Статьи

Чи можна вагітним нарощувати вії?

  1. Секрети краси Світ краси та досконалості постійно вносить корективи в норми ідеального догляду за...
  2. Вибір правильного моменту
  3. підготовчі заходи
  4. Огляд популярних брендів
  5. Догляд в домашніх умовах

Секрети краси

Світ краси та досконалості постійно вносить корективи в норми ідеального догляду за шкірою, волоссям, бровами, віями. Природно, що хочеться гнатися за нововведеннями і винаходами, пробувати на собі косметику та інші засоби, що прикрашають жінку.

Особливості процедури для майбутніх мам

Багато вагітні дівчата роблять модні стрижки, виробляють забарвлення волосся, нарощують нігті і не думають про те, наскільки це шкідливо для майбутнього малюка. Наша сьогоднішня робота допоможе відповісти на питання, чи можна нарощувати вії під час вагітності. Розглянемо докладніше.

Лікарями доведено і дозволено нарощування штучних вій вагітним дівчатам. Однак слід враховувати фактори, при яких необхідно зважити всі за і проти. По-перше, кожна вагітна жінка повинна добре стежити за своїм здоров'ям, і якщо щось викликає дискомфорт або хворобливі відчуття, то вибирати для себе відпочинок і спокій, а не ходіння по магазинах. Перший триместр - період з 1 по 12 тиждень вважається найважливішим для майбутньої дитини, в цей час закладаються внутрішні органи малюка. Саме в цей період краще не виконувати ніяких маніпуляцій над своїм тілом, адже наростити вії не є життєво важливою необхідністю, і якийсь час можна потерпіти. Ви запитаєте чому? Відповідь проста: при процедурі кріплення волосків використовуються обезжириватель, клей, і додаткові гелі або масла при яких виділяються хімічні агенти.

Вдихати такі пари вагітній жінці не можна, так як всередині знаходиться дитина, і він теж відчує цей склад хімії на собі. Також необхідно зауважити, що процедура проводиться частіше в лежачому положенні, тому враховуйте вашу витривалість і стан здоров'я. Час по кріпленню майстром волосків займає від 2 до 4 годин, тому задумайтеся, чи зручно вам буде рівно лежати такий тривалий період.

Вибір правильного моменту

Ранній термін вагітності дуже часто затьмарюється токсикозом, чому сприяє постійна нудота на всі запахи і дуже поганий стан. У цей час багато дівчат навіть лягають в лікарню на збереження, тому що їм дуже складно дається адаптація до свого становища. Дуже часто болить і паморочиться голова, постійна нудота, стан, коли нічого не хочеться їсти, велика втома і необхідність в спокої і відпочинку.

Такий період дуже небезпечний як для мами, так і для дитини, тому в цей час краще не нарощувати вії, а перебувати вдома, більше лежати і відпочивати. Відомо, що велика кількість загроз вагітності відбувається в період перших 12 тижнів, тому підійдіть серйозно до свого становища, не варто ходити по салонах і мучитися лежати 3 ч поки лешмейкер прикріпить вам вії, проведіть цей час вдома перед телевізором з яблучком в руці. Останні тижні вагітності в період з 30 по 40 тиждень теж вважається складним часом. Тому що вже сформований дитина набирає вагу, щоб з'явитися на світло красивим і з круглими щічками.

Вагітній жінці прибавка в вазі дуже заважає відчувати себе комфортно, малюк може веселитися в животику, постійно стрибаючи і крутись.

Можуть боліти спина, поперек, тазові кістки. Такі болі роблять дуже сильний вплив як на здоров'я, так і на психологію жінки. Ще можна додати, що часті позиви в туалет викликають дискомфорт, не дуже зручно буде під час процедур нарощування. Взагалі, виходячи з нашого аналізу можна зробити висновок, що таку процедуру при вагітності краще проводити в період з 12 по 30 тиждень, коли животик ще маленький і можливість перетерпіти цей час дасться набагато простіше ніж на останніх місяцях.

підготовчі заходи

  1. Необхідно підібрати хороший салон краси і майстри, який вам виконає цю процедуру.
  2. Дізнатися у лешмейкера які матеріали, фірма виробник, але можна вивчити інформацію в інтернеті.
  3. Обов'язково повідомте майстру в якому ви перебуваєте положенні, він більш ретельно буде прибирати від вас елементи з хімічними запахами і складами.
  4. Перед тим як приступити до кріплення, лешмейкер видалить всю косметику з вій.
  5. Знежирити повіку і за допомогою спеціальної сироватки.
  6. На нижню повіку накладається спеціальна колагенова подушка, яка огороджує його і вії, створює зручність майстру в роботі.
  7. Після чого лешмейкер пінцетами починає діставати вії з коробочки, дуже швидко наносити на них клей і зміцнювати. Під час цього майстру потрібно бути дуже уважним і швидким адже робота вимагає особливої ​​тонкощі. Якщо ви виберете пучкове нарощування то воно займе менше часу, так як на одну вію клеїться відразу три волосини. Якщо ви віддасте перевагу інший метод, то часу піде набагато більше.
  8. Після закінчення лешмейкер завдасть вам на вії скріплює гель, він додасть форму і красу нового способу.

Після закінчення лешмейкер завдасть вам на вії скріплює гель, він додасть форму і красу нового способу

Огляд популярних брендів

Підбирати для себе вії краще хорошої якості, що не економлячи на вартості штучного волосся. Зараз існує ряд професійних марок, які є наближеними до натуральних, розглянемо деякі:

  1. Вії від vivienne мають якісне гіпоалергенні моноволокно в складі міститься силікон, що надає їм тонкість і шовковистості. Випускаються як одинично, так і пучками.
  2. Штучні волоски від Ardell також є матеріалом преміум класу і брендом. Вії виробляються з якісного моноволокна, мають шовкову текстуру, водостійкі і гіпоалергенні. Вони чорного насиченого кольору і підкручений форми. Завоювали свою популярність в Росії.
  3. Фірма Kodi Professional відома в світі лешмейкеров своїм безпечним і екологічним товаром. Продукт від Kodi має вигляд ультратонких волосків, які будуть дуже природно виглядати на ваших очах, серед них є вибір якості волокон. Вони можуть бути норкові, шовкові, соболині. Також бувають різної довжини і загину.
  4. Фірма-виробник Salon Professional займається виготовленням волосків норкового якості. Такий товар дуже шовковий, легкий і тонкий. Серед асортименту Salon Professional можна вибрати як насичено-чорні, так і різнокольорові вії.
  5. Корейська фірма Dolce Vita існує вже дуже багато років на ринку вій і комплектуючих товарів для нарощування. Зарекомендувала себе як одна з кращих по виготовленню якісних волосків. У них є гіпоалергенні моноволокно, дуже стійкі при попаданні води і пара, мають насичений чорний колір.

Нарощування вій під час вагітності не зашкодить, якщо молода майбутня матуся відчуває себе добре, однак потрібно врахувати чинники, при яких організм в стані гормональної перебудови сам не захоче приймати волоски. У всіх жінок в положенні змінюється гормональний фон, у деяких це проявляється хорошим зростанням нігтів і волосся. А у інших навпаки. Можуть випадати волосся, вії, ламатися нігті. Були випадки коли майстер робив вії вагітним дівчатам і деякі приходили вже через тиждень на корекцію або зняття залишків. Справа в тому, що природне покриття відторгає клей і штучну волосинку, що призводить до відпадіння нарощених вій завчасно.

Якщо процес кріплення не викликає протипоказань для вагітної жінки, то їх зняття безпосередньо є проблемою. Відокремити волокна можна за допомогою хімічних засобів і розчинників. Активні речовини можуть безпосередньо завдати шкоди маляті і жінці, так як мають дуже неприємний запах хімії. Такі елементи викликають алергію або почервоніння і роздратування. Тому перш ніж робити нарощування вій при вагітності варто тричі подумати.

Догляд в домашніх умовах

Існують кілька народних домашніх способів, щоб прибрати штучні вії, розглянемо деякі з них:

  1. Зняття очними краплями Сульфацил (Альбуцид), наносити на волоски ватною паличкою в кілька шарів і дати проміжок часу, щоб вбратися, після чого волокна повинні почати відділятися самостійно.
  2. За допомогою рослинного масла. Намазати їм ватяні диски і покласти на очі на всю ніч, на наступний ранок акуратно зняти за допомогою ватної палички.
  3. За допомогою парової лазні. Подихайте парою хвилин 10-15 і покладіть на очі диски з оливковою олією. Потримайте 10 хвилин і можна знімати нарощені волокна.
  4. Для видалення штучних волосків можна використовувати реп'яхову або касторову олію, але тримати його на очах слід досить довго.

Якщо ви захочете наростити вії, то робити це в період вагітності можна, головне щоб станом жінки нічого не заважало. Хороше самопочуття - це головний показник, якщо у вас нічого не болить, то займайтеся улюбленими справами: ходите на роботу, в салон краси, плавайте в басейні, адже що добре мамі, то і подобається майбутній дитині. Будьте красивими і здоровими в самому прекрасному положенні.

Ви запитаєте чому?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: