Статьи

Якщо взуття промокає - 7 рецептів зробити будь-яке взуття непромокаючої і водовідштовхувальним

  1. Чому взуття промокає взимку, і як правильно підготувати її до цього часу року?
  2. Чому черевики взимку промокають?
  3. А першу пару підготуйте до зими за допомогою нехитрих порад і фахівців з взуттєвої майстерні:
  4. 7 кращих народних рецептів, які зроблять взуття непромокаючої в домашніх умовах!
  5. Підсилюємо водовідштовхувальні властивості шкіряного взуття: 7 найкращих «народних» рецептів
  6. 7 кращих магазинних засобів для захисту чобіт від промокання
  7. Важливо ще й правильно його нанести!

Промокає взуття - як зробити чоботи чи туфлі водонепроникними в домашніх умовах?

В осінній та зимовий сезон промокає взуття стає справжнім лихом В осінній та зимовий сезон промокає взуття стає справжнім лихом. Ноги після прогулянки завжди виявляються мокрими, взуття швидко втрачає свій первинний вигляд, а про неприємний запах від непросохлі чобіт і черевиків і говорити не доводиться.

Що робити, якщо ваші чоботи промокають, і як підготувати взуття до зими?

Зміст статті:

  1. Чому взуття промокає?
  2. 7 народних рецептів для захисту від вологи
  3. 7 кращих магазинних засобів
  4. Відеорецепти, як зробити взуття водонепроникної

Чому взуття промокає взимку, і як правильно підготувати її до цього часу року?

Всім відомо, що промоклі ноги - це привід злягти з температурою і нежиттю. Тому важливо, щоб взуття в сезон снігів або дощів залишалася неодмінно сухою.

Чому черевики взимку промокають?

  • Відклеїлась підошва. Найчастіше, подібне «мокру справу» пов'язано саме з пошкодженням підошви або її неякісної «спайкою» з самим чоботом.
  • Неякісно зроблена взуття. Дешеві черевики «2 пари за ціною 1-й» завжди грішать поганою якістю. Виробники використовують неякісні матеріали, а процес виробництва залишає бажати кращого. З огляду на, що замша з шкірою самі по собі вологу не пропускають, можна впевнено говорити про неякісні швах або наявності дірок, тріщин.
  • Хімічні реагенти. Ними в зимовий час посипають дороги, і ні для кого ні секрет, що подібні засоби здатні «вбити» за одну зиму навіть найміцніші чобітки.
  • Відсутність спеціальної просочення на взуття (прим. - завдання виробника).
  • Синтетичні матеріали. Від морозу штучна шкіра та інші синтетичні матеріали тріскаються, в результаті чого взуття також втрачає свою «вологостійкість».

Щоб з початком зими вам не довелося екстрено розщедрюватися на другу пару взуття, придбайте її заздалегідь.

Яка взуття взимку не ковзає?

А першу пару підготуйте до зими за допомогою нехитрих порад і фахівців з взуттєвої майстерні:

  1. Оцінюємо цілісність підошви, швів, шкіри і фурнітури.
  2. Відмиваємо і чистимо поверхню.
  3. Міняємо набійки (при необхідності) і зміцнюємо підбори.
  4. Прошиваємо (зміцнюємо) шви.
  5. Підсилюємо (при необхідності) підошву. Така профілактична міра допоможе ущільнити підошву, захистити її від швидкого стирання і надати антиковзні властивості. Важливо простежити, щоб майстер використав виключно якісний матеріал, який буде стійкий до реагентів і морозів. Наприклад, зносостійка гума або поліуретан. Від такого бюджетного варіанту, як резит (прим. - і від мікропористої гуми) слід відмовитися.

Також можна ...

  • Просочити неякісні шви спеціальним засобом з водовідштовхувальними властивостями. Правда, періодично дану маніпуляцію доведеться повторювати.
  • Прооліфити тріщини і дірочки (прим. - зашкуріть поверхню, а після нанести оліфу і дочекатися її висихання).
  • Встановити підметки (накат) поверх своєї підошви, якщо немає бажання її міняти повністю.
  • Купити жиросодержащие (поживні) кошти для взуття зі шкіри. Вони повернуть чобіт еластичність і допоможуть запобігти розтріскування.
  • Придбати крему / аерозолі на основі бджолиного воску для взуття лакованої.
  • Знайти спеціальні засоби для взуття з дихаючими мембранами. Такі кошти посилять водовідштовхувальний ефект і підтримають дихання пір.

Такі кошти посилять водовідштовхувальний ефект і підтримають дихання пір

Як правильно підбирати взуття за розміром - таблиці всіх розмірів взуття для дорослих

7 кращих народних рецептів, які зроблять взуття непромокаючої в домашніх умовах!

Не тільки взимку доводиться замислюватися про водовідштовхувальних засобах для взуття. Не завадять вони й річної обувке (кому сподобаються хлюпають туфлі).

До вашої уваги - народні і магазинні засоби для захисту взуття від вологи.

Підсилюємо водовідштовхувальні властивості шкіряного взуття: 7 найкращих «народних» рецептів

  • Бараняче сало (близько 50 г) + масло з льону (близько 50 г) + звичайний скипидар (10 г). Змішуємо компоненти, попередньо розтопивши сало, і наносимо ще теплу суміш на чоботи за допомогою м'якої тканини.
  • Віск + масло льону. 30 г воску (можна використовувати парафін) розтоплюємо на слабкому вогні і змішуємо з заздалегідь купленим лляною олією (вистачить 10 г). Наносимо теплу суміш на чобітки і ніжно втираємо вовняною ганчіркою.
  • Касторове масло. Як правило, воно є в наявності у кожної дівчини. Але використовувати його рекомендується виключно для грубої шкіри (прим. - тонку шкіру воно зіпсує). Просто втирайте масло в шкіряну поверхню і відполіруйте.
  • Бджолиний віск (близько 20 г) + звичайний скипидар (близько 10-15 г) + каніфоль подрібнена (не більше 50 г). Всі компоненти змішати і м'якою тканиною нанести на чоботи. Дочекатися вбирання.
  • Гліцерин (близько 20 г) + риб'ячий жир рідкий (40 г) + скипидар (близько 30 г) + бджолиний віск (близько 10 г). Все змішати, розтопити на малому вогні і змішати з гліцерином. Далі нанести суміш на взуття.
  • Кетамін + будь-який тваринний жир. Дані компоненти беремо в рівних пропорціях, попередньо розтопивши жир. Далі змішуємо їх і наносимо суміш на взуття і її шви.
  • Віск або парафін. Натираємо чобітки свічкою до повного покриття поверхні. Далі дане воскове покриття рівномірно нагріваємо за допомогою фена. Геніальний рецепт, надійно рятує взуття від промокання.

Важливо!

Не можна використовувати парафін, віск і органічні крему для замшевого взуття - вона вимагає більш тонкого підходу.

Для замші підійдуть магазинні засоби для взуття зразок аерозолів і емульсій, широко представлені в магазинах.
Для замші підійдуть   магазинні засоби для взуття   зразок аерозолів і емульсій, широко представлені в магазинах

7 кращих магазинних засобів для захисту чобіт від промокання

  • Salamander Universal SMS. Даний спрей підходить для шкіри, текстилю та замші. Надійно захищає взуття від бруду і вологи, а також покращує її зовнішній вигляд. Недолік - сильний запах (краще використовувати спрей на вулиці або на балконі). Середня ціна - близько 350 р.
  • Ecco. Унікальний ефективний спрей, що захищає від вологи з брудом і не порушує повітряного обміну матеріалу. Відрізняється миттєвим висиханням і економічно витрачається. Середня ціна - близько 500 р.
  • Collonil Nanoprо. Революційний спрей на основі фторокарбонатових з'єднань - справжня знахідка для шкіри, текстилю, нубуку, велюру та ін. Створює найтоншу і непомітну, абсолютно непроникну і глибоку плівку на взуття. З плюсів - висока економічність. З недоліків - ціна. Спрей обійдеться в середньому в 600-800 р.
  • KiwiAquaStop. Цей спрей підійде для шкіри і нубука, а також для замші, текстилю та штучної шкіри. Надійно захищає взуття (бруд, волога і реагенти), швидко сохне, відновлює зовнішній вигляд, легко поміщається в сумці. Коштує близько 200 р.
  • Крем Salamander. Жирний живильний крем для шкіри. Потужні водовідштовхувальні властивості, відновлення блиску, зафарбовування потертостей, економічність, натуральний віск в складі, відсутність різкого хімічного запаху. Середня ціна - близько 160 р.
  • Grangers G-Wax. Вельми ефективний крем-просочення для грубої шкіри. Призначення - очистка та захист від вологи і солі. Створено на основі бджолиного воску. Середня ціна - близько 350 р.
  • SMS Olvist. Якісна шведська просочення для 100% захисту від вологи та бруду. Призначена для шкіри текстилю. Повною мірою схвалена покупцями. Середня вартість - близько 300 р.

Звичайно, просто купити ідеальний засіб для свого взуття - мало.

Важливо ще й правильно його нанести!

  1. Метод 3-ного нанесення просочення. Наносимо засіб на взуття тричі з проміжком між процедурами, рівним 1 діб. Тільки після такої процедури можна бути впевненим у надійності свого взуття.
  2. Використовуючи спрей, розпилюємо його не одним «пшиком», а до тих пір, поки засіб перестане вбиратися в структуру взуття.
  3. При використанні просочення на старого взуття попередньо в обов'язковому порядку якісно очищаємо поверхню взуття, потім відмиванням і ретельно сушимо. І тільки потім можна наносити засіб.
  4. Вибираємо засіб правильно! Наприклад, жирні водовідштовхувальні крему підходять виключно для грубої шкіри, а для інших матеріалів краще використовувати спреї і емульсії. Також варто відзначити, що шкірозамінник не здатний вбирати масла та спреї.

Відеорецепти на всі випадки життя, як зробити взуття водонепроникної

Відео: Секрет захисту взуття від вологи!

Відео: Як продовжити життя шкіряного взуття до 20-30 років

Важливо!

Якщо ви придбали дороге взуття на зиму, і вона промокла в перший же тиждень зими, ви маєте повне право звернутися до продавця і вимагати повернення коштів або ж рівноцінного обміну.

Рекомендується зберігати чек!

При відмові продавця, відповідно до закону, ви можете наполягти на проведенні процедури незалежної експертизи і подати в суд, зажадавши відшкодування всіх ваших витрат, суми, витраченої на взуття, а також виплати за моральну шкоду.

Сайт Colady.ru дякує вам за увагу до статті! Нам буде дуже приємно, якщо ви поділитеся своїми рецептами зробити чоботи чи туфлі непромокальними!

Чому взуття промокає взимку, і як правильно підготувати її до цього часу року?
Чому черевики взимку промокають?
Промокає взуття - як зробити чоботи чи туфлі водонепроникними в домашніх умовах?
Що робити, якщо ваші чоботи промокають, і як підготувати взуття до зими?
Чому черевики взимку промокають?
Яка взуття взимку не ковзає?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: