Статьи

Як позбутися від врослого волосся після епіляції?

  1. Причини врослого волосся після епіляції
  2. Методи боротьби з вросшими волоссям
  3. профілактичні дії

Врослі волосся після епіляції з'являються у людини незалежно від статевої приналежності і провокують виникнення дискомфорту, зумовленого локальної запальної реакцією. Ігнорувати порушення росту волосся не можна, крім їх видалення необхідно встановити причину цього явища, щоб в майбутньому запобігти повторному вростання волосинок. Провокуючі фактори у кожної людини різні, якщо вони не будуть диференційовані і усунені, явище вростання волосся буде виникати після кожної депіляції. Врослі волосся після епіляції з'являються у людини незалежно від статевої приналежності і провокують виникнення дискомфорту, зумовленого локальної запальної реакцією

Після епіляції потрібно додаткове зволоження.

Візуально вросла волосок визначається як невеликий виступ над ділянкою шкіри, що має буре або червоне забарвлення. У порожнині горбка міститься серозний або гнійний компонент, при цьому зростаюча волосинка проглядається не завжди.

Причини врослого волосся після епіляції

Щоб позбутися від вростання волосся після депіляції, потрібно встановити причину, чому воно виникло. Проведення видалення зайвої рослинності на шкірних покривах в умовах косметичного салону не завжди дає можливість уникнути подібних ситуацій. Дерматологи-косметологи вбачають взаємозв'язок вростання волосинок після депіляції з товщиною шкірних покривів. При високій щільності епідермісу і великій кількості його структурних клітин шкіра грубіє, що ускладнює просування зростаючого волоска крізь неї. Це призводить до того, що відбувається загин волоска, і він починає рости в протилежному напрямку.

У брюнетів, що мають смагляву шкіру, волоски після депіляції вростають частіше в порівнянні з людьми, що володіють світлою шкірою. Це обумовлено анатомічними особливостями будови темної шкіри, визначальними більш високу щільність її епідермального шару.

До числа причин виникнення ситуацій, коли волосся після видалення починають рости неправильно, відносять:

  1. Порушення алгоритму епіляції. При цьому вростання волосинок відбувається через порушення цілісності шкірних покривів і освіти мікроскопічних пошкоджень в фолікулярному каналі. Також волоски після видалення вростають в результаті їх надламиваніе нижче рівня епідермісу.
  2. Підвищена щільність епідермального шару. Огрубіння верхнього шару шкірних покривів сприяє використання неправильно підібраних косметичних засобів, коли застосовується крем не підходить типу шкіри.
  3. Зміна рівня вмісту гормонів в судинному руслі, яке носить патологічний характер - при порушенні функціонування ендокринної системи, або відбувається в результаті фізіологічних процесів - передменструальний або клімактеричний періоди.
  4. Вростання волосків після депіляції відбувається при частому їх сбривании. Якщо між процедурами не дотримується інтервал в 2-3 дня, це призводить до витончення структури волоса, що ускладнює його просування крізь епідермальні шари шкіри.
  5. Вростають волосинки, коли порушуються правила і техніка гоління - при сбривании волосся проти їх росту або після використання негострих лез верстата.
  6. Носіння облягає одягу, зшите із штучних матеріалів.

Коли людина знає, чому вростають волосся, він отримує можливість уникнути ускладнень після їх видалення.

Коли людина знає, чому вростають волосся, він отримує можливість уникнути ускладнень після їх видалення

Якщо врослих волосків небагато їх можна прибрати пінцетом по одному.

Методи боротьби з вросшими волоссям

Для видалення врослого волосків не обов'язково звертатися за допомогою в косметичний салон, позбутися від них можна в домашніх умовах. Боротися проти проблеми вростання волосинок в епідермальний шар за допомогою таких дій:

  1. У разі поверхневого розташування деформованого волоска позбутися його можна, якщо провести видалення ороговілого шару епідермісу за допомогою пілінгів або жорсткої рукавички. Спочатку шкіру необхідно розпарити, а після процедури на неї наносять зволожуючий крем або молочко для тіла.
  2. Наявність на поверхні шкіри гнійників служить протипоказанням до застосування скрабів і пілінгів. Боротися із запаленням допомагає така мазь, як Левомеколь, яку наносять на уражені ділянки шкіри кілька разів на день. Через 1-1,5 дня запалення проходить і можна спробувати позбутися від врослого волосків за допомогою пілінгу.
  3. Якщо видалення врослого волосків із застосуванням пілінгу неефективно, їх усувають продезинфікованим пінцетом. Для знезараження використовують спиртові розчини.

Більш докладно про видалення врослого волосся описано в цій статті .

Більш докладно про видалення врослого волосся описано   в цій статті

Запалення купірується антисептичними засобами.

Якщо вростання волосся супроводжується сильним запальним процесом з утворенням гнійних вогнищ, їх видалення відбувається хірургічним шляхом в лікувальному закладі. Хірург розкриває ділянку нагноєння, очищає його порожнину від патологічного вмісту, видаляє волосся і накладає антисептичну пов'язку.

У деяких випадках лікар призначає курс лікування антибактеріальними препаратами або прийом ретиноїдів і кортикостероїдів.

Боротися з вросшими волосками за допомогою застосування апаратних методик можна тільки в косметичних кабінетах. В основі цих методів усунення проблеми лежить вплив на волосся світловими спалахами або лазерним променем, внаслідок чого його структура руйнується.

Відео: досвід боротьби з вросшими волоссям.

профілактичні дії

Щоб волосся після видалення не вростали в епідермальний шар, необхідно робити певну підготовку:

  • за 2-3 дні до проведення процедури слід здійснити скрабірованіе тих ділянок шкіри, де будуть видалятися волосся. Робити це треба, спочатку розпарити шкіру - прийняти гарячу ванну або душ. Після застосування скрабу на шкіру слід нанести зволожуючий крем;
  • щоб волоски не вростали, їх збривають тільки після нанесення спеціального гелю або пінки для полегшення руху лез верстата по поверхні шкіри;
  • голити волосся в напрямку проти їхнього росту заборонено - це підвищує ризик порушення структури волосяного каналу;
  • після закінчення даного процесу на шкіру обов'язково наносять крем після гоління, дія якого спрямована на пом'якшення і зволоження епідермісу;
  • 2 рази в тиждень необхідно робити косметичні процедури для вирівнювання поверхні шкірних покривів і видалення відмерлих клітинних структур. Домогтися позитивного результату допомагає застосування пілінгів;
  • якщо волоски вростали після проведення певного виду епіляції, робити його повторно не можна. Стосується це і питання допустимості використання цього приладу - коли після його застосування з'являються врослі волосся, необхідно підібрати інший спосіб видалення зайвої рослинності;
  • кожен день необхідно наносити на шкірні покриви тіла крем - або зволожуючий, або проти врослого волосся. Застосовувати жирний крем косметологи не рекомендують - засіб повинен легко вбиратися в шкіру.

Якщо волосся після видалення вростали в епідермальний шар не один раз, людина повинна звернутися для консультації до дерматолога. Лікар допоможе визначитися з причиною вростання волосків, при наявності показань призначить обстеження і підкаже, що робити для запобігання порушень їх зростання.

Дотримання правил підготовки до видалення зайвої рослинності з поверхні шкіри допомагає запобігти появі врослого волосків. Детально про те як позбутися від врослого волосся читайте за посиланням Також велике значення має регулярне застосування зволожуючих косметичних засобів, підібраних індивідуально відповідно до типу шкіри.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: