Статьи

Вибір блогера: 50 улюблених засобів Юлії Петкевич-Сочнова

  1. маски:
  2. Засоби для проблемної шкіри:
  3. Засоби для зняття макіяжу:

А втор блогу Be Butterfly і колумніст BeautyHack Юлія Петкевич-Сочнова регулярно ділилася з нами улюбленими засобами з різних категорій. А ми зібрали все краще разом - вибирайте!

Догляд за обличчям

маски:

Clarifying Clay Mask, SkinCeuticals

Найбільша моя улюблена маска для обличчя. Вона хороша тим, що в складі є кислоти, тому догляд виходить не тільки миттєвим, але і пролонгованим: при регулярному використанні шкіра стає все краще і краще. Незважаючи на те, що вона глиняна, шкіру не сушить, а ще у неї дуже приємна текстура, що нагадує рідкий шовк. Користуватися їй - одне задоволення!

Ginzing Peel-Off Mask To Refine And Refresh, Origins

Ginzing Peel-Off Mask To Refine And Refresh, Origins

Найкрасивіша маска. Вона відноситься до забутих маскам-плівкам: наноситься тонким шаром, а після висихання знімається з особи єдиної плівкою. А краса її в кольорі - насичено-помаранчева, з металевим ефектом, вона нагадує маску Залізної Людини: незвично виглядає в б'юті-рутині. Звичайно, на цьому її переваги не закінчуються - в складі фруктові кислоти, відповідальні за відлущування, і екстракт кавових зерен: заряд бадьорості для шкіри забезпечений.

Trans-foam Clay, Dr.Jart +

Це дуже цікавий набір, що складається з трьох глиняних масок. Переваги їх у тому, що вони являють собою засіб 2-в-1 - пінку для вмивання і маску. Тому в ті дні, коли немає сил ні на що, вона реально виручає - спочатку потрібно зняти макіяж, після нанести одну з трьох масок за потребою, а всього через три хвилини змити. Восторг!

«МегаМятная маска», Lush

«МегаМятная маска», Lush

Для любителів гострих відчуттів. Вона дарує великий заряд бадьорості - в перші секунди здається, що особа зараз відокремиться від усього тіла і полетить в космос, настільки вона сильно холодить. Тому ідеальна для застосування вранці - очі автоматично відкриваються, що навіть ніякої кави вже не потрібен, а ще чудово очищає (в складі бентоніт і каолін) і відлущує шкіру зарахунок мелених бобів адзуки і насіння примули. Правда, треба завжди пам'ятати, що її термін придатності всього чотири місяці.

Prime Renewing Pack, Valmont

«Маска Попелюшки» - тільки так і ніяк інакше називають знамениту маску Valmont Prime Renewing Pack. І правда, з втомленою і «пом'ятою» шкірою вона творить чудеса за якихось там 10 хвилин! Дрібні зморшки розгладжуються, сухість йде, шкіра стає гладкою і дуже приємною - створюється відчуття наповненості і пружності.

Effaclar Mask, La Roche Posay

Effaclar Mask, La Roche Posay

Глиняних масок багато не буває! Тому не можна в добірці не відзначити новинку La Roche Posay Effaclar Mask. У складі два види глини, які працюють на очищення жирної і проблемної шкіри. Крім цього маска відмінно вирівнює тон особи, зменшує можливі запалення і при цьому дбайливо ставиться до шкіри.

Skin Needs, Л`Етуаль

На мій погляд, альгінатние маски ефективніше і цікавіше, ніж тканинні, але до цих пір вони не настільки масово поширені, щоб їх можна було купити в будь-якому місці. Правда, є один ідеальний варіант по співвідношенню «ціна-якість» - маски Л`Етуаль Skin Needs, що продаються в однойменній мережі косметичних магазинів. Коштують близько 150 рублів без знижки і існують у восьми варіантах. Мені подобаються всі!

Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque, Kiehl's

Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque, Kiehl's

Цю глиняну маску легко дізнатися в Instagram - її люблять блогери всього світу і з задоволенням фотографуються, коли вона на обличчі - веселий жовто-оранжевий відтінок цього прекрасно сприяє. Але за традицією, потрапила сюди за ефективність - вона просто створена для ранкового душа, звужує пори, вирівнює тон і заряджає шкіру енергією, щоб це не значило.

Egg Cream Mask Firming, Too Cool For School

З усіх тканинних за останнім часом мені найбільше сподобалася Too Cool For School's Egg Cream Mask Firming. Заявлена, як підтягує, але я найбільше оцінила зволоження та живлення, які вона подарувала за 20 хвилин! А ще у неї гарне лекало, тому очі, ніс і рот на місці, а не як часто буває.

Миттєва зволожуюча маска для обличчя Півонія, L'Occitane

Миттєва зволожуюча маска для обличчя Півонія, L'Occitane

Розфасована в зручні контейнери по 6 мл., Які так і просяться з собою в дорогу. Однією формочки мені вистачає на два-три рази. Незважаючи на тонкий шар, працює на «5+». Вона прекрасно зволожує, швидко діє і чудово пахне півонією - а що ще потрібно?

Засоби для проблемної шкіри:

Сироватка Active Serum, iS Clinical

Сироватка Active Serum, iS Clinical

Вже довгий час моє засіб №1 на поличці у ванній. Безперечно, це вибір дуже багатьох, хто не з чуток знає, що таке акне. У складі комплекс кислот, які дійсно працюють. З кожним днем ​​стан шкіри поліпшується, особливо, якщо за справу братися комплексно і скрупульозно доглядати за особою. Багато разів намагалася її замінити, але все одно в підсумку поверталася до цього синьому флакончику з магічним зіллям.

Спрей-контроль жирного блиску Serozinc Spray, La Roche-Posay

Спрей на основі цинку - відомого борця з жирної і проблемною шкірою . Звичайно, саме по собі засіб не дасть якогось феноменального ефекту, адже це вода з сіллю і цинком, але в поєднанні з іншими анти-акне засобами вкладе свою лепту і посилить загальну дію догляду. Я використовую його в якості тоніка - після вмивання і перед нанесенням основного догляду.

Крем beta Moisturise, Medik8

Крем beta Moisturise, Medik8

Той рідкісний випадок, коли зволожуючий крем для проблемної шкіри зроблений без кислот і ретиноидов. Звичайно, через це його ефективність нижче, оскільки інші відомі інгредієнти не настільки потужні, але для тих, кому не можна застосовувати кислоти з ретиноїдами - такий варіант буде порятунком! Або, наприклад, якщо вам хочеться підібрати догляд на додаток до кислот, як було в моєму випадку. Засіб добре зволожує жирну шкіру, при цьому не перевантажує її, а ще я помітила, що з часом вона перестала сильно блищати.

Крем Keracnyl Cream Complete Regulating Care, Ducray

Класичний кислотний крем, який непогано справляється зі своїм завданням і, що дуже важливо, цілком доступно варто (близько 890 руб.), Продається в аптеках. Я ставила з цим кремом експеримент і користувалася якийсь час тільки їм - він цілком гідно впорався із завданням утримання шкіри в нормальному стані.

Засоби для зняття макіяжу:

Я вже багато років дотримуюся двоетапної системи очищення: спочатку видаляю косметику засобом для демакіяжу, а потім додатково очищаю шкіру за допомогою гелю, пінки або мусу.

Засіб для швидкого зняття макіяжу з очей Démaquillant Express, Clarins

Засіб для швидкого зняття макіяжу з очей Démaquillant Express, Clarins

Класична двухфазная рідина складається з жирної і водної частини, які при активному збовтуванні змішуються, утворюючи однорідну масу. Вона з легкістю зніме будь-який макіяж, навіть дуже стійкий, а шкіра не постраждає від посиленого тертя.

Засіб для зняття макіяжу губ Vanishing Potion No.33 Waterproof Makeup Remover, LA Splash Cosmetics

33 Waterproof Makeup Remover, LA Splash Cosmetics

Вузькоспеціалізоване засіб. Воно було створено спеціально для видалення суперстійкі помад і блисків для губ - справляється з цим на «5+». Випускається в двох варіантах: Coconut Concoction з екстрактом кокоса і Dose of Rose з екстрактом троянди.

Масло, що очищає для вмивання Іммортель, L`Occitane

Якщо вибирати по типу засобів, то я найбільше люблю гідрофільні масла - це тягучі і густі кошти, що нагадують масло. Вони наносяться на сухе обличчя, чудово розчиняють макіяж, а при подальшому зіткненні з водою емульгуючі, перетворюючись в молочко. Далі слід обов'язкове умивання зі звичним гелем або іншим подібним засобом. За багато років встигла перепробувати десятки, але до сих пір фаворитом залишається моє найперше масло - Іммортель, L`Occitane. Воно божественно пахне безсмертник, добре справляється з макіяжем, економічно витрачається і завжди є в наявності.

Крем для зняття макіяжу Ultrabland, Lush

Крем для зняття макіяжу Ultrabland, Lush

Якщо ви любите все натуральне і процесу демакіяжу готові присвячувати трохи більше часу, ніж 30 секунд, то цікавий варіант є у марки косметики ручної роботи Lush. Бренд випустив крем для зняття макіяжу Ультрабленд Lush Ultrabland вже досить давно, в якомусь роді він родич масел для зняття макіяжу: в основі є масло мигдалю, а ще рожева вода, бджолиний віск, мед і екстракт ірису. Для початку крем потрібно розігріти в руках, потім помасажувати ним особа до повного розчинення макіяжу, а далі змочити ватні диски теплою водою і змити ними крем із залишками макіяжу. Шкіра стає чистою, ніжною і м'якою.

Мицеллярная вода La Roche-Posay

Як же без міцелярної води? Правильно - ніяк! Цей тип демакіяжу за лічений час підкорив світ уходовой косметики, міцно вбудувавшись в рутину дуже багатьох бьютіголіков. Це прозора водичка, яка легко і швидко видаляє повсякденний (але не найстійкіший) макіяж за рахунок мицелл в своєму складі, які притягують забруднення. Однією з перших з'явилася мицеллярная вода La Roche-Posay і до сих вона не здає позиції. Зовсім недавно марка покращила її і випустила в трьох варіантах: для чутливої, для схильної до алергії і для жирної проблемної шкіри. Крім гарного очищення в гідності слід записати те, що засіб продається майже в кожній аптеці і випускається в трьох обсягах: 400, 200 і 100 мл., Що вельми зручно.

Мицеллярний очищающий гель Garnier

Мицеллярний очищающий гель Garnier

Новим витком в еволюції міцелляркі став гель для зняття макіяжу з мицеллами: його випустили відразу кілька марок, але зупинитися я хочу на Garnier - коштує всього 250 рублів. Без проблем справляється з легким щоденним макіяжем і не сушить шкіру.

макіяж

BB Cream Nude SPF 20, Erborian

BB Cream Nude SPF 20, Erborian

Живе вже не менше трьох років в моїй косметичці. Думаю, буквоманія встигла всім набриднути, та й наявність і відсутність здвоєних букв в назві ще нічого не обіцяє - ставлюся до цього скептично. BB-крем від Erborian - виняток. З ним я зрозуміла, що ніякі інші ВВ, СС, DD і інші не потрібні, адже він дає все те, що мені хочеться бачити в тональному кремі на кожен день: природне напівматове покриття (коли веснянки на місці, лущення не підкреслити, дрібні недосконалості шкіри приховані), безпроблемне нанесення хоч пензлем, хоч спонжем, хоч пальцями і по-справжньому універсальний відтінок, який підходить мені 80% часу протягом року! У мене середньостатистичний слов'янський колір шкіри - світлий, але не білий. До слова, більшості моїх знайомих він також підійшов, з чого можу зробити висновок, що «підстроювання» під тон - це не міф.

Контуріруются пудра HD Sculpting Powder, відтінок 505, Inglot

Це той самий сіро-коричневий відтінок без рижіни або зворотного ефекту блідості - універсальний колір, прекрасно імітує природну тінь. Втім, подібні є і у інших марок, але Inglot виграє цей баттл своєю ціною. Разом з кольором ви отримуєте податливість в нанесенні, включаючи легку растушевку, стійкість і економічність.

Хайлайтер Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighter, відтінок Moonstone, Becca

Хайлайтер Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighter, відтінок Moonstone, Becca

Марка Becca зробила своє ім'я саме на Хайлайтер, і вони у них правда класні. Зараз в постійному асортименті в сухий текстурі 10 відтінків (є ще кремові), і неодмінно хочеться мати всю колекцію. Люблю за приємні витончені футляри і той ефект сяйва, який вони дають. Особливо хочу виділити універсальний відтінок Moonstone - це світлий бежево-золотистий пігмент, але з персиковим подтоном.

Хайлайтери Skin Frost, Jeffree Star Cosmetics

У них дві відмінні риси: вага, який становить 15 гр., Тому хайлайтера точно вистачить на півжиття, а також незвичайні відтінки. Чорний? Бірюзовий? Рожевий? М'ятний? А може, лавандовий? Це все до них! Є де розгулятися фанатам макіяжу і всім небайдужим любителям, тим більше сяйво тут з легкістю виходить на рівень «видно з космосу». Зрозуміло, в асортименті є і більш носибельние кольору, наприклад, Ice Cold - перловий відтінок з нейтральною температурою, який у нас в країні з самого початку став бестселером.

Рідкий хайлайтер High Beam Liquid Highlighter, Benefit

Рідкий хайлайтер High Beam Liquid Highlighter, Benefit

Уже багато років значиться в легендарних засобах для макіяжу: його шанують у всьому світі. Хороший він тим, що дає гарне, трохи вологе, сяйво, яке прекрасно підходить для стробінга. В мініатюрний скляною флакончик вміщається відразу 10 мл, яких вистачить на дуже довго, адже для одного використання потрібна одна крапелька засоби.

Рум'яна Orgasm, Nars

Стали популярні не тільки через назву, а й завдяки красивому рожево-персиковому відтінку з золотистим шіммери (дуже універсальним на ділі). Вони точно претендують на місце в косметичці. А ще у них дуже приємний софт-тач футляр, до якого так і хочеться торкатися, одним словом, оргазм в усіх напрямках.

Туш Cat Lashes Mascara, Burberry

Туш Cat Lashes Mascara, Burberry

Ця туш робить все і відразу: подовження, підкручування, обсяг і поділ - неймовірно універсальна туш на кожен день, що підходить також і для незвичайного, яскравого макіяжу, де вії не повинні загубитися. Все це приправлено хорошою стійкістю - правда через це змити її просто водою не вийде - мені найбільше підходить гидрофильное масло. Наостанок зазначу відтінки: всього їх три, і кожен чудовий: чорний, чорно-коричневий і сіро-оливковий. Всі вони темні, але з родзинкою.

База для повік Eyeshadow Primer Potion, Urban Decay

Це той дивовижний випадок, коли популярність і популярність у нас в країні засіб здобув ще до офіційного виходу на ринок. Магічний фіолетовий тюбик все везли собі і подругам із закордонних поїздок, а самі просунуті замовляли через закордонні інтернет-магазини. Саме так у мене з'явився перший флакончик з «зіллям», як дослівно перекладається назва. Любов настала з першого ж застосування: тіні трималися намертво, до того ж, були яскраві та насичені.

Палітра тіней Tartelette Eyeshadow Palette, Bloom, Tarte

Палітра тіней Tartelette Eyeshadow Palette, Bloom, Tarte

До покупки мене спонукали захоплені відгуки зарубіжних блогерів, які вихваляли колірну палітру, пігментацію, легкість нанесення і розтушовування, аромат ванілі і красивий футляр. На практиці я виявила їх стійке положення - вони тримаються на жирній шкірі століття весь робочий день! А адже це звичайні сухі тіні - просто неймовірно! Спочатку мені здалося, що це збіг і вдалий збіг обставин, тому перевіряла цей факт знову і знову ... Жодного разу не підвели!

Тіні Super Shock Shadow, Colour Pop

Далі хочу розповісти про тіні - так-так, про тіні, які тримаються без бази! Володарі жирної шкіри повік можуть подумати, що це вигадка, але немає, вони існують, і я знайшла їх! Мій хіт - американські полукремовие тіні Colour Pop Super Shock Shadow, що підкорили світ не тільки своєю багатогранною палітрою кольорів і демократичною ціною в $ 5, але і феноменальною стійкістю. На моїх жирних століттях без використання бази тримаються з ранку до ночі, що викликає одночасно і подив, і захоплення!

Кремові тіні Eye Tint, Giorgio Armani

Кремові тіні Eye Tint, Giorgio Armani

Іншими кремовими тінями, що володіють гідною стійкістю, стали знамениті Тінто Eye Tint Giorgio Armani. З легкістю витримують звичайний робочий день - для більшості споживачів цього вже достатньо. Окремо хочеться згадати шикарну палітру, наявність дуже цікавих відтінків і приємне використання, коли все продумано до дрібниць.

Гель для брів Gimme Brow, Benefit

Колись цей гель справив в б'юті-світі фурор - виявилося, що гель для брів може не тільки фарбувати і фіксувати, а й додавати обсяг, візуально збільшуючи кількість волосків. А вся справа в мікрофібрових волокнах, які в ньому містяться, - вони і створюють ефект «накладних брів». У минулому році марка перезапустила гель і додала ще один відтінок - тепер їх три, і всі прекрасно збалансовані, тому майже кожна дівчина зможе знайти свій. А футуристичному дизайну хочеться окремо співати оду - він просто чудовий!

Гель для брів Brow Precise Fiber Filler, Maybelline

Гель для брів Brow Precise Fiber Filler, Maybelline

У цього гелю незвичайний аплікатор, який нагадує спис: з одного боку у нього короткі силіконові ворсинки, що завдають і розподіляють гель, а з іншого - просто гладка поверхня, за допомогою якої гель можна нанести точково на порожні ділянки в брови, тобто використовувати як тіні .

Олівець для брів Brow Beater Microfine Brow Pencil and Brush, Urban Decay

У категорії олівців у мене є два улюбленця - це НАДЧІТКЕ Urban Decay Brow Beater Microfine Brow Pencil and Brush, яким можна як акуратно заштрихувати весь простір брови, так і намалювати окремі волоски, - супертонкий грифель це дозволяє! У олівця тверда воскова текстура, тому неможливо нанести занадто багато пігменту. Крім того, брови будуть не тільки намальовані, а й трохи зафіксовані. Окремо хочу звернути увагу на відтінок Taupe, в якому я знайшла свій найідеальніший колір! Може і ви такий шукайте?

Олівець для брів з хайлайтер Pro Sculpting Brow, Make Up For Ever

Олівець для брів з хайлайтер Pro Sculpting Brow, Make Up For Ever

І другий олівець - Make Up For Ever Pro Sculpting Brow, який поєднує в собі не тільки прекрасний у всіх відносинах олівець, а й хайлайтер, захований в футлярі. Олівець випускається в п'яти відтінках, але підсвічує пудра у всіх однакова - тілесного відтінку без помітних блискучих частинок. Грифель ж у формі трикутника, тому їм зручно працювати і з великими областями, і з маленькими. Якщо підвести підсумок, то дуже зручний і універсальний олівець!

Матовий блиск для губ Lip Magnet, Giorgio Armani

Я Довго намагались найти Недоліки - НЕ буває ж все так добре, но немає - тут чудово все. Не знаю, чому его назвали БЛІСКОМ, Аджея це сама що ні на є рідка матова помада з застігає фінішем. Всі протестовані мною відтінкі віглядають на губах Ідеально - красиві, чи не підкреслюють недоліків, які не віглядають гуашшю, що не тріскаються від сухості и дуже стійкі. Опущу момент дизайну - Giorgio Armani знає в цьом толк. Зазначилися только обострения аплікатор, Яким так Зручне промальовуваті контур. У мене є вже шість відтінків, але хочеться буквально все вісімнадцять, що випустила марка, і на цьому можна буде зупинитися (завершити пошуки ідеальної матовою помади і фарбуватися тільки «магнітами»).

Бальзам-Тінт для губ Lip Glow, Dior

Бальзам-Тінт для губ Lip Glow, Dior

«Старожил» виявляються засобів для губ не перший рік мегапопулярен і побував, напевно, в косметичці кожного другого макіяж-маніяка. Він одночасно і простий, і гарний - легкий бальзам для губ в класичній формі футляра Dior Addict, з родзинкою у вигляді прозорого пластика ніжного пудровий кольору.

Масло для губ Eclat Minute Huile Confort Levres, Clarins

Масло являє собою густий-густий блиск, що надає неймовірний глянець губ, - в них можна дивитися практично як в дзеркало! Після нанесення відразу відчувається комфорт, оскільки масло обволікає губи, пом'якшуючи їх. Окремо хочеться відзначити дуже приємний спонж - НЕ збрешу, сказавши, що він самий м'який і ніжний, що я зустрічала, - тільки за нього в засіб можна закохатися! На даний момент масло існує в семи відтінках, і у кожного свій аромат: у бірюзового - м'ятний, у жовтого - медовий, у фуксії - малина, у червоного - ягідний.

Засоби для тела

Молочко для тіла Вербена-Цитрус, L'Occitane

Спочатку може здатися, що відгук на освіжаюче молочко для тіла Вербена-Цитрус від L'Occitane запізнився, адже літо закінчилося, але немає! На собі перевірено - засіб відмінно працює після занять спортом і дає необхідний «ковток повітря» - бадьорить не тільки за рахунок соковитого аромату вербени і лимона, але і охолоджуючих інгредієнтів в складі. А ще воно легке і швидко вбирається, що додає очок в його користь - прийнявши душ після спортзалу можна намазатися кремом і не чекати поки вбереться, а відразу починати одягатися.

Ультрапітательний крем Creme de Corps, Kiehl's

Ультрапітательний крем Creme de Corps, Kiehl's

Для всіх тих, у кого цілий рік сохне шкіра і тих, хто думає «що б ще на себе намазати», у марки Kiehl's є чудовий ультрапітательний крем Creme de Corps. Він випускається в різних ароматах і один одного краще: оригінальний, наприклад, практично не має запаху, а «соєве молоко і мед» просто шикарно пахне солодощами. Але будь-який варіант прекрасно живить шкіру, моментально знімаючи дискомфорт і сухість. Звичайно, для нормальної шкіри в теплий період він буде важкуватий, але вогкою восени і холодною зимою підійде більшості.

Флюїд Lipikar Fluide, La Roche-Posay

Флюїд La Roche-Posay Lipikar Fluide відрізняється від класичного знаменитого Lipikar полегшеної текстурою, яка підійде навіть для жирної шкіри. Він в рази швидше всмоктується, а відновлюють, захисні і зволожуючі властивості залишаються. До того ж, він, як і більшість засобів однойменної лінійки, підходить для використання з дитинства, тому його можна застосовувати буквально з перших днів життя вашого малюка.

Мигдальне концентроване молочко для пружності шкіри Amande Milk Concentrate, L'Occitane

Мигдальне концентроване молочко для пружності шкіри Amande Milk Concentrate, L'Occitane

Я в рядах його фанатів перебуваю вже років зо три і думаю, що не скоро мої почуття до нього охолонуть, наскільки воно прекрасне: шикарно зволожує, робить шкіру дуже м'якою і гладкою, огортаючи її божественним ароматом мигдалю. А ще швидко вбирається, навіть якщо у вас жирна шкіра, і не залишає після себе неприємною плівки.

Крем для тіла Dream Cream, Lush

Ще один популярний крем для тіла, що заслуговує вашої уваги, Lush Dream Cream: він приємно і розслабляючи пахне травами, живить і зволожує шкіру, а ще надає заспокійливий і загоює ефект. Тому він просто мегауніверсальний - відмінно підійде і тим, хто любить трав'яні аромати, і тим, у кого є роздратування, і тим, хто цілий день засмагав на пляжі.

Паста-скраб для тіла Amande Pate Delice, L'Occitane

Паста-скраб для тіла Amande Pate Delice, L'Occitane

Скрабірующее вплив цукру і товченої горіхової шкаралупи робить шкіру просто ідеальною - ніжна, гладенька, хочеться себе чіпати і чіпати, як би це дивно не звучало. І все це разом зі знаменитим мигдальним ароматом, який «підсадив» на себе тисячі шанувальників L'Occitane по всьому світу.

Божественний скраб Divine Scrub, Caudalie

Божественний скраб - так його назвала сама марка і не злукавила! Починається все з насиченого і яскравого квітково-східного аромату, від якого паморочиться голова (природно, від задоволення), триває тане від теплоти пальців текстурою, перетворюється в молочко, і закінчується оновленої шкірою після!

Засоби для волосся

Dry Shampoo XXL Volume, Batiste

Марка Batiste відома своїми сухими шампунями. Власне, в їх асортименті взагалі є тільки сухі шампуні, і в цій справі вони давно стали справжніми профі. Один з моїх улюблених - Batiste Dry Shampoo XXL Volume, який поєднує в собі сухий шампунь і стайлінгу для обсягу волосся. Буквально кілька пшиків на корені, збити волосся руками - укладання готова!

Зволожуючий засіб R & B, Lush

Зволожуючий засіб R & B, Lush

Колись моя любов до незмивною засобів почалася з Lush R & B, і до сих пір я маю особливі почуття до цього зволожуючого засобу для волосся. Якщо опустити прекрасний склад з вівсяного молока, оливкового, кокосового, жожоба, бий, Капуас і авокадо масел, і інших класних інгредієнтів, не дивитися ролики на YouTube, як його готують зі свіжих інгредієнтів, то ви все одно закохаєтесь в його дію - засіб прекрасно зволожує і живить волосся. На один раз потрібна всього лише маленька крапелька розміром з горошину, тому ще одне його достоїнство - мегаекономічность. А ще R & B фантастично пахне тропічними квітами і фруктами!

BB-лосьйон Perfect Me Lightweight BB Lotion, Wella Professionals

А якщо вам потрібна багатофункціональність, то Wella Professionals EIMI Perfect Me Lightweight BB Lotion поспішає на допомогу! На флаконі заявлено, що BB-лосьйон володіє термозахисними властивостями, зволожує, надає блиск і гладкість, а при нанесенні на сухе волосся створює текстурируются їх. В цілому, все заявлене виконується, а від себе зауважу, що лосьйон не ускладнює волосся і не дає їм пушіться.

Шовкова сироватка Serum de Soie Sublimateur, Leonor Greyl

Шовкова сироватка Serum de Soie Sublimateur, Leonor Greyl

Коли хочеться по-швидкому зволожити волосся перед укладанням, руки самі тягнуться до неї. У неї легка текстура емульсії, яка швидко вбирається у волосся і не залишає після себе відчуття жирності: все це доповнено чудовим ароматом жасмину, який буде супроводжувати вас при кожному подиху вітерця.

Масло Bonacure Oil Finishing Treatment, Schwarzkopf Professional

Якщо ви любитель насичених текстур, то це засіб вам підійде: у нього густа масляниста консистенція, яка моментально пом'якшує і живить волосся. Якщо волосся тонке, то потрібна зовсім крапелька масла, але навіть якщо жорсткі і густі, то все одно стежте, щоб не завдати занадто багато. Ефект того варто: волосся блищать і дуже приємно пахнуть!

Схожі матеріали з рубрики огляд

Вона прекрасно зволожує, швидко діє і чудово пахне півонією - а що ще потрібно?
Чорний?
Бірюзовий?
Рожевий?
М'ятний?
А може, лавандовий?
Може і ви такий шукайте?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: