Статьи

«Гусяча шкіра»: рішення цієї проблеми давно знайдено

  1. У чому причини
  2. як боротися
  3. пілінг
  4. Чи допоможуть обгортання
  5. А що, якщо масаж
  6. солярій
  7. Що робити вдома
  8. вітаміни

зміст:

Щоразу з наближенням літа жінки починають переживати через різні «неідеальним», які не дозволяють їм носити відкритий одяг Щоразу з наближенням літа жінки починають переживати через різні «неідеальним», які не дозволяють їм носити відкритий одяг. Такий, наприклад, є «гусяча шкіра». Способи позбавлення від цієї неприємної дерматологічної проблеми знайдені, хоча вони досить складні. Набагато простіше цей недолік замаскувати.

Назад до змісту

У чому причини

Гусяча шкіра - це дрібна висипка, яка періодично з'являється на шкірі, коли ми відчуваємо холод або страх. Але ці мурашки можуть покривати якусь ділянку тіла постійно і означати, що є проблема фолікулярного гіперкератозу, захворювання, яке виникає через нестачу вітамінів групи А і С в організмі. Відбувається видиме ущільнення волосяних фолікул.

Чому шкіра «гусяча»? Справа в тому, що покрита мурашками, вона неймовірно схожа з гусячим епідермісом. «Гусяча шкіра» вражає різні ділянки: ноги, руки, шию, груди і навіть під очима!

Назад до змісту

як боротися

Позбавлення від «гусячої шкіри» можливо тільки при комплексному підході. Не існує ідеального методу, навіть дійсно хороші часом діють лише тимчасово, все залежить від тяжкості захворювання. Але спробувати вилікувати шкіру необхідно, і один із запропонованих способів може виявитися для цього ефективним.

Назад до змісту

пілінг

Його впевнено можна назвати кращим з придуманих на сьогодні способів лікування «гусячої шкіри». Для процедури вибирайте засіб, до складу якого входять фруктові кислоти, або насичене ензимами. В процесі пілінгу мертві і ороговілі клітини швидко злущуються. Шкірний покрив придбає більш приємний вигляд, так як поліпшується не тільки колір, а й структура.

  • «Гусяча шкіра» на ногах виліковується зазвичай соляним складом, це чи не радикальний засіб, і воно не підійде для всіх ділянок, так як занадто сильно і глибоко полірує шкіру. Якщо вона дуже чутлива, можна отримати на додачу до «гусячої шкіри» ще й роздратування.
  • Мурашки на руках і ліктях знімається більш м'якими і приємними способами. Такими можуть вважатися апельсиновий і пілінг з кокосової м'якоті. Від цих коштів подвійна користь: не тільки очистять епідерміс, але ще й добре зволожать.
  • З очищенням шиї впорається тампон, змочений в кефірі і покритий кухонною сіллю. Будьте обережні з областю щитовидної залози - шкіра тут дуже ніжна.
  • Під очима «гусячу шкіру» видаляють ще більш м'яким пілінгом, наприклад, мигдальним.

Дія процедур проявляється не моментально, їх необхідно багаторазово повторювати, щоб досягти видимого результату. Ефект спостерігається після десяти і більше процедур, періодичністю не більше трьох разів на тиждень.

Назад до змісту

Чи допоможуть обгортання

Для комплексного лікування одних пілінгів буде недостатньо, оскільки необхідно не просто очистити шкіру, але і зволожити, насичуючи поживними елементами.

Ідеальний варіант - додати обгортання з морськими водоростями. Після цієї процедури шкіра насититься вологою, вітамінами і мінералами.

Журавлинне обгортання теж надзвичайно корисно, тому що воно нормалізує водний баланс. Можна спробувати і шоколадне, воно по праву вважається панацеєю від усіх проблем.

Назад до змісту

А що, якщо масаж

Зробити «гусячу шкіру» менш помітною допоможуть сеанси масажу. Можна застосувати вакуумний або антицелюлітний масаж, загальний масаж теж надасть корисну дію. Якщо немає проблем з варикозним розширенням вен, припустимо і медовий масаж. Він не тільки підтягне шкіру і поліпшить її здоров'я, але і зміцнить імунітет.

Назад до змісту

солярій

«Гусяча шкіра» найчастіше виявляється взимку, коли організму не вистачає сонячного світла і вітамінів. Чекати настання літа довго, для вирішення проблеми в даний момент можна скористатися силою штучного сонця в солярії. Досить проводити там трохи менше десяти хвилин раз на тиждень, і позитивний вплив ультрафіолету на стан шкіри вже буде помітно.

Назад до змісту

Що робити вдома

Салонні процедури покращують стан шкіри, але ненадовго, продовжуйте доглядати за шкірою і в домашніх умовах. Догляд повинен бути систематичним і правильним. До обов'язкових домашніх процедур відносяться:

  • щоденне використання скрабів і пілінгів;
  • регулярне розпарювання у ванній для поліпшення кровообігу;
  • відлущування після розпарювання домашнім скрабом з харчової соди;
  • після відлущування зволожуйте шкіру гелями, бальзамами або кремами, стежте за тим, щоб до складу цих коштів входили вітаміни груп А і Е.
Назад до змісту

вітаміни

Для комплексного вирішення проблеми необхідно боротися з дефектом шкіри не тільки зовні, але і зсередини. Вживайте в їжу продукти, що містять вітаміни А, Е і С. Поступово це буде впливати на шкіру, надавати їй все більшу еластичність.

Перед лікуванням необхідно проконсультуватися у лікаря і з'ясувати причини появи захворювання: подібним чином може говорити про себе патологія внутрішніх органів. Успішне усунення основної причини поліпшить і стан шкіри. І пам'ятайте, що досягти результату складно, необхідно поєднувати різні способи і методи лікування.

Чому шкіра «гусяча»?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: