Форма блузки з запахом за традицією побудована для джерсі. Так, ця блузка близька родичка того самого сукні з запахом або, користуючись російським народним назвою, «дівчаткам колись». Чому їм було колись і куди так поспішали дівчинки у сімдесяті я не знаю, але спізнюються вони до сих пір.
Замість джерсі можна купити для викрійки блузки з запахом і інші еластичні тканини: різновиди крепу, трикотажу і т.п. Забарвлення будь-яка, малюнок будь-якої, але відповідає загальним модним тенденціям і місцях, в яких ви буваєте. Мається на увазі робота.
У блузки з запахом одна дуже велика відмінна риса - вона двошаровий. Тільки рукава у цій викрійки кроятся одношаровими. З якої причини так зроблено? По-перше, для поличок однаково потрібен другий шар, хоча в теорії, в залежності від конкретного матеріалу, можна обійтися обтачкой борту і горловини. По-друге, можна зробити блузку з тканини двох кольорів. Це в принципі красиво - верх і внутрішність різного кольору або фактури. Гра на контрасті. Привернення уваги. Але і шити блузку з запахом доведеться так, щоб комар носа не підточив, а то увагу оточуючих зосередиться лише на помилках і дефектах.
Крій блузки з запахом, кількість деталей і шви
Всі деталі блузки викроїти в кількості зазначеному на лекалах. Форма побудована без припусків, самостійно додати 1 см до всіх швах.
Викрито дві зав'язки довжиною 38/39/40/41 см і шириною 3 см.
Цю блузку з запахом можна зробити двосторонньою.
Техніка шиття блузки з запахом
Скласти кожну зав'язку вдвічі по довжині лицьовою стороною всередину, стачать довгий і один короткий зрізи, вивернути і приутюжить. Наколоти одну зав'язку, розгорнуту до бічного зрізу, з лицьового боку на борт правої полички по розмітці викрійки, другу зав'язку наколоти на бічній зріз лівої полички на тій же висоті, що і на правій.
На бокові шви полички і спинки перенести з викрійки мітки розрізів. Стачать бічні і плечові шви блузки з запахом; аналогічно з'єднати полички і спинку внутрішньої сторони. Скласти зовнішню і внутрішню частини блузки лицьовими сторонами всередину і обшиті по вирізу горловини, бортів, низу поличок, краях бічних розрізів і низу спинки; вивернути, проутюжить і прокласти декоративну строчку.
Змітати зовнішню і внутрішню частини блузки з запахом по проймах. Стачать і обмітати шов рукава.
Стачать манжети в кільце між зрізом прітачіванія до рукаву і контрольної міткою викрійки. Скласти манжети лицьовими сторонами всередину і обшиті по зовнішньому зрізу і краях розрізу; вивернути, проутюжить і прокласти оздоблювальну строчку в край. Прітачать манжету до низу рукава лицьовими сторонами до рукаву, запрасувати припуски на манжету. Підвернути відкритий зріз внутрішнього деталі манжети і прітачать по краю до блузці.
Втачать рукав в пройму, поєднуючи верхню мітку викрійки оката рукава з плечовим швом. Шов обмітати і приутюжить.
Виконати нитяну петлю на лівому борту і пришити внутрішню гудзик на правий боковий шов.
Обхват грудей, см
Обхват талії, см
Обхват стегон, см
Форма блузки з запахом (1824 Завантаження)
data-matched-content-rows-num = "4,2" data-matched-content-columns-num = "1,2" data-matched-content-ui-type = "image_stacked, image_stacked"
З якої причини так зроблено?