, незважаючи на більш ніж 600-річну свою історію, ці ласощі і надалі залишатиметься одним з найбільш бажаних і улюблених, по крайней мере в Росії.

Де продавати?

Зважаючи на наявність такого величезного попиту на цю солодкість, чому б шукачам бізнес-ідей не звернути увагу на виробництво солодкої вати - свою власну справу по виконанню бажань ласунів? Тим більше з огляду на досвід роботи багатьох підприємців, які вже встигли вдало скористатися цією ідеєю. Але щоб втілити її в життя, отримавши при цьому максимум рентабельності, необхідно ретельно продумати бізнес-план.

Цукрової вати хочеться не скрізь і не завжди. Тому перше, що потрібно врахувати, це вигідне розташування вашої торгової точки. Самим раціональним рішенням буде розміщення її у величезному парку, біля входу в цирк, кінотеатр або зоопарк, неподалік від школи або садка, в дитячому кафе або в парку атракціонів, тобто в тому місці, де завжди є великий потік людей (та ще й з дітьми) - ваших потенційних покупців.

Щоб зручно переміщатися з місця на місце, неодмінно варто купити спеціальну мобільну візок, яка обійдеться бізнесмену в суму від 9 до 45 тис. Рублів. Але така ціна цілком виправдовує сервіс - це помітите і ви, і ваші клієнти.

Виробничі потужності"

Виробничі потужності

Раз вже ми заговорили про виробничий процес, значить, нікуди не дітися від придбання обладнання, яким в даному випадку є апарат для солодкої вати.

Сучасний ринок може запропонувати нам безліч варіантів російського або імпортного виробництва. По правді сказати, вітчизняні агрегати не радують своєю якістю, тому якщо плануєте розвивати свій бізнес на довгостроковій основі, віддавайте перевагу закордонним виробникам.

Як бюджетного варіанту можна вибрати китайське пристрій, але віддавати перевагу варто лише продукції великих і відомих фірм. Наприклад, американський стаціонарний або мобільний апарат для солодкої вати є більш дорогим, але зате дуже радують його якість і можливість тривалого використання. В цілому ж при виборі даного пристосування варто враховувати деякі моменти.

Критерії вибору апарату для солодкої вати

Вибираючи подібну техніку, намагайтеся керуватися двома, здавалося б, взаємовиключними поняттями: високою якістю і можливістю заощадити. Але якщо розібратися, то поняття ці абсолютно не суперечать один одному, адже, купуючи дорогий і потужний агрегат, ви можете заощадити на чому: часу, електроенергії, витратних матеріалах, витратах на ремонт і наладку і т. П. Як кажуть, скупий платить двічі .

Звертайтеся тільки до відомих виробникам даного обладнання, які мають хорошу репутацію і багаторічний досвід роботи Звертайтеся тільки до відомих виробникам даного обладнання, які мають хорошу репутацію і багаторічний досвід роботи.

Якщо є можливість, не користуйтеся послугами посередників, краще купуйте прямо у виробника: і дешевше, і надійніше в питанні гарантії.

Щоб продаж цукрової вати була більш рентабельною, вибирайте потужну техніку. 1000 Вт зазвичай цілком вистачає, хоча є і більш сильні апарати потужністю до 1500 Вт.

Щоб не розгубити клієнтів, поки ті стоять в черзі, вибирайте агрегат, який здатний видати не менше 5-ти порцій вати в хвилину. Перевагу віддавайте обладнання з металевим (найчастіше алюмінієвим) уловлювачем, так як пластик не настільки довговічний і надійний в експлуатації.

У чому суть роботи такого апарату?

Принцип роботи практично всіх апаратів єдиний. Всередині машини є спеціальне відділення, куди і засипаються цукор і добавки. Обертається механізм (ротор) має в собі нагрівальний елемент, під дією якого цукор розплавляється і виходить назовні, в простір ловителя через спеціальні щілини.

Утворені «шовкові нитки» в одну мить застигають при впливі на них повітря, а обертовий уловлювачі допомагає сформувати з них виріб будь-якої форми і кольору. Найзручніше подавати готову солодкість на паличці (конусної, картонній або пластикової), але можна підносити товар і в спеціальному поліетиленовому пакеті.

Сировина і додаткові матеріали. Як це використовувати?

Головним компонентом нашої солодощі є, звичайно ж, цукор. Для вати більш цікавою і привабливою потрібно використовувати також спеціальні барвники та
всілякі безпечні смакові добавки. Зверніть увагу на слово «безпечні» - всі компоненти вже готової продукції повинні бути натуральними і не шкідливими для здоров'я. Адже вашими головними клієнтами будуть діти!

Для приготування якісної вати купувати варто тільки цукор-пісок, який, зважаючи на свою розсипчастості, досить швидко плавиться. А ось рафінад такою якістю не володіє, так що використовувати для цих цілей його не варто взагалі. Деякі сорти цукру бажано навіть попередньо перемелювати, щоб крупинки стали ще дрібніше і швидше піддавалися дії температури.

Чим привабити покупця?

Щоб якимось чином заманити клієнта до себе, необхідно пропонувати ексклюзивний товар. Для цих цілей і були придумані барвники для цукрової вати і спеціальні ароматичні добавки. Погодьтеся, набагато приємніше є «хмара», яке пахне якимось екзотичним фруктом або самими звичайними, але всіма улюбленими полуницею, вишнею, абрикосом, персиком і т. П.

А якщо ще продавець виявився справжнім майстром і сформував істинний шедевр у вигляді квітки, грибочки або якогось фрукта, то задоволення маленьких ласунів не буде меж!

Змінити колір цукрової вати дуже легко: натуральні барвники, засипати в спеціальну ємність в апараті для виробництва, змішуються з цукром і додають готовому виробу будь-який відтінок (від червоного до фіолетового).

Трохи складніше надати товару незвичайний вид, але трохи практики - і за допомогою декількох нескладних маніпуляцій можна створити справжній шедевр будь-якої форми. Тим більше що зараз є безліч уроків, де можна взяти для себе на замітку пару-трійку професійних прийомів.

Вигідність цієї справи дивує!

Вигідність цієї справи дивує

Навіть просто «прикинувши на око» всі передбачувані витрати і прибуток від заняття такою справою, можна з упевненістю стверджувати, що втілити в життя бізнес-план цукрової вати абсолютно нескладно, зате перспективи такого заняття в питанні прибутковості більш ніж райдужні.

Рентабельність такого виробництва може досягати 400% - мало який бізнес запропонує в результаті подібний результат.

Єдиний недолік - сезонний характер роботи і залежність від погоди (якщо торгова точка знаходиться на відкритому повітрі). Але добре попрацювавши в теплу пору року, можна безтурботно відпочивати взимку. Хоча в таких місцях, як кінотеатри або розважальні центри, які приймають відвідувачів цілий рік, солодка вата йде «на ура» в будь-який час. Так що і в зимові місяці нудьгувати не доведеться, готуйте свій бізнес-план - цукрової вати багато не буває!

Що ще необхідно врахувати?

Будь-яка справа, якщо їм займатися всерйоз, вимагає початкового відповідності всім критеріям державних стандартів. Здавалося б, що тут такого може знадобитися? Це ж цукрова вата. Як бізнес будь-який інший спрямованості, діяльність з виробництва цих ласощів повинна бути сертифікованою, торгівля повинна здійснюватися в належному місці, а виробниче обладнання та сировина повинні відповідати встановленим стандартам якості.

Наприклад, якщо торгівля ведеться не на відкритому повітрі, а в приміщенні, то воно має бути сухим і добре вентильованим (провітрюваним). В такому випадку найзручнішим рішенням стане вибір такого місця проведення діяльності, де вже діє організація громадського харчування - тоді ніякі додаткові дозвільні документи вам не будуть потрібні. Якщо ж ви плануєте торгувати на вулиці, то подбайте про «даху над головою», щоб пил не потрапляла на готові товари, адже санітарна служба неодмінно запитає за відсутність намети.

Як бачите, таке ось нехитре діло може приносити непоганий прибуток, а заодно і задоволення. І все це з відносно мінімальними витратами. Головне - заздалегідь скласти свій бізнес-план цукрової вати і твердо слідувати йому.

Як це використовувати?
Чим привабити покупця?
Що ще необхідно врахувати?
Де продавати?
Зважаючи на наявність такого величезного попиту на цю солодкість, чому б шукачам бізнес-ідей не звернути увагу на виробництво солодкої вати - свою власну справу по виконанню бажань ласунів?
У чому суть роботи такого апарату?
Як це використовувати?
Чим привабити покупця?
Що ще необхідно врахувати?
Здавалося б, що тут такого може знадобитися?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: