Статьи

Фото московської тижні. День міста, бої без правил і японський театр

  • 8 і 9 вересня Москва відзначала свій 871-й День народження. Програма свята була насиченою - концерти, спектаклі, циркові вистави, виставка собак і неймовірне шоу феєрверків.

  • На Тверській вулиці встановили акробатичні канати і пропонували всім бажаючим відчути себе еквілібристом. В результаті більше 30 тисяч чоловік пройшли по канату. Всього ж в святкових заходах на честь Дня міста взяли участь близько 10 мільйонів осіб.

  • Також столичних жителів порадували барвистим салютом. Над столицею розпустилися вогняні півонії і хризантеми, розкрилися квіти із золотих ниток, загорілися вогняні серця і розкинулися пальми. Основні майданчики, де можна було милуватися салютом, розмістилися на Воробйових горах, ВДНХ і Поклонній горі. Всього феєрверки запустили з 30 міських майданчиків у всіх округах Москви.

  • 10 вересня Глава департаменту природокористування Антон Кульбачевскій випустив в дику природу тварин і птахів, які жили в центрі перетримки з жовтня минулого року. Тварини пройшли реабілітацію для того, щоб самостійно вижити на волі.

  • А це одна з сов, яку глава департаменту природокористування відпустив в вільне життя. Також в дику природу полетіли яструби-тетеревятники, соколи-боривітри, чеглоки, чайки і качки-крижні.

  • 9 вересня в Москві почав гастролі традиційний японський театр кабукі. Кабукі поєднує в собі жанри танцю, співу, драми і музичні композиції. Цей вид театру з'явився в XVII столітті, і його мотивами спочатку були стародавні японські міфи і сказання.

  • У Москві трупа театру Сетика Гранд Кабукі Тікамацу-дза показує дві п'єси: "Кейсей хангонко" - в європейській системі координат ближче до драми, "Есінояма" - ближче до танцювально-вокальному спектаклю. В основі першого спектаклю - п'єса Модзаемона Тикамацу, що має славу "японського Шекспіра". Друга постановка являє собою танцювальну інтерлюдії мітіюкі, що дослівно означає "шлях, дорога". Глядачі зможуть побачити на сцені видатного актора кабукі і засновника трупи Накамура Гандзіро IV.

  • 13 вересня в Подільському районі Московської області відбулося відкриття першого в Росії багатофункціонального Центру реабілітації тимчасово бездомних тварин "ЮНА". Унікальний майданчик відкрили для популяризації гуманного та відповідального ставлення до чотириногих братів. Площа відкрився центру становить 2,6 гектара і включає вольєрні комплекси для собак і кішок, майданчики для вигулу, манеж для заходів.

  • 13 вересня театр "Російська пісня" на чолі з Надією Бабкіної відкрив на Олімпійському проспекті свій 19-й сезон. Артисти представлять два нові спектаклі. У музичній комедії "За двома зайцями", прем'єра якої відбудеться в жовтні, є всі шанси стати театральним хітом. Цей статус постановці з легкістю забезпечать сміховинно смішні діалоги, улюблені пісні і неповторний акторський склад: Павло Дерев'янко, Дмитро Хрустальов, Тетяна Кравченко, Олеся Железняк, Володимир Долинський, Марина Федунків, Олександр Коган, Надія Бабкіна та артисти театру "Російська пісня".

  • В Інституті Російського реалістичного мистецтва 14 вересня відкрилася виставка художника Георгія Нісського. Його роботи музей не так давно показував в рамках інших виставок, але творча ретроспектива пройшла вперше: на виставці "Ніський. Горизонт" можна подивитися роботи з 25 музеїв. Залізниці, автотраси, небо, підкорене літаками - так в загальних словах можна описати основні теми художника, який зараз стає одним з найпопулярніших радянських майстрів.

  • 11 вересня на арені СК "Олімпійський" пройшло відкрите тренування учасників турніру UFC Fight Night Moscow. Саме першість пройде в суботу, 15 вересня. У головній події вечора зустрінуться ветерани важкого дивізіону Марк Хант і Олексій Олійник. Також увагу приверне повернення до найсильнішої ліги світу українського напівважковаговика Микити Крилова, а протистояти "Шахтарю" буде досвідчений поляк Ян Блаховіч.

  • 14 вересня в Мультимедіа Арт Музеї відкрилася виставка видатного американського художника, класика світового сучасного мистецтва "Джим Дайн. З колекції Центру Помпіду". Роботи, що увійшли до експозиції, були передані Джимом Дайна в дар Національному центру мистецтва і культури Жоржа Помпіду, де з лютого по квітень 2018 року зі великим успіхом пройшла його ретроспектива. Вибір двадцяти восьми творів, створених в період з 1961 по 2016 рік і подарованих французькому музею, був зроблений самим художником і обумовлений його бажанням висловити повагу Франції та французькому мистецтву.

  • 9 вересня відбулися вибору градоначальника столиці. Москвичі могли віддати голос за одного з п'яти кандидатів. Для участі в гонці зареєстрували Михайла Балакіна від "Союзу городян", Михайла Дегтярьова від ЛДПР, Вадима Куминов від КПРФ, Іллю Свиридова від "Справедливої ​​Росії" і самовисуванця Сергія Собяніна.

  • Для москвичів працювали 3,8 тисячі виборчих дільниць. Вперше городяни могли проголосувати до 22 годин, а також за межами столиці: виборчі дільниці були організовані в Московській, Калузької, Володимирської та Тульської областях. Цей принцип голосування отримав назву "Мобільний виборець". Всього за межами Москви працювали 209 ділянок.

  • Підсумкова явка на виборах мера Москви склала 30,96%. Переможцем оголошений кандидат-самовисуванець Сергій Собянін. За підсумками підрахунку бюлетенів на виборах голови міста він набрав понад 70% голосів виборців. Друге місце зайняв Вадим Кумин - за нього проголосувало близько 11% москвичів. Далі йдуть: Ілля Свиридов, Михайло Дегтярьов і Михайло Балакін, кожен з них набрав менше 10%.

  • До наступного тижня!

  • Новости

    Адрес:
    пр. Пушкина 16

    Телефоны клуба:
    056-79-000-37
    099-078-90-99
    067-689-07-01
    093-403-17-02

    Режим работы:
    ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

    Следите за нами: