
Щодо застосування гірчичників в момент вагітності, тобто дуже багато думок:
- не можна застосовувати, особливо вагітним;
- можна використовувати, але головне - не перестаратися;
- можна ставити, тільки треба проконсультуватися з лікарем;
- немає протипоказань, але краще утриматися від цього методу;
- заборонено тільки вагітним.
Кажуть, що найбезпечніший і ефективний метод лікування кашлю - це інгаляція . Сьогодні в аптеках є багато інгалятор, але можна скористатися і народною медициною: заварити в чайник цілющий збір і дихати в носик, дихати парою в паперовий конус. Це можуть бути пари звареного картоплі. Якщо у вас немає алергії, то можна заварити трав'яний збір. Ефективно допомагають липовий цвіт, подорожник, корінь солодки , Ромашка, шавлія , Календула, евкаліпт, звіробій. Ефірні масла добре лікують кашель. Ще є «зірочки», але з ними слід бути обережними.
Йодна сітка і медовий масаж може замінити гірчичники. Замість гірчичників ефективно прикладати медом лист капусти. Але він повинен бути змащений медом. Можна пити мед з молочком або соком цибулі.
Для лікування кашлю існує багато альтернативних методів. Тому, від гірчичників можна і відмовитися. Наші бабусі вдавалися до гірчичник в разі небажаної вагітності. Але якщо вам гірчичник до душі, уважно читайте інструкцію з їх застосування. І завжди будьте спокійні - це не зашкодить майбутній дитині.