Статьи

Житомир.info | Такі незвичайні бамбукові халати

Якщо ось так, з бухти-барахти запитати посеред вулиці звичайного перехожого, чи є у нього в гардеробі речі з бамбука - не завжди можна почути позитивну відповідь. І, може навіть не тому, то таких речей немає. Просто не завжди і не у всіх «доходять руки» почитати інформацію на ярличку. Та й в голові не вкладається, як з грубого трав'янистої рослини (яким є бамбук) можна зробити тканину для одягу? Ну ладно там меблі, предмет декору який-небудь ... Але м'яку, шовковисту тканину, наприклад, для халата, в якому можна рано вранці, повільно повертаючись з солодкою млості ночі до сумбурному дня, випити чашку ароматної кави ... Просто не може такого бути!

Просто не може такого бути


Може! І зовсім ніякого секрету тут немає! Стебла бамбука, яким не більше 3 - 5 років, дроблять механічним способом на спеціальній машині і піддають обробці каустичною содою, після чого ті стають набагато м'якше і більш слухняним. Потім їх потрібно ретельно вичесати, адже саме від цього залежить якість майбутнього полотна. На даному етапі бамбукові волокна набувають вигляду блискучих шовкових ниток, з яких потім і виготовлять полотно. А вже з тканини - шиють речі, на які ми просто не зможемо в магазині не звернути уваги (адже ми завжди, в першу чергу, дивимося на те, що шикарно і дорого виглядає)! До речі, список одягу, яка зроблена з бамбукової тканини, воістину безмежний! Це і нижню білизну, і дитячі речі, спортивні костюми, і, звичайно ж, ніжні халати і рушники.
Ну а, одного разу надівши річ з бамбука, людина вже не зможе (та й не захоче) поміняти її на що-небудь інше! І тому є кілька аргументованих пояснень.
В першу чергу екологічність самого матеріалу не викликає ніяких сумнівів. Вихідна сировина в процесі виготовлення тканини піддається жорсткому контролю на всіх стадіях виробництва. Молоді стебла рослини не обробляються ніякими хімікатами, власне кажучи, в цьому немає ніякої потреби, адже бамбук має природні бактерицидні властивості і відмінно протистоїть шкідників. І при цьому швидкості його зростання можна тільки позаздрити - цілих 36 см на добу!
Є і ще один унікальний момент. Здатність знищувати шкідливі мікроорганізми зберігає і річ з бамбука. Наприклад, халат з бамбукової тканини має одночасно антисептичні та антибактеріальні властивості, які зберігаються після багаторазового прання. Така річ в будинку захистить вас і від засідки пилових кліщів і подарує здоров'я на довгі роки. До того ж, бамбукові тканини «вміють» відчувати температурний режим зовнішнього середовища. Тому - підтримують постійну, комфортну температуру людського тіла, і в зимову холоднечу, і в літню спеку. До слова, японськими вченими також було доведено, що бамбук ефективно захищає організм від впливу шкідливих ультрафіолетових променів.
Не можна не згадати і про зовнішній вигляд подібного халата. Красу, блиск і приємні відчуття від спілкування з ним, можна зрівняти хіба що з ніжним дотиком натурального шовку до вашої шкіри. Він дарує свіжість і прохолоду, і відмінно підходить тим людям, які не переносять грубих матеріалів. Так як бамбукові тканини гіпоалергенні, від них ніколи не буде роздратування шкіри.
Багато зрадіють і тому факту, наскільки подібні речі довговічні. Судіть самі, бамбукове полотно практично неможливо розірвати руками, тому вам не скоро доведеться бігти в магазин за новою покупкою всім полюбився предмета одягу. І все - таки, якщо коли-небудь, захочеться викинути його, можете втішити себе тим, що від цього не буде ніякої шкоди для навколишнього середовища. Адже ваш халат одне з тих небагатьох виробів легкої промисловості, які є абсолютно біорозлагаемимі. Що вийшов з живої природи, він в неї і повернеться.
Єдиним недоліком, з яким доведеться, мабуть, змиритися, є ціна. Але ж ми всі розуміємо, що натуральні екологічні матеріали, безпечні для людського організму, не можуть дешево коштувати. І якщо покласти на протилежні шальки терезів своє здоров'я (здоров'я своїх близьких) і вартість бамбукового халата, то неодмінно переважить здоров'я. До того ж подібна покупка робиться нами на довгий час і абсолютно себе виправдовує, даруючи кожну хвилину своєї присутності в нашому будинку турботу і затишок.

за матеріалами http://60m.com.ua/bambuk

Та й в голові не вкладається, як з грубого трав'янистої рослини (яким є бамбук) можна зробити тканину для одягу?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: