Статьи

Як вибрати праску з парогенератором: основні критерії, поради експертів та відгуки споживачів

  1. Чим відрізняється
  2. Переваги і недоліки
  3. критерії вибору
  4. лідер продажу
  5. Відгуки

На читання 4 хв.

На відміну від інших домашніх справ, де все давно автоматизовано, прасування була і залишається ручною роботою.

З огляду на те, що на неї витрачається в рік 156 годин (шість з половиною діб), полегшення цієї праці - важливе завдання для виробників побутової техніки. Праска з парогенератором - новинка в цій області, вигідно відрізняється від своїх попередників.

Чим відрізняється

Чим відрізняється

Праска і бойлер - дві складові парогенератора. У бойлері знаходиться нагрівач, який перетворює воду в пар під високим тиском. За шлангу пар потрапляє в праску.

Парогенератори поділяються на два типи:

  • резервуар з нагрівачем води, де вона підігрівається і виходить у вигляді пари. Цей варіант кращий при невеликому обсязі прасування;
  • бойлер, де вода повністю нагрівається і під тиском потрапляє на підошву праски . В цьому випадку присутній суцільний потік пара, що зручно при великому обсязі роботи.

Праска з парогенератором відрізняється від звичайного наявністю власного електронагрівача і температурного контролера підошви. У ньому присутні також мережу трубочок, в яких пар підігрівається, щоб не перетворюватися на воду при подачі назовні.

Ще одна відмінність - відсутність температурних регуляторів на ручці праски. Існує тільки кнопка регулювання сили пара, що дозволяє економити електроенергію.

Підошва складається з металокераміки, яка забезпечує гарне ковзання, стійкість і меншу сприйнятливість до пошкоджень.

Переваги і недоліки

Переваги і недоліки

У чому ж перевага праски з парогенератором:

  • потік сухого пара надходить під тиском, що полегшує користування праскою, економить сили і час;
  • велика місткість водяного резервуара дозволяє не доливати рідину навіть при значному обсязі роботи;
  • можливість якісно пропрасовувати багатошарові тканини;
  • вага такого праски менше, ніж парового;
  • виходить з праски пар чистий, не залишає розлучень і плям на одязі;
  • допомагає відпрасувати штори, піджак і інші речі у вертикальному положенні через стійкого парового потоку.

Не можна не сказати кілька слів про недоліки цього виду побутової техніки:

  • розміри праски разом з генератором більше, ніж у його звичайного аналога;
  • готовність праски до роботи настає не відразу;
  • праска призначений тільки для прасування, просушка з його допомогою неможлива через високу вологість і низьку температуру підошви.

критерії вибору

Перед покупкою праски варто задуматися над такими питаннями:

  • які обсяги одноразової прасування (від цього залежить розмір бойлера);
  • який матеріал для підошви і ручки праски краще вибрати;
  • яку вагу праски буде оптимальним;
  • чи хочете ви витрачати на прасування менше часу, або це для вас не важливо (від цього залежить потужність купується агрегату).

Тепер перейдемо до окремих характеристиках праски. Що слід пам'ятати?

Від зручності і матеріалу рукоятки залежить комфортність прасування. Алюмінієва поверхня легка, тефлон забезпечує ковзання, але легко пошкоджується, металокераміка зручна в користуванні, але при падінні може розбитися.

Має також значення і матеріал підошви. Наприклад, у прасок з парогенератором «Тефаль» два види підошов: з металокераміки і стали з паладієвим напиленням і функцією самоочищення поверхні.

Ємність резервуара важлива для тих домогосподарок, які звикли довго гладити. Зазвичай вона розрахована на роботу протягом двох годин. Якщо цього не достатньо, потрібно вибирати моделі з доливом води.

Перед покупкою протестуйте якість пара праски, включивши його і піднісши до тканини. Якісний сухий пар не залишає слідів. Наявність протикраплинний системи запобігає утворенню на поверхні конденсату і сприяє більш тривалій службі праски.

лідер продажу

Праска з парогенератором Philips - компактний, підошва ідеально ковзає, легко очищається, стійка до появи подряпин. Його можна легко переносити однією рукою, він безпечно зберігається.

За допомогою праски просто розгладжувати складки, можна без перенастроювання гладити все тканини: шовк, кашемір, вовна, поліестер. Він безшумний завдяки шумопоглащающій фільтру і звукопоглащающіе платформі.

Він безшумний завдяки шумопоглащающій фільтру і звукопоглащающіе платформі

Потужна циклонічна камера забезпечує стабільну подачу достатньої потоку пара.

Користувачі відгукуються про ці парогенераторах, як про помічників, які перетворили ненависну раніше прасування штор з тюлю і комплектів постільної білизни в легкий і простий процес. Дитячі пелюшки і сорочечки гладяться бездоганно.

Праска з парогенератором BOSCH TDS 2255 має хороші характеристики потужності, його резервуар вміщує 1,3 л води, має протикраплинний систему.

У вертикальному положенні добре гладить верхній одяг, дезинфікує хутряні вироби, пропрасовує тканини складної текстури (трикотаж), що не деформуючи їх.

Відгуки

«Я молода мама. Після народження дитини звичайний праска перестав мене влаштовувати, оскільки відпрасувати крихітні дитячі речі з його допомогою неможливо. Тому праска з парогенератором - справжня знахідка для мене ».

Раджу праска з покриттям Palladium. Йому не страшні зіткнення з гудзиками. Пара подається на рівень речі, шнур для пара не заважає прасування, не стосується білизни. Воду доливати не потрібно, але з досвіду можу сказати: краще застосовувати фільтровану.

Що слід пам'ятати?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: