Статьи

Нарощування вій при вагітності: показання та протипоказання

  1. Чи можна проводити процедуру під час вагітності
  2. Особливості проведення при вагітності
  3. ламінування
  4. Ботокс
  5. Використання Карепрост
  6. накладні
  7. Протипоказання до процедур

Прекрасна половина людства прагне до доглянутості. Чи не лякають жінок процедури типу нарощування вій навіть в період вагітності. Що говорять з цього приводу акушер-гінекологи та косметологи?

Що говорять з цього приводу акушер-гінекологи та косметологи

Чи можна проводити процедуру під час вагітності

Думка медиків в даному питанні одноголосно: небажано нарощувати вії під час вагітності. Є поодинокі випадки, коли гінекологи не заперечують щодо подібних косметологічних процедур. Заборони лікарів поширюються на нарощування, вагітним не можна користуватися рядом інших салонних послуг під загрозою негативного впливу на здоров'я плоду (епіляція, фарбування волосся, застосування косметики, солярій, масаж, нарощування волосся, нігтів).

При заборону на нарощування штучних вій при вагітності акцент робиться на перший триместр.

У першому триместрі плід починає формуватися, і організм реагує на присутність ембріона різними малоприємними для майбутньої матері симптомами у вигляді нудоти, блювоти, запаморочення, непереносимості запахів і слабкості. А нарощування відбувається із застосуванням штучних матеріалів і клею, які жінки (в силу особливої ​​чутливості в цей період) погано переносять.

Огидний запах буде відчуватися ризикнули на нарощування вагітними навіть в період носіння нарощених волосків.

Неважко здогадатися, яке шкідлива дія може мати аромат на крихітний плід, якщо навіть доросла людина погано його переносить.

Якщо жінка в «цікавому положенні» вирішила ризикнути на нарощування, вона повинна бути готова до того, що результату «надовго не вистачить». В силу зміни гормонального фону у майбутніх мам виробляється прогестерон. Це може стати причиною отлома нарощених вій від своїх, «рідних». Вони можуть зіпсуватися, стати короткими і випадати.

Рекомендуємо почитати:

Обережність слід дотримувати і в останні тижні перед пологами. Це пов'язано з тривалістю часу проведення нарощування - 1-2 години. Вагітній жінці важко 2 години лежати на спині не рухаючись. Така поза є небажаною в останні місяці вагітності. Беручи до уваги фізіологічну потребу до частих сечовим позивам, процес нарощування стане для них випробуванням.

Особливості проведення при вагітності

Розглянемо докладніше різні косметологічні процедури з віями.

ламінування

Згідно відгуками косметологів, ламінування при вагітності може проводитися з використанням натуральних компонентів: масла, корисні речовини, вітаміни. Процедура надає пишний обсяг, густоту, здоровий блиск. На здоров'я вій ламінація впливає наступним чином:

  • живить волоски зсередини, покращуючи їх структуру;
  • сприяє їх зміцненню і росту;
  • нешкідлива внаслідок застосування природних складових.

Ботокс

Ботокс є порівняно новою косметологічної процедурою. Перевага - тривалість отриманого ефекту. Результат буде триматися від 1 до 3 місяців. У чому секрет ботокса? Комплекс активних речовин (ботулотоксину, гіалуронова кислота, екстракти рослин) наносяться на вії. Процедура за часом займає 2 години і проводиться в три етапи:

  1. Біозавивка за допомогою спеціальних бігуді. Завивка надає гарний вигин.
  2. Фарбування.
  3. Заключний етап - покриття «коктейльних» складом ботокс.

Використання Карепрост

Карепрост є засобом для зростання і харчування вій нового покоління. Воно здатне викликати алергічну реакцію. Серед побічних ефектів - відчуття печіння очей, почервоніння повік, випадання волосків. Внаслідок цього вагітним жінкам радять з обережністю поставитися до застосування карепрост.

накладні

Варіантом додання виразності погляду - поклейка накладних вій. Асортимент таких в косметичних магазинах і салонах величезний. Головне - гранична обережність (особливо, якщо її проводить не майстер, а сама вагітна жінка в домашніх умовах). Ще один гострий момент в даному питанні - запах клею, за допомогою якого накладаються штучні вії. Шкідливих їдких запахів жінці в даний період краще уникати.

Протипоказання до процедур

Салонні методи догляду за віями вимагають тривалого часу нерухомого положення, вони протипоказані для вагітних на пізньому терміні, перед пологами. Забороняється використовувати для проведення даних процедур речовини з їдкими запахами, хімічними речовинами, здатними викликати алергію.

Говорячи про салонних процедурах як протипоказання при вагітності, гінекологи враховують їх можливу шкоду для плода і здоров'я майбутньої мами. Даний стан вимагає педантичного відносини. Повинна бути виключена будь-яка небезпека для матері і дитини.

Стаття перевірена редакцією

Що говорять з цього приводу акушер-гінекологи та косметологи?
У чому секрет ботокса?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: