- Зазвичай, до таких кофтам пред'являються три головні вимоги:
- Для цього нам треба буде розібратися з кількома основними характеристиками флісовій тканини:
- індекс теплоізоляції
- Тепер давайте розберемося яку кофту вибрати, враховуючи ступінь передбачуваних навантажень:
Туристичний одяг охоплює собою досить широкий асортимент екіпіровки, тут і класичний туризм, і відпочинок на природі, і деякі види спорту. Верхня туристичний одяг для чоловік представлена у величезній різноманітності, і в цій статті ми поговоримо про флісових чоловічих кофтах для туризму.
Зазвичай, до таких кофтам пред'являються три головні вимоги:
- кофта повинна зберігати тепло,
- не давати тілу потіти,
- вчасно відводити вологу,
- а також в тій чи іншій мірі захищати від несприятливої погоди.
Чоловічі флісові кофти - як вибрати?
Для різної діяльності в форматі outdoor, що буквально означає - «за дверима», тобто - на вулиці або на природі, вам знадобляться флісові кофти різної щільності і теплоти.
Для цього нам треба буде розібратися з кількома основними характеристиками флісовій тканини:
довжина ворсу
- Флісова кофта (чоловічий та жіночий) працюють таким чином, щоб за рахунок густого ворсу утримувати тепло. Тобто чим довше і щільніше флісовий ворс - тим тепліше виріб! А неплотная в'язка забезпечить хорошу повітропроникність і влагоотвод.
індекс теплоізоляції
- Зазвичай, виробники поміщають в опис чоловічих флісових кофт цифровий індекс, який позначає щільність ворсу на квадратний метр. Він варіюється від 100 до 300 і більше гр / кв. м. Однак, вказуючи щільність флісу, як, наприклад, Classic 100, виробники можуть мати на увазі діапазон щільності від 100 до 200 гр. / кв. м.
паропроникність 
- Як ви розумієте, чим щільніше ворс, тим менше повітропроникність кофти. Це важливо для флісових виробів через те, що волога і піт з тіла вбирається не так легко, як, наприклад, термокофтамі. Тому при інтенсивних навантаженнях щільні чоловічі флісові кофти не підходять.
вага
- Погодьтеся, коли місця в рюкзаку не так багато і кожен грам доводиться буквально нести на собі, то вага кофти - важлива характеристика. Зверніть увагу, що не всі виробники вказують щільність флісовій тканини, тому тут іноді важливо перевіряти вага виробу дослідним шляхом. Тобто попросту зважуючи їх в руках, або уточнюючи в інтернет-магазині. При подібному крої та розмірі, тепліше буде та кофта, яка важче.
матеріал
- Чоловічі туристичні кофти з флісу можуть виготовлятися з тканин з різними технологіями, від чого залежатимуть їх функціальние властивості. Методи розробки флісу сьогодні постійно вдосконалюються, досягаються нові властивості і на ринок виходять оновлені варіації. Наприклад, фліс може мати різну ступінь м'якості, різну товщину і фактуру, бути одностороннім або двостороннім, володіти підвищеними теплоізоляційними властивостями.
- Засновники виробництва флісу - це компанії Polartec і воістину всюдисущі - Gore, і ті і інші родом з США. Вони як і раніше лідирують у виробництві високотехнологічного флісу і активно постачають свої розробки провідним oтурістіческім брендам.
Якісні чоловічі флісові кофти в великому асортименті можна знайти на сайті інтернет-магазину SportsTerritory!
Тепер давайте розберемося яку кофту вибрати, враховуючи ступінь передбачуваних навантажень:
- Легка аеробне активність на природі. Для цього вибирайте чоловічу кофту легкої щільності або середньої, якщо на вулиці вітряна погода.
- Для помірної активності та туризму в весняний або осінній сезон найкраще використовувати кофту з коефіцієнтом теплоізоляції 200 гр / кв. м.
- Теплі флісові кофти для туризму рекомендують використовувати в тих випадках, коли вам належить похід або експедиція в дуже холодну погоду, при цьому, не передбачається висока активність.
- Чоловіча флісова кофта комбінованої структури. Конструкція такої екіпіровки хороша тим, що крім флісового ворсу містить сітчастий дихаючий матеріал. Будучи хорошим утеплювачем, така чоловіча кофта пропускає повітря і відводить вологу від тіла. Тобто, в ній ви готові до середніх навантажень, при яких навіть якщо і будете потіти, то волога буде відводитися в зовнішній шар одягу.
Чоловічі флісові кофти - крій
Відмітною властивістю якісної Флиска є не тільки хороший матеріал, але і продуманий крій. Скутість рухів ніяк не сприяє комфортному туристичному пересуванню. Хороші виробники завжди приділяють увагу комфортному крою чоловічих кофт. Загалом, їх можна розділити на два групи:
Анатомічні. Такі туристичні кофти не сковують рухів, але максимально щільно прилягають до тіла. Найкраще вони підходять для альпінізму, бігу на лижах і так далі. Такі як ця кофта норвезького бренду Odlo .
Вільного крою. Зазвичай, такі чоловічі кофти повторюють крій светрів, але, в моделях для туризму вони мають додаткові характеристики, наприклад: утяжки на стегнах, спеціальний крій рукава для свободи рухів, завищений комір. Такі як ця кофта з микрофлиса британського бренду Karrimor .
Якісні чоловічі флісові кофти в великому асортименті можна знайти на сайті інтернет-магазину SportsTerritory!
Флісовкі добре підходять для самостійного носіння, а також під вітровку або штормовку під час походу під дощем або сильним вітром в якості середнього шару, що утеплює.
Чоловічі флісові кофти - як вибрати?