Статьи

Завантажити готову викрійку блузки з шифону

  1. Що нам буде потрібно
  2. Хід роботи над обновкою

Набридла важка щільна тканина, яка сковує тіло і створює відчуття дискомфорту? Що якщо задуматися про легку, вільної блузці з шифону. Нехай вона буде невагома, повітряна і зроблена своїми руками. Насправді все не так складно, а задоволення від процесу створення просто приголомшливі. Сам по собі шифон дуже приємний матеріал на дотик і при носінні залишає тільки ніжні почуття. Залежно від придуманого вами фасону цей елемент гардеробу можна надягати на святкові заходи, походу в ресторан і просто носити в повсякденному житті, наприклад на роботу. Такі речі відмінно поєднуються з класичними брюками і спідницями, але і з джинсами теж будуть в самий раз.

Що нам буде потрібно

Для шиття потрібна безпосередньо сама тканина, нитки, швейні приналежності і наша фантазія. Слід відразу визначитися в самій моделі. Яка буде горловина, воріт, довжина рукава. Звернемо увагу на лицьову частину - вона може бути застібається на ґудзиках або навіть цельноскроенной. Кінцева довжина теж може бути різною: до пояса або трохи нижче. У випадку з подовженими варіантами розумно буде додати на талії ремінь або пояс. Пояс, до речі може бути виконаний з того ж матеріалу і тієї ж фактури. Спинка також може бути різною. Непогано виглядає невеликий виріз на шнурівці або гудзика, але якщо немає часу або бажання, то суцільна спинка теж зійде.

Найголовніший момент - виготовлення викрійки. Визначаємо точні розміри які нам будуть потрібні. Обхват грудей, плеча і талії. Не забувайте, що шифон найкраще підганяти НЕ впритул до тіла, а робити його вільним. Також пам'ятаємо про те, що трохи тканини залишається для підгину на шов. Вся форма ділиться на чотири - шість частин. Робимо спинку, перед робиться або з двох елементів, у випадку з заорювали блузкою на ґудзиках, або з однієї частини при цельнокройним варіанті. Далі потрібна деталь для рукавів і, при бажанні додаємо викрійку коміра і манжетів на рукава.

Хід роботи над обновкою

За готовим викрійками вирізаємо з тканини необхідні деталі і починаємо шити. Попередньо низ, горловину і манжети найкраще зміцнити термоткані. Для того відміряє потрібні смужки тканини шириною не більше чотирьох сантиметрів, пришиваємо до основної тканини і проутюживают.

Спочатку опрацьовуємо спинку, потім переходимо до лицьової частини блузки. Виріз на спинці і горловину обметують французьким швом, роблячи підгини. Далі Сточуємо ці дві деталі, робимо комір і вшивають його в горловину.

Далі переходимо до рукавів. Прошиваємо їх і додаємо відразу манжети. Потім втачівают готові рукава в пройми і новий елемент вашого гардероба закінчений.

При моделюванні вашої блузки варто відразу визначити, як буде виглядати готовий виріб. Варто відзначити, що суворі варіанти цієї штучки, як правило, не повинні пістрявити різними елементами декору. Колір ниток і гудзиків краще підбирати в тон основи. Серед аксесуарів можна додати не тільки поясок на талії, але і декоративний краватку, який вшивається в готову горловину з легким вузликом для додання невимушеності. Подовжені блузки можна пріталівать за допомогою гумки, яка втачівают у внутрішню частину виробу по лінії талії. Головне чітко підібрати довжину гумки, щоб лінія пояса не була сильно стягнута. Цей же варіант робиться і у випадку з виробами на ґудзиках, тільки основний упор робиться на спину, яку можна дуже красиво задрапірувати використовуючи три - чотири складки.

Залишається лише побажати вам творчих мрій і якнайшвидших реалізацій ідей.

Розмір (ГОСТ) Зростання, см Обхват грудей, см Обхват талії, см Обхват стегон, см Завантажити викрійку 42 164 84 65 92 bl_schif_42.pdf [88,77 Kb] 48 164 96 77 104 bl_schif_46.pdf [95,99 Kb] 52 164 104 85 112 bl_schif_52.pdf [101,83 Kb]

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: