Статьи

Як відіпрати полинялі речі в домашніх умовах

  1. Як позбутися від полинялих плям:
  2. Як відіпрати злиняти річ за допомогою побутової хімії:

На жаль, напевно, у кожної господині відбувається наступна оказія: улюблена річ полиняла

На жаль, напевно, у кожної господині відбувається наступна оказія: улюблена річ полиняла. При цьому злиняти може все: плаття, сорочка, блуза, білизна і навіть купальник. Невже в даній ситуації тільки один вихід - викинути річ в помийницю або перевести її в розряд «для дачі»? Звичайно, ні! Злиняти річ можна постаратися врятувати і спробувати її відіпрати в домашніх умовах. Однак запасіться терпінням, тому що відіпрати полинялі плями на одязі набагато складніше, ніж запобігти їх появі.

Як позбутися від полинялих плям:

Порадада № 1

Приготуйте велику емальовану ємність (каструля або відро) з водою і додайте нашатирний спирт з розрахунком 20-30 мл на 10 літрів води. Занурте у воду злиняти річ і доведіть все до кипіння на плиті. Процедура повторюється 3-5 разів (залежить від ступеня забруднення).

Важливо! Не всі речі можна кип'ятити, тому уважно дивіться і розшифровуйте знаки на бирці одягу .

Рада №2

Якщо у вас полиняла біла річ, то простягає її рази 2-3 в холодній воді з великою кількістю порошку. Або замочіть таку річ на ніч у холодній воді з додаванням відбілювача.

Рада №3

Якщо полиняли джинси, то доцільно не відпирати їх, а перефарбувати в інший колір, або носити так ... так-так, ви не помилилися. Більш того вас можуть прийняти за справжню модницю, адже часом полинялі і рвані джинси - це не ознака їх старовини, а останній писк моди. Також джинси можна зробити на кілька тонів світліше, для цього візьміть соду, або спеціальний відбілювач.

До речі, прочитайте також про те, як за допомогою соди можна видалити накип з чайника і праски .

Рада №4

У випадку з полинялими речами з щільної тканини можна діяти так само, як і з джинсою, тобто перефарбувати річ за допомогою спеціальної фарби, відбілювача, або навіть синьки. Таким чином ви вдихнете в річ друге дихання, а не відправите її у відро для сміття.

Запам'ятайте! Злиняти річ можна врятувати лише раз! Повтор по кілька разів однією з вищеописаних процедур може привести до того, що річ остаточно зіпсується - тканина стоншена і річ втратить всякий пристойний вигляд.

Якщо ви все-таки вірите рекламі і вважаєте, що немає нічого кращого сучасних засобів для чищення, то ось вам ще кілька порад.

Якщо ви все-таки вірите рекламі і вважаєте, що немає нічого кращого сучасних засобів для чищення, то ось вам ще кілька порад

Як відіпрати злиняти річ за допомогою побутової хімії:

Якщо вам треба відіпрати білу річ, то крім усім відомої «Білизни» існують такі відбілювачі і засоби для виведення плям, які підходять для білих речей як: «Vanish», «Comet», «Ace» і багато інших. Однак віддайте перевагу тим, які вважаються кисневими і не містять хлор або інші містять хлор. Даним вимогам відмінно відповідає відбілювач «Бос».

Для прання кольорових полинялих речей відмінно підійде «Amway», який також гарний у відбілюванні білих речей.

Однак воістину універсальним відбілювачем можна назвати засіб «K2r», який спеціально призначений для прання речей випадково забарвлених в інший колір, тобто полинялих.

Важливо! Це досить сильне і їдке засіб, тому точно дотримуйтесь інструкції. Ніякої відсебеньок!

Важливо! Не лякайтеся, коли побачите, що річ, замочений в «K2r» в відрі придбає сіруватий колір - так діє засіб. Після закінчення якогось часу колір тканини в процесі прання відновиться.

Ну і наостанок, так би мовити, важка артилерія - відновник кольору у речей «Dr. Beckmann 3 в 1 ». Їм необхідно користуватися, коли всі зусилля марні.

Важливо! Працювати необхідно в рукавичках, а краще за все і в масці (в респіраторі).

Однак пам'ятайте, що найлегше запобігти проблемі, ніж її виправити. Завжди періть світлі речі окремо від темних і яркоокрашенних речей.

Звертайте увагу і на тканину вироби - деякі можна прати тільки в ручну або в режимі делікатного прання. Про це ви можете дізнатися, правильно розшифрувавши знаки на бирці одягу .

Якщо ви будете слідувати всім цим простим радам, то ви ніколи не дізнаєтеся, що таке злиняти річ!

Якщо стаття виявилася для Вас корисною, вона заслуговує на те, щоб нею поділитися з друзями!

Невже в даній ситуації тільки один вихід - викинути річ в помийницю або перевести її в розряд «для дачі»?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: