Статьи

12 Лайфхак по догляду за взуттям, які значно спрощують життя

  1. 1. Неприємний запах
  2. 2. Згини і заломи на шкіряному взутті
  3. 3. Правильна сушка
  4. 4. Промокла взуття
  5. 5. взувати правильно
  6. 6. Плями на взутті із замші та нубуку
  7. 7. Сольові сліди
  8. 8. Бруд на яскравою тряпичной взуття
  9. 9. Блиск лакованих туфель
  10. 10. Прання кросівок
  11. 11. Захист взуття
  12. 12. Сліди від нового взуття
  13. Бонус: рада, який допоможе ходити на підборах без болю і втоми

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Взуття може розповісти про свого власника до 90% інформації - до такого висновку прийшов дослідник Омрі Гіллат . Наприклад, не нова, але доглянута взуття говорить про відповідальність і порядності. Запальні люди вважають за краще вузькі півчобітки. Загалом, людини часто оцінюють по його взуття, тому її необхідно тримати в порядку.

Ми в AdMe.ru зібрали для вас корисні поради по догляду за взуттям, які вирішують багато проблем, а в кінці приготували бонус для любительок високих каблуків.

1. Неприємний запах

Всім знайомий автомобільний ароматизатор «ялинка» відмінно виводить неприємний запах з взуття: просто помістіть його всередину черевика і залиште на ніч. Якщо такий спосіб не врятував становище, то прийшов час замінити устілки. Неякісний матеріал устілок часто стає причиною поганого запаху, тому зверніть увагу на натуральні матеріали, а особливо на устілки з вугільної прошарком. Вони чудово вбирають вологу і перешкоджають появі неприємного запаху.

2. Згини і заломи на шкіряному взутті

Згодом на шкіряному взутті з'являються заломи, схожі на зморшки. Насправді шкіра взуття така ж, як шкіра на нашому тілі, тому її потрібно живити спеціальним кремом. Нанесіть крем на взуття, залиште на пару годин для вбирання і потім починайте полірувати. В якості альтернативи можна використовувати вазелін або дитячий крем.

3. Правильна сушка

Взуття ні в якому разі не можна сушити на батареї і взагалі бажано берегти від високих температур, щоб уникнути деформації. Щоб просохнути, взуття потрібно від 24 до 48 годин. Саме тому непогано мати кілька пар на кожен сезон, щоб було що носити, поки одна пара сушиться. Але якщо чекати ніколи - скористайтеся феном, і пам'ятайте, що обдувати можна тільки холодним повітрям.

4. Промокла взуття

Якщо ви потрапили під дощ або наступили в калюжу, то не поспішайте ставити взуття на батарею. Краще насипте звичайний рис в лляної або бавовняний мішечок і помістіть його в взуття. Рис добре забирає вологу, а пара крапель ефірного масла евкаліпта або ялиці ще й допоможуть впоратися з неприємним запахом.

Якщо у вас вдома є кіт, замість рису використовуйте наповнювач для котячого туалету: він прибере зайву вологу не гірше.

5. взувати правильно

Щоденне використання ложки - дуже хороша і корисна звичка, яка запобігає багато проблем. Не нехтуйте ложкою, без неї задник швидко обминається і втрачає форму, а взуття перестає фіксувати гомілковостопний суглоб, що може спровокувати травми і мозолі. Якщо ложки під рукою не виявилося, скористайтеся будь-якої пластикової дисконтною карткою. Вона легко гнеться і добре ковзає.

6. Плями на взутті із замші та нубуку

Для догляду за пухнастими матеріалами відмінно підійде звичайний ластик. При терті об поверхню ластик кришиться і проникає вглиб ворсу, крихти чіпляються за пил і бруд і «залишають» замшу або нубук разом із забрудненнями. Потім крихти потрібно вичистити щіткою для взуття.

Манікюрна пилка теж непогано справляється з плямами, але з нею потрібно бути обережніше, щоб не пошкодити взуття.

7. Сольові сліди

У холодну пору року вулиці посипають реагентами, які дуже шкодять взуття, руйнують її і залишають непривабливі розлучення. Вивести сольові сліди можна оцтом. Розбавте його водою у співвідношенні 1: 3 і протріть взуття м'якою ганчіркою. Бажано так поступати кожен раз, коли ви повертаєтеся додому.

8. Бруд на яскравою тряпичной взуття

Кеди або сліпони яскравих кольорів чистити досить складно, тому що при пранні вони втрачають колір і форму. Щоб не нашкодити улюбленої взуття, використовуйте лимонний сік. Він більш делікатно видалить бруд і не зіпсує колір, а може, навіть і поліпшить. Розбавте лимонний сік з водою в співвідношенні 1: 3 і протріть взуття ганчіркою. Якщо забруднення серйозні, натріть необхідні ділянки лимоном і залиште на 20-30 хвилин, а потім сполосніть водою.

9. Блиск лакованих туфель

Лаковане взуття з часом втрачає блиск, на ній з'являються дрібні подряпини. Щоб цього уникнути, змащуйте взуття вазеліном. Це дешева альтернатива брендовим засобів, нітрохи їм не поступається.

10. Прання кросівок

У багатьох пральних машинках є режим прання спортивного взуття, але краще не використовувати його, тому що при крученні барабана матеріали, з яких зроблені кросівки, сильно зношуються. Вода потрапляє у внутрішню частину підошви, і через це при сушінні вона всихає і втрачає форму, верх розклеюється і починає ворситися.

Доглядайте за кросівками вручну: расшнуруйте їх, вийміть устілки і акуратно потріть. Для сильних забруднень використовуйте стару зубну щітку. Всередині можна протерти спиртом для дезінфекції.

11. Захист взуття

Віск - універсальне і дієвий засіб, який підійде майже будь-якого взуття. Використовуйте спеціальний віск або просто воскову свічку. Навіть тонкий шар надовго захистить взуття від води і бруду, а додатково додасть гарний блиск.

12. Сліди від нового взуття

Буває, що нове взуття линяє з вивороту і бруднить шкарпетки, панчохи, навіть фарбує ноги. Запобігти такій неприємність допоможе тальк. Втирайте його, не шкодуючи, у внутрішню поверхню нових черевиків. Залишки зберіть чистою ганчіркою. Тальк можна замінити дитячою присипкою або крохмалем.

Бонус: рада, який допоможе ходити на підборах без болю і втоми

Бонус: рада, який допоможе ходити на підборах без болю і втоми

Топ-модель Марі Хелвін одного разу поділилася в інтерв'ю своїм секретом, і тепер його використовують багато дівчат: потрібно склеїти пластиром 3-й і 4-й пальці на нозі. При ходьбі на каблуках основне навантаження припадає на передню частину стопи і на подушечки пальців, а цей трюк допомагає розподілити навантаження.

А ви користуєтеся якимись трюками по догляду за взуттям? Розкажіть в коментарях.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

А ви користуєтеся якимись трюками по догляду за взуттям?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: